TULOKSET JA TILASTOT

OTTELULISTAT

10 MIN

PELIKIELLOT

PÖRSSIMAALIVAHDIT

FARMIPELAAJAT

TUOMARIT

Farmipelaajat


Helsingin Kaukalopallo

Pelaaja Joukkue Sarja Syntymävuosi
Airas Toni FC Atlant-40 IK-40 Alkusarja 1976
Tolkis Bollklubb II-divisoona
Hamarin Elo Valio-sarja
Alvesalo Lasse Nordea Aamuliiga Alkusarja 1975
Kaukis-87 II-divisoona
Team Bankers III-divisioona
Ansas Antti Tolkis Bollklubb II-divisoona 1979
FC Atlant-40 IK-40 Alkusarja
Hamarin Elo Valio-sarja
Antikainen Marko Farmi Old Timers IK-40 Alempi 1970
Vesa Tyylikkäät Zeebrat III-divisioona
Farmi II-divisoona
Antikainen Petteri Rapo III-divisioona 1970
Pallo-Hukat IV-divisioona
Antikainen Tommi Erä Aamu Aamuliiga Alkusarja 1972
Tapanilan Erä II-divisoona
SP IK-40 Alkusarja
Coyotes Valio-sarja
Avonius Teemu Kaukis-87 II-divisoona 1985
Team Bankers III-divisioona
Björklund Jan Etä-Muki III-divisioona 1991
Kaustick Team & KaSa IV-divisioona
Björninen Teemu Kaukis-87 II-divisoona 1979
Lippis-78/40 IK-40 Alempi
Team Bankers III-divisioona
Boginski Janne Helsingin Laatuliikkujat IV-divisioona 1966
Köyhät Ritarit III-divisioona
Degerlund Matias Pallo-Hukat IV-divisioona 1993
Rapo III-divisioona
Ekholm Kim Hamarin Elo Valio-sarja 1980
Tolkis Bollklubb II-divisoona
FC Atlant-40 IK-40 Alkusarja
Ekman Juha Tapanilan Erä II-divisoona 1975
Coyotes Valio-sarja
Ekroos Petri Coyotes Valio-sarja 1966
Tapanilan Erä II-divisoona
Erä Aamu Aamuliiga Alkusarja
Eskelinen Tuomas Erä Aamu Aamuliiga Alkusarja 1978
Coyotes Valio-sarja
Tapanilan Erä II-divisoona
Fitzgerald Sean Köyhät Ritarit III-divisioona 1986
Helsingin Laatuliikkujat IV-divisioona
Forsell Mikael FC Atlant-40 IK-40 Alkusarja 1975
Tolkis Bollklubb II-divisoona
Hamarin Elo Valio-sarja
Haapasaari Jussi Erä Aamu Aamuliiga Alkusarja 1978
Coyotes Valio-sarja
Tapanilan Erä II-divisoona
Hallberg Markus Helsingin Laatuliikkujat IV-divisioona 1980
MyPS II-divisoona
Riskiryhmä-40 IK-40 Alkusarja
Köyhät Ritarit III-divisioona
Halme Timo Tolkis Bollklubb II-divisoona 1985
Hamarin Elo Valio-sarja
Hankkio Juho Hamarin Elo Valio-sarja 1987
Tolkis Bollklubb II-divisoona
Heli Jari Tsunami NLA V-divisioona 1976
Nummela-89 IV-divisioona
Lohjan Pelitoverit-40 IK-40 Alkusarja
Helin Jori Kaukis Gurut 55 IK-55 1966
Pallo-Hukat IV-divisioona
Rapo III-divisioona
Helve Teemu Hooks-Jallu III-divisioona 1976
Kaustick Team & KaSa IV-divisioona
FC Atlant-40 IK-40 Alkusarja
Herlin Anssi Köyhät Ritarit III-divisioona 1981
Helsingin Laatuliikkujat IV-divisioona
Hermonen Kasperi Rapo III-divisioona 1994
Pallo-Hukat IV-divisioona
