TULOKSET JA TILASTOT

OTTELULISTAT

10 MIN

PELIKIELLOT

PÖRSSIMAALIVAHDIT

FARMIPELAAJAT

TUOMARIT

Joukkuetiedot

Joukkue Zeebrat
Lyhenne Zeebrat
Pelipaidat 1) Mustakeltaiset 2) Punainen
Yhteyshenkilö Valve Santeri
Puhelin 1) + 358 40 9002636 2) -
Sähköposti santeri.valve@gmail.com



Pelaajat

# Pelaaja Synt. vuosi Synt. paikka Pituus (cm) Paino (kg)
16 Aho Mika 1982
Antikainen Marko 1970
11 Fast Lasse 1966
10 Hannukainen Samu 1978
15 Huurinainen Juha 1986
12 Karjalainen Jyri 1985
17 Metsomaki Janne 1974
2 Niemensivu Tapio 1952
Nukarinen Jiri 1974
Nyberg Tommi 1980
3 Olkkonen Jukka 1968
14 Pasanen Jarno 1974
13 Päivikkö Mikko 1985
19 Saarenoja Jussi 1982
5 Säteri Jussi 1965
18 Tuomi Joni 1984
Turunen Tomi 1983
Valve Santeri 1978
6 Viippola Veli-Matti 1980


Kauden valinta

Kausi:


Ottelut

Ottelut kalenteriin (.ics)

IV-divisioona : A-lohko

Ti 24.09.2019

21:45 Zeebrat 2 - 9 Hooks-Jallu pdf Paloheinä 2

Su 29.09.2019

20:00 LoWe 1 6 - 6 Zeebrat pdf Lohja

Ke 09.10.2019

19:45 Jyllääjät 6 - 3 Zeebrat pdf Hernesaari 2

Ti 15.10.2019

20:45 Vikings Legends 5 - 4 Zeebrat pdf Nummela 1

Ti 22.10.2019

21:45 Zeebrat 12 - 2 Seven Brothers pdf Paloheinä 2

Ti 29.10.2019

21:45 Zeebrat 9 - 3 KaPa-90 pdf Paloheinä 2

Ma 04.11.2019

21:00 Team Bankers 4 - 5 Zeebrat pdf Hernesaari 1

Ti 19.11.2019

21:45 Zeebrat 3 - 2 Dirty Dozen pdf Paloheinä 2

Ke 04.12.2019

21:15 Köyhät Ritarit 4 - 2 Zeebrat pdf Hernesaari 1

Ti 17.12.2019

21:45 Zeebrat 7 - 6 Rapo pdf Paloheinä 2

Ti 07.01.2020

21:45 Zeebrat 6 - 7 Team Bankers pdf Paloheinä 2

Ti 14.01.2020

21:45 Zeebrat 6 - 4 Jyllääjät pdf Paloheinä 2

Ti 28.01.2020

21:45 Zeebrat 7 - 5 Köyhät Ritarit pdf Paloheinä 2

To 06.02.2020

21:45 KaPa-90 3 - 3 Zeebrat pdf Hyrylä 1

Su 23.02.2020

20:45 Dirty Dozen 5 - 2 Zeebrat pdf Paloheinä 2

Ti 10.03.2020

21:45 Zeebrat - LoWe 1 pdf Paloheinä 2

Ma 16.03.2020

21:30 Seven Brothers - Zeebrat pdf Klaukkala 2

Ti 24.03.2020

21:45 Zeebrat - Vikings Legends pdf Paloheinä 2

Su 05.04.2020

18:00 Rapo - Zeebrat pdf Salmisaari 1

Ma 13.04.2020

21:15 Hooks-Jallu - Zeebrat pdf Hernesaari 2


Pistepörssi

IV-divisioona : A-lohko

# Pelaaja Joukkue O M A P
1 Karjalainen Jyri Zeebrat 12 11 15 26
2 Päivikkö Mikko Zeebrat 13 11 14 25
3 Saarenoja Jussi Zeebrat 7 12 8 20
4 Metsomaki Janne Zeebrat 13 12 3 15
5 Tuomi Joni Zeebrat 14 8 6 14
6 Fast Lasse Zeebrat 12 2 10 12
7 Viippola Veli-Matti Zeebrat 9 5 4 9
8 Aho Mika Zeebrat 7 5 1 6
9 Pasanen Jarno Zeebrat 13 4 2 6
10 Huurinainen Juha Zeebrat 11 4 1 5
11 Olkkonen Jukka Zeebrat 13 2 2 4
12 Niemensivu Tapio Zeebrat 9 1 1 2
13 Turunen Tomi Zeebrat 11 0 1 1
14 Antikainen Marko Zeebrat 0 0 0 0
15 Nukarinen Jiri Zeebrat 0 0 0 0
16 Nyberg Tommi Zeebrat 0 0 0 0
17 Säteri Jussi Zeebrat 0 0 0 0
18 Joutsi Sasu Zeebrat 1 0 0 0
19 Rämö Juhani Zeebrat 1 0 0 0
20 Valve Santeri Zeebrat 1 0 0 0
21 Böök Miikka Zeebrat 2 0 0 0
22 Hannukainen Samu Zeebrat 9 0 0 0


Jäähypörssi

IV-divisioona : A-lohko

# Pelaaja Joukkue O J2 J5 J10 PR JOR RM
1 Hannukainen Samu Zeebrat 9 3 1 0 0 0 11
2 Huurinainen Juha Zeebrat 11 5 0 0 0 0 10
3 Metsomaki Janne Zeebrat 13 4 0 0 0 0 8
4 Päivikkö Mikko Zeebrat 13 2 0 0 0 0 4
5 Saarenoja Jussi Zeebrat 7 1 0 0 0 0 2
6 Fast Lasse Zeebrat 12 1 0 0 0 0 2
7 Olkkonen Jukka Zeebrat 13 1 0 0 0 0 2
8 Pasanen Jarno Zeebrat 13 1 0 0 0 0 2
9 Tuomi Joni Zeebrat 14 1 0 0 0 0 2
10 Antikainen Marko Zeebrat 0 0 0 0 0 0 0
11 Nukarinen Jiri Zeebrat 0 0 0 0 0 0 0
12 Nyberg Tommi Zeebrat 0 0 0 0 0 0 0
13 Säteri Jussi Zeebrat 0 0 0 0 0 0 0
14 Joutsi Sasu Zeebrat 1 0 0 0 0 0 0
15 Rämö Juhani Zeebrat 1 0 0 0 0 0 0
16 Valve Santeri Zeebrat 1 0 0 0 0 0 0
17 Böök Miikka Zeebrat 2 0 0 0 0 0 0
18 Aho Mika Zeebrat 7 0 0 0 0 0 0
19 Niemensivu Tapio Zeebrat 9 0 0 0 0 0 0
20 Viippola Veli-Matti Zeebrat 9 0 0 0 0 0 0
21 Turunen Tomi Zeebrat 11 0 0 0 0 0 0
22 Karjalainen Jyri Zeebrat 12 0 0 0 0 0 0