TULOKSET JA TILASTOT

OTTELULISTAT

10 MIN

PELIKIELLOT

PÖRSSIMAALIVAHDIT

FARMIPELAAJAT

TUOMARIT

Joukkuetiedot

Joukkue SPPS
Lyhenne SPPS
Pelipaidat 1) Valkoinen 2) Punainen
Yhteyshenkilö Krook Hannu
Puhelin 1) +358405939199 2) -
Sähköposti hannu.krook@sok.fi



Pelaajat

# Pelaaja Synt. vuosi Synt. paikka Pituus (cm) Paino (kg)
9 Ahonen Pekka 1963
76 Ahonen Tommi 2001
25 Alhoranta Vesa 1965
77 Kalliovaara Markku 1965
11 Krook Hannu 1965
17 Kujala Juha 1965
73 Kyllönen Juho 2002
71 Kyllönen Kaarlo 1999
69 Kyllönen Pete 1965
Laine Mikko 1964
20 Lehto Jaakko 1964
10 Leiponen Mika 1965
27 Leväaho Ahti 1965
7 Lod Tomi 1962
100 Nurmi Jouko 1965
13 Rytkönen Aleksi 1992
6 Rytkönen Ari 1966
12 Rytkönen Oskari 1997
18 Sonninen Osmo 1964
47 Tiainen Raimo 1967


Kauden valinta

Kausi:


Ottelut

Ottelut kalenteriin (.ics)

VI-Divisioona : A-lohko

Ke 04.09.2019

21:45 Pirkkolan Sudet 10 - 3 SPPS pdf Paloheinä 2

Ti 10.09.2019

21:30 SPPS 9 - 3 BG-86 pdf Helsinki 1

Ti 24.09.2019

21:30 SPPS 0 - 15 FlyDi pdf Helsinki 1

Pe 04.10.2019

22:00 Pallokerho 2 7 - 1 SPPS pdf Espoonlahti 1

Ti 15.10.2019

21:30 SPPS 2 - 11 Alapään Karvaajat pdf Helsinki 1

Ti 22.10.2019

22:00 Korson Pallo II 9 - 2 SPPS pdf Tikkurila 2

Ti 05.11.2019

21:30 SPPS 5 - 3 Helsingin Hokkarit pdf Helsinki 1

Su 17.11.2019

20:45 Alapään Karvaajat - SPPS pdf Hernesaari 2

Ti 26.11.2019

21:30 SPPS - Korson Pallo II pdf Helsinki 1

Ma 02.12.2019

22:00 Pallokerho 2 - SPPS pdf Espoonlahti 1

Ti 10.12.2019

21:30 SPPS - Tsunami NLA pdf Helsinki 1

Su 15.12.2019

20:45 FlyDi - SPPS pdf Hernesaari 2

Ti 07.01.2020

21:30 SPPS - Pallokerho 2 pdf Helsinki 1

Ke 15.01.2020

21:00 BG-86 - SPPS pdf Hernesaari 2

Ti 21.01.2020

21:30 SPPS - Helsingin Hokkarit pdf Helsinki 1

Su 26.01.2020

20:45 Alapään Karvaajat - SPPS pdf Hernesaari 2

Pe 31.01.2020

20:45 Helsingin Hokkarit - SPPS pdf Myllypuro 1

Ti 04.02.2020

21:30 SPPS - Pirkkolan Sudet pdf Helsinki 1

Ti 11.02.2020

21:30 SPPS - Tsunami NLA pdf Helsinki 1

Ti 25.02.2020

21:30 SPPS - FlyDi pdf Helsinki 1

Ti 03.03.2020

22:00 Korson Pallo II - SPPS pdf Tikkurila 2

Ti 10.03.2020

21:30 SPPS - BG-86 pdf Helsinki 1

Ke 18.03.2020

21:45 Pirkkolan Sudet - SPPS pdf Paloheinä 2

Ma 30.03.2020

21:15 Tsunami NLA - SPPS pdf Nummela 2


Pistepörssi

VI-Divisioona : A-lohko

# Pelaaja Joukkue O M A P
1 Sonninen Osmo SPPS 5 5 1 6
2 Kyllönen Pete SPPS 6 1 5 6
3 Rytkönen Ari SPPS 7 2 3 5
4 Kyllönen Kaarlo SPPS 7 4 0 4
5 Ahonen Pekka SPPS 7 2 2 4
6 Rytkönen Aleksi SPPS 7 3 0 3
7 Kyllönen Juho SPPS 6 1 2 3
8 Lod Tomi SPPS 1 1 1 2
9 Kujala Juha SPPS 3 1 1 2
10 Alhoranta Vesa SPPS 4 0 2 2
11 Leiponen Mika SPPS 6 0 2 2
12 Rytkönen Oskari SPPS 5 1 0 1
13 Ahonen Tommi SPPS 6 1 0 1
14 Kalliovaara Markku SPPS 3 0 1 1
15 Laine Mikko SPPS 0 0 0 0
16 Nieminen Jussi SPPS 1 0 0 0
17 Lehto Jaakko SPPS 2 0 0 0
18 Leväaho Ahti SPPS 2 0 0 0
19 Nurmi Jouko SPPS 2 0 0 0
20 Krook Hannu SPPS 4 0 0 0
21 Tiainen Raimo SPPS 4 0 0 0


Jäähypörssi

VI-Divisioona : A-lohko

# Pelaaja Joukkue O J2 J5 J10 PR JOR RM
1 Kalliovaara Markku SPPS 3 4 0 0 0 0 8
2 Krook Hannu SPPS 4 3 0 0 0 0 6
3 Kyllönen Kaarlo SPPS 7 3 0 0 0 0 6
4 Ahonen Pekka SPPS 7 2 0 0 0 0 4
5 Nurmi Jouko SPPS 2 1 0 0 0 0 2
6 Alhoranta Vesa SPPS 4 1 0 0 0 0 2
7 Tiainen Raimo SPPS 4 1 0 0 0 0 2
8 Sonninen Osmo SPPS 5 1 0 0 0 0 2
9 Kyllönen Pete SPPS 6 1 0 0 0 0 2
10 Laine Mikko SPPS 0 0 0 0 0 0 0
11 Lod Tomi SPPS 1 0 0 0 0 0 0
12 Nieminen Jussi SPPS 1 0 0 0 0 0 0
13 Lehto Jaakko SPPS 2 0 0 0 0 0 0
14 Leväaho Ahti SPPS 2 0 0 0 0 0 0
15 Kujala Juha SPPS 3 0 0 0 0 0 0
16 Rytkönen Oskari SPPS 5 0 0 0 0 0 0
17 Ahonen Tommi SPPS 6 0 0 0 0 0 0
18 Kyllönen Juho SPPS 6 0 0 0 0 0 0
19 Leiponen Mika SPPS 6 0 0 0 0 0 0
20 Rytkönen Aleksi SPPS 7 0 0 0 0 0 0
21 Rytkönen Ari SPPS 7 0 0 0 0 0 0