Hiltunen Eero City Horo Valio-sarja 1995
Hooks-Jallu III-divisioona
Nordea Aamuliiga Alkusarja
Honkala Tuomas Dirty Dozen-40 IK-40 Alkusarja 1974
Dirty Dozen III-divisioona
MyPS II-divisoona
Huhtamäki Adam Rapo III-divisioona 1993
Pallo-Hukat IV-divisioona
Hurske Sami Vikings-40 IK-40 Ylempi 1982
Nummela-89 IV-divisioona
Tsunami NLA V-divisioona
Huurinainen Juha Farmi II-divisoona 1986
Vesa Tyylikkäät Zeebrat III-divisioona
Hänninen Sami Tapanilan Erä II-divisoona 1972
Coyotes Valio-sarja
Johansson Jan Tsunami NLA V-divisioona 1978
Vikings-40 IK-40 Ylempi
Nummela-89 IV-divisioona
RB Fireball Valio-sarja
Johansson Kenneth Hamarin Elo Valio-sarja 2000
Tolkis Bollklubb II-divisoona
Juronen Rauno MyPS II-divisoona 1987
RB Fireball Valio-sarja
Jussila Ilkka Riskiryhmä-40 IK-40 Alkusarja 1982
Helsingin Laatuliikkujat IV-divisioona
Köyhät Ritarit III-divisioona
Järvelä Eetu Team Bankers III-divisioona 1991
Kaukis-87 II-divisoona
Järvelä Jari G-Team 55 IK-55 1963
Nordea Aamuliiga Alkusarja
Lippis-78/40 IK-40 Alempi
Team Bankers III-divisioona
Kaukis-87 II-divisoona
G-Team 50 IK-50 Alkusarja
Järvensivu Jaanus Erä Aamu Aamuliiga Alkusarja 1978
Coyotes Valio-sarja
Tapanilan Erä II-divisoona
Järä Joni Team Bankers III-divisioona 1992
Kaukis-87 II-divisoona
Kaarela Tomi Tapanilan Erä II-divisoona 1976
Erä Aamu Aamuliiga Alkusarja
Coyotes Valio-sarja
Kallioperä Marko Tsunami NLA V-divisioona 1978
Lohjan Pelitoverit-40 IK-40 Alkusarja
Nummela-89 IV-divisioona
Kari Henry Team Bankers III-divisioona 1990
Kaukis-87 II-divisoona
Karjalainen Jyri Farmi II-divisoona 1985
Pallokerho 1 Valio-sarja
Vesa Tyylikkäät Zeebrat III-divisioona
Ketola Juha MyPS II-divisoona 1981
Seven Brothers IV-divisioona
Dirty Dozen III-divisioona
Koikkalainen Janne Rapo III-divisioona 1971
Wilds-50 II IK-50 Alkusarja
Pallo-Hukat IV-divisioona
Kokkila Kalle Nordea Aamuliiga Alkusarja 1992
Team Bankers III-divisioona
Kaukis-87 II-divisoona
Kolehmainen Markku Marjanpoimijat IV-divisioona 1985
Hooks-Jallu III-divisioona
Korjamo Timo Pallo-Hukat IV-divisioona 1977
Rapo III-divisioona
Korpela Juha Rapo III-divisioona 1971
Pallo-Hukat IV-divisioona
Korpisaari Panu Köyhät Ritarit III-divisioona 1986
Helsingin Laatuliikkujat IV-divisioona
Kortesalmi Eemeli Seven Brothers IV-divisioona 1999
Supermiehet II-divisoona
Kuismanen Mika Dirty Dozen-40 IK-40 Alkusarja 1967
Dirty Dozen III-divisioona
MyPS II-divisoona
Kylmämaa Mikael FC Atlant-40 IK-40 Alkusarja 1977
Tolkis Bollklubb II-divisoona
Hamarin Elo Valio-sarja
Laakso Timo Pallo-Hukat IV-divisioona 1975
Rapo III-divisioona
