TULOKSET JA TILASTOT

OTTELULISTAT

10 MIN

PELIKIELLOT

PÖRSSIMAALIVAHDIT

FARMIPELAAJAT

TUOMARIT

Joukkuetiedot

Joukkue SP-5
Lyhenne SP-5
Pelipaidat 1) Valkoinen 2) Sininen
Yhteyshenkilö Järvinen Topi
Puhelin 1) +358403006500 2) -
Sähköposti topi.jarvinen1@luukku.com



Pelaajat

# Pelaaja Synt. vuosi Synt. paikka Pituus (cm) Paino (kg)
14 Försti Ari 1965
34 Hokkanen Jouni 1965
20 Järvinen Topi 1965
9 Kansanen Jani 1973
6 Kaspersson Tom 1963
12 Kekki Jari 1974
15 Niemi Marko 1965
5 Nieminen Jussi 1968
3 Nuuttila Tommi 1969
4 Puputti Antti 1963
2 Ranta Juha 1976
9 Reikko Timo 1960
19 Riskilä Petri 1970
11 Salmi Vesa 1964
8 Saloniemi Tero 1968
16 Soininen Markku 1966
13 Talonpoika Kim 1976
22 Tanninen Petri 1970
63 Viiala Harto 1975
7 Viitanen Mikko 1966


Kauden valinta

Kausi:


Ottelut

Ottelut kalenteriin (.ics)

IK-40 Alkusarja : A-lohko

La 07.09.2019

21:30 FC Atlant-40 10 - 3 SP-5 pdf Porvoo 2

Su 15.09.2019

18:00 SP-5 2 - 6 Päämajan Pallo-40 pdf Salmisaari 1

Su 29.09.2019

18:00 SP-5 3 - 9 Riskiryhmä-40 pdf Salmisaari 1

Su 13.10.2019

20:45 Farmi Old Timers 10 - 0 SP-5 pdf Hernesaari 2

Su 27.10.2019

18:00 SP-5 16 - 4 Nummela-89/40 pdf Salmisaari 1

To 31.10.2019

22:00 City Horo-40 19 - 4 SP-5 pdf Espoonlahti 1

Su 10.11.2019

18:00 SP-5 7 - 6 Bewe-45 pdf Salmisaari 1

Su 17.11.2019

20:45 Dirty Dozen-40 8 - 3 SP-5 pdf Paloheinä 2

Su 24.11.2019

18:00 SP-5 5 - 15 Lippis-78/40 pdf Salmisaari 1

Su 08.12.2019

18:00 SP-5 3 - 15 Hooks-XO pdf Salmisaari 1

Ma 16.12.2019

22:00 Pallokerho-40 12 - 4 SP-5 pdf Espoonlahti 1

IK-40 Alempi : A-lohko

Su 05.01.2020

18:00 SP-5 3 - 11 Riskiryhmä-40 pdf Salmisaari 1

Su 19.01.2020

20:45 Farmi Old Timers 7 - 9 SP-5 pdf Hernesaari 2

Su 26.01.2020

18:15 SP-5 2 - 12 Nummela-89/40 pdf Hernesaari 2

Su 02.02.2020

18:00 SP-5 4 - 11 Lippis-78/40 pdf Salmisaari 1

Ma 17.02.2020

21:15 Riskiryhmä-40 13 - 1 SP-5 pdf Kaarela 2

Pe 21.02.2020

20:45 Bewe-45 7 - 5 SP-5 pdf Myllypuro 1

Su 01.03.2020

18:00 SP-5 12 - 7 Päämajan Pallo-40 pdf Salmisaari 1

Su 15.03.2020

18:00 SP-5 - Farmi Old Timers pdf Salmisaari 1

Ke 18.03.2020

20:45 Nummela-89/40 - SP-5 pdf Nummela 1

Su 29.03.2020

18:00 SP-5 - Bewe-45 pdf Salmisaari 1

Su 05.04.2020

18:00 Lippis-78/40 - SP-5 pdf Hernesaari 1

Ke 22.04.2020

21:00 Päämajan Pallo-40 - SP-5 pdf Hernesaari 2


Pistepörssi

IK-40 Alkusarja : A-lohko

# Pelaaja Joukkue O M A P
1 Niemi Marko SP-5 9 8 7 15
2 Talonpoika Kim SP-5 9 6 9 15
3 Tanninen Petri SP-5 10 6 6 12
4 Försti Ari SP-5 5 3 7 10
5 Soininen Markku SP-5 6 6 2 8
6 Järvinen Topi SP-5 5 5 3 8
7 Saloniemi Tero SP-5 8 2 5 7
8 Nieminen Jussi SP-5 10 6 0 6
9 Kansanen Jani SP-5 4 4 0 4
10 Ranta Juha SP-5 7 2 1 3
11 Viitanen Mikko SP-5 10 1 2 3
12 Nuuttila Tommi SP-5 5 1 0 1
13 Kekki Jari SP-5 1 0 1 1
14 Hokkanen Jouni SP-5 0 0 0 0
15 Kaspersson Tom SP-5 0 0 0 0
16 Puputti Antti SP-5 0 0 0 0
17 Reikko Timo SP-5 0 0 0 0
18 Salmi Vesa SP-5 0 0 0 0
19 Viiala Harto SP-5 0 0 0 0
20 Kollin Tapio SP-5 1 0 0 0
21 Riskilä Petri SP-5 9 0 0 0

