TULOKSET JA TILASTOT

OTTELULISTAT

10 MIN

PELIKIELLOT

PÖRSSIMAALIVAHDIT

FARMIPELAAJAT

TUOMARIT

Pörssimaalivahdit


Helsingin Kaukalopallo

Pelaaja Joukkue Sarja Syntymävuosi Puhelin Sähköposti Sarjatoivomus Muut toiveet Esteet
Auvinen Sami Bewe-45 IK-40 Alempi 1968 Kaikki käy Vain alasarjat ja ikämiespelit Ei aamupelejä
Wilds-50 II IK-50 Alempi
Kaustick-Team III-divisioona
Böök Miikka Vikings Legends IV-divisioona 1979 Valio-sarja 2 divari Ei aamupelit
Ekman Juha Coyotes Valio-sarja 1975 Kaikki käy EI aamupelit
Tapanilan Erä III-divisioona
Hiltunen Jarmo PiTKi-aamu Aamuliiga Ylempi 1966 Kaikki käy
Seven Brothers IV-divisioona
Seven Brothers-50 IK-50 Ylempi
Joensuu Mikko Hamarin Elo Valio-sarja 1978 Kaikki käy
FC Atlant-40 IK-40 Ylempi
Johnsson Ron Nordea Aamuliiga Ylempi 1969 Kaikki käy
Lippis-78/40 IK-40 Alempi
Joutsi Sasu Pallokerho-40 IK-40 Ylempi 1979 Kaikki käy
Pallokerho 1 II-divisoona
Julin Mikko Bewe-55 IK-55 Ylempi 1965 Kaikki käy ei aamupelejä
Helsingin Laatuliikkujat V-divisioona
Kannela Olli Pallokerho-55 IK-55 Ylempi 1964 Kaikki käy vain IKÄMIESOTTELUT ! Ei muut sarjat !!
Pallokerho-50 IK-50 Alempi
Kauppinen Tero G-Team 50 IK-50 Alempi 1971 Kaikki käy Ei omaa autoa
Kollin Tapio Wilds-55 1 IK-55 Alempi 1962 Kaikki käy pelit vain 5 div alaspäin ja ikämies matsit
KoPa-50 IK-50 Alempi
Korson Pallo II VI-Divisioona
Komu Juha-Matti Kallion Saalistajat V-divisioona 1981 Kaikki käy
Kuosmanen Jari Vikings Legends IV-divisioona 1964 Kaikki käy
Hooks GT IK-50 Ylempi
Töölön Wesa 65 IK-65
Hooks IPA IK-55 Ylempi
Kärkkäinen Atso PitKi 1 III-divisioona 1988 Kaikki käy Ei aamupelit
Lager Kai City Horo Valio-sarja 1968 Kaikki käy
Vaisala Aamuliiga Alempi
Kaukis Gurut 50 IK-50 Ylempi
City Horo-40 IK-40 Ylempi
Laukkanen Jukka-Pekka Farmi Old Timers IK-40 Alempi 1972 Kaikki käy ikämiespelit ei sunnuntai ja maanantai
Lehtonen Marko Rapo IV-divisioona 1966 Kaikki käy ikämiespelit ja 3 div. alaspäin
Nieminen Jussi PitKi 1 III-divisioona 1968 Kaikki käy vain varalla ja hätätapauksissa
Seven Brothers-50 IK-50 Ylempi
Wilds-55 1 IK-55 Alempi
PiTKi-aamu Aamuliiga Ylempi
SP-5 IK-40 Alempi
Nummila Kari Riskiryhmä-40 IK-40 Alempi 1971 Kaikki käy EI AAMUPELEJÄ
Power Bandy 50 IK-50 Ylempi
Putila Sami G-Team 50 IK-50 Alempi 1970 Kaikki käy vain alasarjat ja ikämiehet
Rahikainen Sami HyRe V-divisioona 1975 Kaikki käy Ei aamupelejä
Wilds-50 II IK-50 Alempi
Bewe-45 IK-40 Alempi
Kaukis-87 II-divisoona
KaPa-90 IV-divisioona
Raitanen Pasi Kaukis-55 IK-55 Alempi 1965 III-div Alkusarja 3 div. alaspäin. EI aamupelejä
Ranta Ville H Supermiehet III-divisioona 1962 Kaikki käy
Riskilä Petri SP-5 IK-40 Alempi 1970 Kaikki käy Pelit 4 div. alaspäin ja ikämiespelit EI aamupelit
PitKi 1 III-divisioona
Rämö Juhani MyPS III-divisioona 1973 Kaikki käy kaikki pelit käyvät
Turunen Antti Nummela-89 V-divisioona 1977 Kaikki käy
TellBalls Aamuliiga Alempi
Lohjan Pelitoverit-50 IK-50 Ylempi
Nummela-89/40 IK-40 Alempi
Vesikko Henri RB Natunen Valio-sarja 1981 Kaikki käy
Viippola Seppo Hooks-Jallu IV-divisioona 1968 Kaikki käy 5. div ylöspäin
Hooks IPA IK-55 Ylempi
Hooks-XO IK-40 Ylempi
Marjanpoimijat V-divisioona
Jää II-divisoona
Hooks GT IK-50 Ylempi