Laine Antti Nummela-89 IV-divisioona 1984
Tsunami NLA V-divisioona
Laine Jaakko Nummela-89 IV-divisioona 1989
Tsunami NLA V-divisioona
Lairi Lasse Vesa Tyylikkäät Zeebrat III-divisioona 1992
Farmi II-divisoona
Laitinen Mikko Hamarin Elo Valio-sarja 1982
Tolkis Bollklubb II-divisoona
Lallo Jukka MyPS II-divisoona 1969
Dirty Dozen-40 IK-40 Alkusarja
Dirty Dozen III-divisioona
Laukkanen Jussi Helsingin Laatuliikkujat IV-divisioona 1982
Köyhät Ritarit III-divisioona
Riskiryhmä-40 IK-40 Alkusarja
Lehtosaari Antti Pallo-Hukat IV-divisioona 1992
Rapo III-divisioona
Leino Arttu Farmi II-divisoona 1992
Vesa Tyylikkäät Zeebrat III-divisioona
Leino Jarkko Rapo III-divisioona 1985
Pallo-Hukat IV-divisioona
Lemettinen Toni Seven Brothers IV-divisioona 1990
Supermiehet II-divisoona
Liimatainen Markku MyPS II-divisoona 1960
Pegasos-55 IK-55
Dirty Dozen III-divisioona
Lindfors Tomi Erä Aamu Aamuliiga Alkusarja 1979
Tapanilan Erä II-divisoona
Coyotes Valio-sarja
Lindroos Daniel Hamarin Elo Valio-sarja 1985
Tolkis Bollklubb II-divisoona
Lindström Robert Hamarin Elo Valio-sarja 1974
FC Atlant-40 IK-40 Alkusarja
Tolkis Bollklubb II-divisoona
Liukko Tommi MyPS II-divisoona 1974
Dirty Dozen-40 IK-40 Alkusarja
Dirty Dozen III-divisioona
Lukkarinen Mika Lippis-78/40 IK-40 Alempi 1968
Team Bankers III-divisioona
Nordea Aamuliiga Alkusarja
G-Team 55 IK-55
Kaukis-87 II-divisoona
G-Team 50 IK-50 Alkusarja
Lähdesmäki Olli Coyotes Valio-sarja 1987
Tapanilan Erä II-divisoona
Maatraiva Jouni Nummela-89 IV-divisioona 1982
Tsunami NLA V-divisioona
Lohjan Pelitoverit-40 IK-40 Alkusarja
Markkanen Sami Lippis-78/40 IK-40 Alempi 1972
Kaukis-87 II-divisoona
Team Bankers III-divisioona
Markus Henri MyPS II-divisoona 1968
Dirty Dozen-40 IK-40 Alkusarja
Dirty Dozen III-divisioona
Maukonen Timo Team Bankers III-divisioona 1967
Kaukis-87 II-divisoona
Nordea Aamuliiga Alkusarja
Metsälaakso Jeetu Rapo III-divisioona 1991
Pallo-Hukat IV-divisioona
Mikkonen Joona Kaukis-87 II-divisoona 1988
Team Bankers III-divisioona
Morelius Joel Supermiehet II-divisoona 1999
Seven Brothers IV-divisioona
Muhonen Tapani Nummela-89 IV-divisioona 1968
Tsunami NLA V-divisioona
Mäkinen Harri Helsingin Laatuliikkujat IV-divisioona 1991
Köyhät Ritarit III-divisioona
Mäkinen Veli-Matti Seven Brothers IV-divisioona 1981
Supermiehet II-divisoona
Märkälä Heimo MyPS II-divisoona 1965
Dirty Dozen III-divisioona
Dirty Dozen-40 IK-40 Alkusarja
Määttälä Tero Vesa Tyylikkäät Zeebrat III-divisioona 1988
Farmi II-divisoona
Nenonen Tuomas Supermiehet II-divisoona 1990
Seven Brothers IV-divisioona
