TULOKSET JA TILASTOT

OTTELULISTAT

10 MIN

PELIKIELLOT

PÖRSSIMAALIVAHDIT

FARMIPELAAJAT

TUOMARIT

Pelaajan tiedot

Nimi Jussila Ilkka
Syntymävuosi 1982


Ottelut

Kausi 2018-2019

Riskiryhmä-40 : IK-40 Alempi : A-lohko

Ma 22.04.2019

21:15 Riskiryhmä-40 8 - 7 Nummela-89/40 pdf Kaarela 2

Su 14.04.2019

19:30 Farmi Old Timers 4 - 7 Riskiryhmä-40 pdf Hernesaari 2

Ma 08.04.2019

21:15 Riskiryhmä-40 15 - 0 Lippis-78/40 pdf Kaarela 2

Su 24.03.2019

20:45 Dirty Dozen-40 9 - 12 Riskiryhmä-40 pdf Paloheinä 2

Ma 11.03.2019

21:00 Lippis-78/40 6 - 5 Riskiryhmä-40 pdf Hernesaari 1

Su 17.02.2019

18:00 SP-5 3 - 11 Riskiryhmä-40 pdf Salmisaari 1

Pe 08.02.2019

20:45 Bewe-45 8 - 7 Riskiryhmä-40 pdf Myllypuro 1

Su 03.02.2019

18:00 Päämajan Pallo-40 6 - 8 Riskiryhmä-40 pdf Hernesaari 1

Ma 14.01.2019

21:15 Riskiryhmä-40 11 - 0 Dirty Dozen-40 pdf Kaarela 2

Ma 07.01.2019

20:45 Nummela-89/40 6 - 13 Riskiryhmä-40 pdf Nummela 1

Pe 28.12.2018

20:45 Riskiryhmä-40 16 - 1 SP-5 pdf Myllypuro 1

Riskiryhmä-40 : IK-40 Alempi : IK-40 alempi playoff

La 27.04.2019

FIN
10:30 Riskiryhmä-40 9 - 6 Dirty Dozen-40 pdf Myllypuro 2

Riskiryhmä-40 : IK-40 Alkusarja : A-lohko

Ma 15.10.2018

21:15 Riskiryhmä-40 9 - 5 Dirty Dozen-40 pdf Kaarela 2

Ma 01.10.2018

21:15 Riskiryhmä-40 2 - 4 Pallokerho-40 pdf Kaarela 2

Ma 17.09.2018

21:15 Riskiryhmä-40 11 - 3 Bewe-45 pdf Kaarela 2

Helsingin Laatuliikkujat : V-divisioona : A-lohko

To 11.04.2019

21:45 HyRe 4 - 11 Helsingin Laatuliikkujat pdf Hyrylä 1

Pe 05.04.2019

19:45 Marjanpoimijat 7 - 11 Helsingin Laatuliikkujat pdf Hernesaari 2

Ke 03.04.2019

19:45 Helsingin Laatuliikkujat 8 - 2 HyRe pdf Hernesaari 2

Ke 20.03.2019

19:45 Helsingin Laatuliikkujat 3 - 8 LoWe 2 pdf Hernesaari 2

Ke 06.03.2019

19:45 Helsingin Laatuliikkujat 7 - 6 Pallokerho 2 pdf Hernesaari 2

Ke 13.02.2019

21:45 PitKi 2 9 - 9 Helsingin Laatuliikkujat pdf Paloheinä 2

Ke 06.02.2019

19:45 Helsingin Laatuliikkujat 12 - 5 TaUS pdf Hernesaari 2

Su 03.02.2019

18:15 Bluesboys 6 - 20 Helsingin Laatuliikkujat pdf Hernesaari 2

Ke 23.01.2019

19:45 Helsingin Laatuliikkujat 15 - 7 KoPo pdf Hernesaari 2

Ke 09.01.2019

19:45 Helsingin Laatuliikkujat 9 - 6 JalPa pdf Hernesaari 2

Pe 04.01.2019