IK-40 Alempi : A-lohko

# Pelaaja Joukkue O M A P
1 Niemi Marko SP-5 6 6 5 11
2 Talonpoika Kim SP-5 5 5 6 11
3 Tanninen Petri SP-5 7 2 7 9
4 Ranta Juha SP-5 6 5 3 8
5 Nieminen Jussi SP-5 5 3 5 8
6 Kekki Jari SP-5 2 5 2 7
7 Soininen Markku SP-5 3 4 0 4
8 Försti Ari SP-5 1 2 0 2
9 Saloniemi Tero SP-5 4 2 0 2
10 Puputti Antti SP-5 4 1 1 2
11 Hokkanen Jouni SP-5 1 1 0 1
12 Salmi Vesa SP-5 1 0 1 1
13 Kaspersson Tom SP-5 0 0 0 0
14 Kollin Tapio SP-5 0 0 0 0
15 Järvinen Topi SP-5 1 0 0 0
16 Kansanen Jani SP-5 1 0 0 0
17 Viiala Harto SP-5 1 0 0 0
18 Nuuttila Tommi SP-5 2 0 0 0
19 Reikko Timo SP-5 2 0 0 0
20 Viitanen Mikko SP-5 2 0 0 0
21 Riskilä Petri SP-5 6 0 0 0


Jäähypörssi

IK-40 Alkusarja : A-lohko

# Pelaaja Joukkue O J2 J5 J10 PR JOR RM
1 Nieminen Jussi SP-5 10 4 0 0 0 0 8
2 Viitanen Mikko SP-5 10 3 0 0 0 0 6
3 Försti Ari SP-5 5 2 0 0 0 0 4
4 Kansanen Jani SP-5 4 1 0 0 0 0 2
5 Järvinen Topi SP-5 5 1 0 0 0 0 2
6 Soininen Markku SP-5 6 1 0 0 0 0 2
7 Ranta Juha SP-5 7 1 0 0 0 0 2
8 Niemi Marko SP-5 9 1 0 0 0 0 2
9 Talonpoika Kim SP-5 9 1 0 0 0 0 2
10 Hokkanen Jouni SP-5 0 0 0 0 0 0 0
11 Kaspersson Tom SP-5 0 0 0 0 0 0 0
12 Puputti Antti SP-5 0 0 0 0 0 0 0
13 Reikko Timo SP-5 0 0 0 0 0 0 0
14 Salmi Vesa SP-5 0 0 0 0 0 0 0
15 Viiala Harto SP-5 0 0 0 0 0 0 0
16 Kekki Jari SP-5 1 0 0 0 0 0 0
17 Kollin Tapio SP-5 1 0 0 0 0 0 0
18 Nuuttila Tommi SP-5 5 0 0 0 0 0 0
19 Saloniemi Tero SP-5 8 0 0 0 0 0 0
20 Riskilä Petri SP-5 9 0 0 0 0 0 0
21 Tanninen Petri SP-5 10 0 0 0 0 0 0

IK-40 Alempi : A-lohko

# Pelaaja Joukkue O J2 J5 J10 PR JOR RM
1 Puputti Antti SP-5 4 1 0 0 0 0 2
2 Nieminen Jussi SP-5 5 1 0 0 0 0 2
3 Niemi Marko SP-5 6 1 0 0 0 0 2
4 Ranta Juha SP-5 6 1 0 0 0 0 2
5 Kaspersson Tom SP-5 0 0 0 0 0 0 0
6 Kollin Tapio SP-5 0 0 0 0 0 0 0
7 Försti Ari SP-5 1 0 0 0 0 0 0
8 Hokkanen Jouni SP-5 1 0 0 0 0 0 0
9 Järvinen Topi SP-5 1 0 0 0 0 0 0
10 Kansanen Jani SP-5 1 0 0 0 0 0 0
11 Salmi Vesa SP-5 1 0 0 0 0 0 0
12 Viiala Harto SP-5 1 0 0 0 0 0 0
13 Kekki Jari SP-5 2 0 0 0 0 0 0
14 Nuuttila Tommi SP-5 2 0 0 0 0 0 0
15 Reikko Timo SP-5 2 0 0 0 0 0 0
16 Viitanen Mikko SP-5 2 0 0 0 0 0 0
17 Soininen Markku SP-5 3 0 0 0 0 0 0
18 Saloniemi Tero SP-5 4 0 0 0 0 0 0
19 Talonpoika Kim SP-5 5 0 0 0 0 0 0
20 Riskilä Petri SP-5 6 0 0 0 0 0 0
21 Tanninen Petri SP-5 7 0 0 0 0 0 0