TULOKSET JA TILASTOT

OTTELULISTAT

10 MIN

PELIKIELLOT

PÖRSSIMAALIVAHDIT

FARMIPELAAJAT

TUOMARIT

Pörssimaalivahdit


Helsingin Kaukalopallo

Pelaaja Joukkue Sarja Syntymävuosi Puhelin Sähköposti Sarjatoivomus Muut toiveet Esteet
Auvinen Sami FlyDi VI-Divisioona 1968 Kaikki käy Vain alasarjat ja ikämiespelit Ei aamupelejä
Bewe-45 IK-40 Alempi
Wilds-50 II IK-50 Ylempi
Ekman Juha Coyotes Valio-sarja 1975 Kaikki käy EI aamupelit
Grönroos Jan Töölön Vesa-55 IK-55 Ylempi 1960 Kaikki käy vain ik 50-55 v sekä 4 div. alaspäin ei aamupelit
Hiltunen Jarmo Seven Brothers-50 IK-50 Alempi 1966 Kaikki käy
PiTKi-aamu Aamuliiga Ylempi
Seven Brothers IV-divisioona
Joensuu Mikko FC Atlant-40 IK-40 Ylempi 1978 Kaikki käy
Hamarin Elo Valio-sarja
Kaustick-Team III-divisioona
Johnsson Ron Lippis-78/40 IK-40 Alempi 1969 Kaikki käy vain pääkaupunkiseutu
Joutsi Sasu Pallokerho-40 IK-40 Ylempi 1979 Kaikki käy 1.KoPon aamu ja V-divarin pelit
Pallokerho 1 II-divisoona
KoPo V-divisioona
KoPo Balls Aamuliiga Ylempi
Julin Mikko JalPa V-divisioona 1965 Kaikki käy ei aamupelejä
Jääskeläinen Kimi TaUS V-divisioona 1977 Kaikki käy yhteydenotot tekstarilla tai sähköpostilla
Kannela Olli Pallokerho-55 IK-55 Alempi 1964 Kaikki käy vain IKÄMIESOTTELUT ! Ei muut sarjat !!
Pallokerho-50 IK-50 Alempi
Kauppinen Tero G-Team 50 IK-50 Alempi 1971 Kaikki käy Ei omaa autoa
G-Team 55 IK-55 Alempi
Kollin Tapio KoPa-50 IK-50 Alempi 1962 Kaikki käy pelit vain 5 div alaspäin ja ikämies matsit
Korson Pallo II VI-Divisioona
Komu Juha-Matti Kallion Saalistajat V-divisioona 1981 Kaikki käy
Kuosmanen Jari Hooks IPA IK-55 Ylempi 1964 Kaikki käy
Hooks-XO IK-40 Ylempi
Hooks GT IK-50 Ylempi
Hooks-Jallu IV-divisioona
Töölön Wesa 60 IK-60
Kärkkäinen Atso PitKi 2 V-divisioona 1988 Kaikki käy Ei aamupelit
Devils Ducks IV-divisioona
PitKi 1 III-divisioona
Lager Kai City Horo-40 IK-40 Ylempi 1968 Kaikki käy Laaksolahden seutu
Kaukis Gurut IK-50 Ylempi
Vaisala Aamuliiga Alempi
Laukkanen Jukka-Pekka Farmi II-divisoona 1972 Kaikki käy ei sunnuntai ja maanantai pelejä
Farmi Old Timers IK-40 Alempi
Lehtonen Marko Rapo IV-divisioona 1966 Kaikki käy ikämiespelit ja 3 div. alaspäin
HYKS Aamuliiga Alempi
Nieminen Jussi SP-5 IK-40 Alempi 1968 Kaikki käy vain varalla ja hätätapauksissa
PiTKi-aamu Aamuliiga Ylempi
PitKi 2 V-divisioona
Seven Brothers-50 IK-50 Alempi
PitKi 1 III-divisioona
Ojansuu Markus Vesa Tyylikkäät III-divisioona 1984 Kaikki käy ei aamupelejä
Putila Sami G-Team 50 IK-50 Alempi 1970 Kaikki käy alasarjat ja ikämiehet ei aamupelejä
Rahikainen Sami HyRe V-divisioona 1975 Kaikki käy Ei aamupelejä
KaPa-90 III-divisioona
Raitanen Pasi Kaukis-55 IK-55 Ylempi 1965 III-div Alkusarja 3 div. alaspäin. EI aamupelejä
Kaukis-87 III-divisioona
Ranta Ville Supermiehet IV-divisioona 1962 Kaikki käy
Rämö Juhani MyPS II-divisoona 1973 Kaikki käy kaikki pelit käyvät
Tallberg Peter Wilds-55 1 IK-55 Alempi 1970 Kaikki käy IK-50 sarja
Wilds-50 II IK-50 Ylempi
Bewe-45 IK-40 Alempi
Turunen Tomi Alapään Karvaajat VI-Divisioona 1983 Kaikki käy Itä-Helsingin/Itä-Uusimaa alueet
Zeebrat IV-divisioona
Farmi II-divisoona
Vesikko Henri Smartcart Valio-sarja 1981 Kaikki käy
Slurps II-divisoona
Viippola Seppo Marjanpoimijat V-divisioona 1968 Kaikki käy 5. div ylöspäin
Hooks-XO IK-40 Ylempi
Jää II-divisoona
City Horo Valio-sarja
Hooks GT IK-50 Ylempi
Hooks-Jallu IV-divisioona
Hooks IPA IK-55 Ylempi