19:45 Kallion Saalistajat 6 - 5 Helsingin Laatuliikkujat pdf Hernesaari 2

Ke 12.12.2018

19:45 Helsingin Laatuliikkujat 7 - 7 PitKi 2 pdf Hernesaari 2

La 08.12.2018

19:00 KoPo 2 - 7 Helsingin Laatuliikkujat pdf Myllypuro 2

Ke 31.10.2018

19:45 Helsingin Laatuliikkujat 4 - 5 RunWe pdf Hernesaari 2

Ke 17.10.2018

19:45 Helsingin Laatuliikkujat 2 - 9 Kallion Saalistajat pdf Hernesaari 2

Ke 03.10.2018

19:45 Helsingin Laatuliikkujat 9 - 2 Marjanpoimijat pdf Hernesaari 2

Su 16.09.2018

21:30 TaUS 4 - 18 Helsingin Laatuliikkujat pdf Sipoo

Ti 11.09.2018

21:45 JalPa 6 - 20 Helsingin Laatuliikkujat pdf Malmi 3

Devils Ducks : IV-divisioona : A-lohko

Ke 10.04.2019

21:00 Zeebrat 17 - 2 Devils Ducks pdf Hernesaari 2

Ti 26.03.2019

21:45 Devils Ducks 6 - 10 Rapo pdf Paloheinä 2

Ti 19.03.2019

21:30 Drunkventures 4 - 9 Devils Ducks pdf Myllypuro 2

Ti 12.03.2019

21:45 Devils Ducks 3 - 5 Team Bankers pdf Paloheinä 2

To 14.02.2019

21:45 Supermiehet 12 - 5 Devils Ducks pdf Myllypuro 1

Ti 12.02.2019

21:45 Devils Ducks 10 - 7 Drunkventures pdf Paloheinä 2

Ma 28.01.2019

21:30 Devils Ducks 2 - 4 Seven Brothers pdf Klaukkala 2

Ke 16.01.2019

19:45 Jyllääjät 7 - 8 Devils Ducks pdf Hernesaari 2

Ti 08.01.2019

21:45 Devils Ducks 6 - 11 Zeebrat pdf Paloheinä 2

Su 02.12.2018

18:00 Rapo 11 - 4 Devils Ducks pdf Salmisaari 1

Ke 28.11.2018

21:15 Köyhät Ritarit 6 - 8 Devils Ducks pdf Hernesaari 1

Ti 06.11.2018

21:45 StaVo 12 - 5 Devils Ducks pdf Malmi 3

Ti 16.10.2018

21:45 Devils Ducks 7 - 11 Supermiehet pdf Paloheinä 2

Pe 05.10.2018

21:15 MyPS II 11 - 10 Devils Ducks pdf Paloheinä 2

Ti 25.09.2018

21:45 Devils Ducks 1 - 13 Hooks-Jallu pdf Paloheinä 2

Ti 04.09.2018

21:45 Devils Ducks 11 - 4 Köyhät Ritarit pdf Paloheinä 2

Alapään Karvaajat : VI-Divisioona : A-lohko

Ti 15.01.2019

22:00 Korson Pallo II 8 - 9 Alapään Karvaajat pdf Tikkurila 2

Su 14.10.2018

18:15 FlyDi 11 - 9 Alapään Karvaajat pdf Hernesaari 2

Su 30.09.2018

20:45 Alapään Karvaajat 7 - 7 Helsingin Hokkarit pdf Paloheinä 2

Su 23.09.2018

20:45 Halvatun Ballo 5 - 7 Alapään Karvaajat pdf Hernesaari 2

Ti 18.09.2018

21:30 SPPS 2 - 15 Alapään Karvaajat pdf Helsinki 1

Alapään Karvaajat : VI-Divisioona : VI-div playoff

Su 28.04.2019

FIN
20:00 Alapään Karvaajat 13 - 7 FlyDi pdf Myllypuro 2