TULOKSET JA TILASTOT

OTTELULISTAT

10 MIN

PELIKIELLOT

PÖRSSIMAALIVAHDIT

FARMIPELAAJAT

TUOMARIT

Joukkuetiedot

Joukkue RunWe
Lyhenne RunWE
Pelipaidat 1) Valkoinen 2) Punainen
Yhteyshenkilö Partanen Reijo
Puhelin 1) +358405477037 2) -
Sähköposti reijo.partanen@iki.fi



Pelaajat

# Pelaaja Synt. vuosi Synt. paikka Pituus (cm) Paino (kg)
35 Ansala Erkka 1977
13 Hiltunen Ari 1968
62 Jones Kari 1967
44 Jurvainen Ilkka 1978
78 Kallioperä Marko 1978
63 Korhonen Jarkko 1968
3 Partanen Reijo 1962
4 Rutanen Risto 1964
64 Seppänen Petri 1967
69 Seppänen Timo 1966
5 Suhonen Ville 1987
6 Ursin Marko 1975
9 Wiksten Markus 1978


Kauden valinta

Kausi:


Ottelut

Ottelut kalenteriin (.ics)

V-divisioona : A-lohko

Su 08.09.2019

18:00 Pallo-Hukat 8 - 6 RunWe pdf Salmisaari 1

To 26.09.2019

21:45 RunWe 7 - 6 HyRe pdf Espoonlahti 2

To 10.10.2019

21:45 RunWe 6 - 11 SBS Kings pdf Espoonlahti 2

Ma 21.10.2019

21:15 Nummela-89 8 - 6 RunWe pdf Nummela 2

To 24.10.2019

21:45 RunWe 5 - 9 HyRe pdf Espoonlahti 2

Pe 01.11.2019

19:45 Marjanpoimijat 3 - 13 RunWe pdf Hernesaari 2

To 07.11.2019

21:45 RunWe 6 - 5 Bewe Four pdf Espoonlahti 2

To 21.11.2019

21:45 RunWe - Nummela-89 pdf Espoonlahti 2

Ti 26.11.2019

21:45 Bewe Four - RunWe pdf Malmi 3

Ti 03.12.2019

21:45 Kallion Saalistajat - RunWe pdf Malmi 3

Ke 11.12.2019

19:45 Helsingin Laatuliikkujat - RunWe pdf Hernesaari 2

To 19.12.2019

21:45 RunWe - SBS Kings pdf Espoonlahti 2

To 02.01.2020

21:45 RunWe - Marjanpoimijat pdf Espoonlahti 2

To 16.01.2020

21:45 RunWe - Kallion Saalistajat pdf Espoonlahti 2

To 30.01.2020

21:45 RunWe - Helsingin Laatuliikkujat pdf Espoonlahti 2

Su 02.02.2020

18:15 SBS Kings - RunWe pdf Hernesaari 2

To 13.02.2020

21:45 RunWe - Nummela-89 pdf Espoonlahti 2

To 27.02.2020

21:45 RunWe - Pallo-Hukat pdf Espoonlahti 2

Ke 04.03.2020

19:45 Helsingin Laatuliikkujat - RunWe pdf Hernesaari 2

To 12.03.2020

21:45 HyRe - RunWe pdf Hyrylä 1

Ti 24.03.2020

21:45 Bewe Four - RunWe pdf Malmi 3

Su 29.03.2020

18:00 Pallo-Hukat - RunWe pdf Hernesaari 1

To 09.04.2020

21:45 RunWe - Marjanpoimijat pdf Espoonlahti 2

Ti 14.04.2020

21:45 Kallion Saalistajat - RunWe pdf Paloheinä 2


Pistepörssi

V-divisioona : A-lohko

# Pelaaja Joukkue O M A P
1 Jurvainen Ilkka RunWe 6 10 11 21
2 Hiltunen Ari RunWe 7 9 11 20
3 Ursin Marko RunWe 5 10 4 14
4 Seppänen Petri RunWe 6 6 7 13
5 Kallioperä Marko RunWe 4 7 0 7
6 Suhonen Ville RunWe 3 2 4 6
7 Wiksten Markus RunWe 6 1 5 6
8 Rutanen Risto RunWe 6 2 3 5
9 Korhonen Jarkko RunWe 5 1 1 2
10 Seppänen Timo RunWe 3 0 2 2
11 Jones Kari RunWe 2 1 0 1
12 Partanen Reijo RunWe 1 0 0 0
13 Ansala Erkka RunWe 7 0 0 0


Jäähypörssi

V-divisioona : A-lohko

# Pelaaja Joukkue O J2 J5 J10 PR JOR RM
1 Seppänen Petri RunWe 6 3 1 0 0 1 36
2 Korhonen Jarkko RunWe 5 4 0 0 0 0 8
3 Jurvainen Ilkka RunWe 6 3 0 0 0 0 6
4 Wiksten Markus RunWe 6 2 0 0 0 0 4
5 Partanen Reijo RunWe 1 1 0 0 0 0 2
6 Ursin Marko RunWe 5 1 0 0 0 0 2
7 Ansala Erkka RunWe 7 1 0 0 0 0 2
8 Hiltunen Ari RunWe 7 1 0 0 0 0 2
9 Jones Kari RunWe 2 0 0 0 0 0 0
10 Seppänen Timo RunWe 3 0 0 0 0 0 0
11 Suhonen Ville RunWe 3 0 0 0 0 0 0
12 Kallioperä Marko RunWe 4 0 0 0 0 0 0
13 Rutanen Risto RunWe 6 0 0 0 0 0 0