Nieminen Arto Lohjan Pelitoverit-50 IK-50 Alkusarja 1973
Lohjan Pelitoverit-40 IK-40 Alkusarja
Tsunami NLA V-divisioona
Nummela-89 IV-divisioona
Nieminen Jari Helsingin Laatuliikkujat IV-divisioona 1981
Riskiryhmä-40 IK-40 Alkusarja
Köyhät Ritarit III-divisioona
Nordström Niklas Tolkis Bollklubb II-divisoona 1983
Hamarin Elo Valio-sarja
Norppa Ilmari Vesa Tyylikkäät Zeebrat III-divisioona 1984
Farmi II-divisoona
Pallokerho 1 Valio-sarja
Nukarinen Jari Köyhät Ritarit III-divisioona 1963
Helsingin Laatuliikkujat IV-divisioona
Seven Brothers-50 IK-50 Alkusarja
Nukarinen Jiri Farmi Old Timers IK-40 Alempi 1974
Vesa Tyylikkäät Zeebrat III-divisioona
Farmi II-divisoona
Nyberg Tommi Farmi Old Timers IK-40 Alempi 1980
Vesa Tyylikkäät Zeebrat III-divisioona
Farmi II-divisoona
Nykänen Kimmo Tsunami NLA V-divisioona 1966
Marjanpoimijat IV-divisioona
Nyyssönen Tommi Dirty Dozen III-divisioona 1974
MyPS II-divisoona
Dirty Dozen-40 IK-40 Alkusarja
Olkkonen Jukka Vesa Tyylikkäät Zeebrat III-divisioona 1968
Farmi II-divisoona
Farmi Old Timers IK-40 Alempi
Paalosmaa Mikko Tsunami NLA V-divisioona 1976
Nummela-89 IV-divisioona
Lohjan Pelitoverit-40 IK-40 Alkusarja
Pasanen Jarno Vesa Tyylikkäät Zeebrat III-divisioona 1974
Farmi II-divisoona
Pedersen hans Coyotes Valio-sarja 1977
Erä Aamu Aamuliiga Alkusarja
Tapanilan Erä II-divisoona
Pehkonen Samu Dirty Dozen III-divisioona 2004
MyPS II-divisoona
Pekkanen Toni PitKi 1 II-divisoona 1976
PiTKi-aamu Aamuliiga Alkusarja
Seven Brothers IV-divisioona
SP IK-40 Alkusarja
Peltola Veli-Matti Helsingin Laatuliikkujat IV-divisioona 1983
Riskiryhmä-40 IK-40 Alkusarja
Köyhät Ritarit III-divisioona
Pensasmäki Jouni Kaukis-87 II-divisoona 1986
Team Bankers III-divisioona
Potinkara Jesse Supermiehet II-divisoona 1990
Seven Brothers IV-divisioona
Puurtinen Sami City Horo Valio-sarja 1975
Hooks-Jallu III-divisioona
City Horo-40 IK-40 Ylempi
Päivikkö Mikko Farmi II-divisoona 1985
Vesa Tyylikkäät Zeebrat III-divisioona
Pallokerho 1 Valio-sarja
Pärssinen Matti Coyotes Valio-sarja 1978
Erä Aamu Aamuliiga Alkusarja
Tapanilan Erä II-divisoona
Qvarnström Christer Farmi II-divisoona 1991
Vesa Tyylikkäät Zeebrat III-divisioona
Rautajoki Ilkka Helsingin Laatuliikkujat IV-divisioona 1964
Köyhät Ritarit III-divisioona
Saarinen Jesse Team Bankers III-divisioona 1986
Kaukis-87 II-divisoona
Salmi Vesa Supermiehet II-divisoona 1964
Seven Brothers IV-divisioona
Seven Brothers-50 IK-50 Alkusarja
SP IK-40 Alkusarja
Savonius Jukka-Pekka Hooks IPA IK-55 1967
Hooks GT IK-50 Alkusarja
Hooks-Jallu III-divisioona
Marjanpoimijat IV-divisioona
Seppinen Santeri Pallo-Hukat IV-divisioona 1996
Rapo III-divisioona
Sepponen Eetu Jyllääjät III-divisioona 1991
Oulunkylän Ducks Valio-sarja
Seppälä Petteri Supermiehet II-divisoona 1990
Seven Brothers IV-divisioona
Solansuu Sami Kaukis-87 II-divisoona 1992
Team Bankers III-divisioona
Surakka Juha Vaisala Aamuliiga Alkusarja 1978
Dirty Dozen III-divisioona
Pallokerho-40 IK-40 Alkusarja
MyPS II-divisoona
Sääskilahti Heikki Nummela-89 IV-divisioona 1982
Tsunami NLA V-divisioona
Talikka Juuso PitKi 1 II-divisoona 1989
PiTKi-aamu Aamuliiga Alkusarja
RB Fireball Valio-sarja
Tauriala Jukka-Pekka Kaukis-87 II-divisoona 1986
Team Bankers III-divisioona
Tuomaala kalle Rapo III-divisioona 1993
Pallo-Hukat IV-divisioona
Tuuva Pasi MyPS II-divisoona 1970
Dirty Dozen-40 IK-40 Alkusarja
Dirty Dozen III-divisioona
Tyrsky Anders Hamarin Elo Valio-sarja 1985
Tolkis Bollklubb II-divisoona
Törnqvist Max FC Atlant-40 IK-40 Alkusarja 1966
Tolkis Bollklubb II-divisoona
Hamarin Elo Valio-sarja
Töyräs Jarmo Nummela-89 IV-divisioona 1966
Tsunami NLA V-divisioona
Lohjan Pelitoverit-50 IK-50 Alkusarja
Töytäri Ville Coyotes Valio-sarja 1987
Tapanilan Erä II-divisoona
Erä Aamu Aamuliiga Alkusarja
Uotila Sami Tsunami NLA V-divisioona 1976
Lohjan Pelitoverit-40 IK-40 Alkusarja
Nummela-89 IV-divisioona
Vainikka Jani Nummela-89 IV-divisioona 1979
Tsunami NLA V-divisioona
Vainio Lenni Tapanilan Erä II-divisoona 1976
Erä Aamu Aamuliiga Alkusarja
Coyotes Valio-sarja
Valkonen Ville Tapanilan Erä II-divisoona 1977
Coyotes Valio-sarja
Valve Santeri Farmi II-divisoona 1978
Vesa Tyylikkäät Zeebrat III-divisioona
Viippola Veli-Matti Vesa Tyylikkäät Zeebrat III-divisioona 1980
Farmi Old Timers IK-40 Alempi
Farmi II-divisoona
Viita Olli Valtteri Rapo III-divisioona 1993
Pallo-Hukat IV-divisioona
Viita Pekka Kaukis Gurut 55 IK-55 1966
MyPS II-divisoona
Dirty Dozen-40 IK-40 Alkusarja
Dirty Dozen III-divisioona
G-Team 50 IK-50 Alkusarja
Virkajärvi Pere Köyhät Ritarit III-divisioona 1976
Helsingin Laatuliikkujat IV-divisioona
Volotin Jan-Erik FC Atlant-40 IK-40 Alkusarja 1973
Tolkis Bollklubb II-divisoona
Hamarin Elo Valio-sarja
Vuohtoniemi Joni Coyotes Valio-sarja 1970
Tapanilan Erä II-divisoona
Erä Aamu Aamuliiga Alkusarja
Väistö Timo Tsunami NLA V-divisioona 1964
Nummela-89 IV-divisioona
Lohjan Pelitoverit-40 IK-40 Alkusarja
Lohjan Pelitoverit-50 IK-50 Alkusarja
Wetterstrand Henrik Hooks-Jallu III-divisioona 1985
Marjanpoimijat IV-divisioona
Ylönen Janne Pallo-Hukat IV-divisioona 1969
Rapo III-divisioona
Zhukov Dmitry Team Bankers III-divisioona 1989
Kaukis-87 II-divisoona