TULOKSET JA TILASTOT

OTTELULISTAT

10 MIN

PELIKIELLOT

PÖRSSIMAALIVAHDIT

FARMIPELAAJAT

TUOMARIT

Joukkuetiedot

Joukkue RunWe
Lyhenne RunWE
Pelipaidat 1) Valkoinen 2) Punainen
Yhteyshenkilö Partanen Reijo
Puhelin 1) +358405477037 2) -
Sähköposti reijo.partanen@iki.fi



Pelaajat

# Pelaaja Synt. vuosi
35 Ansala Erkka 1977
Hautamäki Lauri 1988
13 Hiltunen Ari 1968
90 Honkaheimo Jussi 1967
Julin Mikko 1965
44 Jurvainen Ilkka 1978
78 Kallioperä Marko 1978
41 Kempe Tomi 1971
63 Korhonen Jarkko 1968
51 Kuutti Petri 1973
Mämmi Pasi 1972
3 Partanen Reijo 1962
Piirainen Aleksi 1993
4 Rutanen Risto 1964
64 Seppänen Petri 1967
69 Seppänen Timo 1966
Suominen Kimmo 1971
98 Tynkkynen Mika 1970
6 Ursin Marko 1975
9 Wiksten Markus 1978


Kauden valinta

Kausi:


Ottelut

Ottelut kalenteriin (.ics)

IV-divisioona : A-lohko

Pe 04.09.2020

21:15 Kallion Saalistajat 9 - 13 RunWe pdf Paloheinä 2

To 10.09.2020

21:45 RunWe 8 - 9 Bewe Four pdf Espoonlahti 2

To 24.09.2020

21:45 RunWe 5 - 8 Helsingin Laatuliikkujat pdf Espoonlahti 2

To 08.10.2020

21:45 RunWe 11 - 6 Marjanpoimijat pdf Espoonlahti 2

Ma 19.10.2020

19:45 Nummela-89 9 - 5 RunWe pdf Nummela 2

To 22.10.2020

21:45 RunWe 4 - 9 Pallo-Hukat pdf Espoonlahti 2

To 05.11.2020

21:45 RunWe - Kallion Saalistajat pdf Espoonlahti 2

Pe 13.11.2020

19:45 Marjanpoimijat - RunWe pdf Hernesaari 2

Ti 17.11.2020

21:45 Bewe Four - RunWe pdf Malmi 3

Ke 25.11.2020

19:45 Helsingin Laatuliikkujat - RunWe pdf Hernesaari 2

To 03.12.2020

21:45 RunWe - Pallo-Hukat pdf Espoonlahti 2

Ti 29.12.2020

21:45 Bewe Four - RunWe pdf Malmi 3

To 07.01.2021

21:45 RunWe - Nummela-89 pdf Espoonlahti 2

Su 24.01.2021

18:00 Pallo-Hukat - RunWe pdf Salmisaari 1

To 04.02.2021

21:45 RunWe - Kallion Saalistajat pdf Espoonlahti 2

To 18.02.2021

21:45 RunWe - Marjanpoimijat pdf Espoonlahti 2

Ke 24.02.2021

19:45 Helsingin Laatuliikkujat - RunWe pdf Hernesaari 2

Ma 08.03.2021

19:45 Nummela-89 - RunWe pdf Nummela 2

To 18.03.2021

21:45 RunWe - Helsingin Laatuliikkujat pdf Espoonlahti 2

Pe 26.03.2021

19:45 Marjanpoimijat - RunWe pdf Hernesaari 2

Su 28.03.2021

18:00 Pallo-Hukat - RunWe pdf Salmisaari 1

To 01.04.2021

21:45 RunWe - Nummela-89 pdf Espoonlahti 2

Pe 09.04.2021

21:15 Kallion Saalistajat - RunWe pdf Paloheinä 2

To 15.04.2021

21:45 RunWe - Bewe Four pdf Espoonlahti 2


Pistepörssi

IV-divisioona : A-lohko

# Pelaaja Joukkue O M A P
1 Jurvainen Ilkka RunWe 5 13 5 18
2 Kallioperä Marko RunWe 4 12 5 17
3 Hiltunen Ari RunWe 6 4 12 16
4 Ursin Marko RunWe 6 6 4 10
5 Wiksten Markus RunWe 3 2 3 5
6 Seppänen Petri RunWe 6 0 5 5
7 Rutanen Risto RunWe 5 2 1 3
8 Kempe Tomi RunWe 1 1 2 3
9 Seppänen Timo RunWe 4 1 2 3
10 Honkaheimo Jussi RunWe 2 2 0 2
11 Hautamäki Lauri RunWe 1 1 1 2
12 Kuutti Petri RunWe 1 1 1 2
13 Tynkkynen Mika RunWe 1 1 1 2
14 Korhonen Jarkko RunWe 4 0 2 2
15 Mämmi Pasi RunWe 0 0 0 0
16 Piirainen Aleksi RunWe 0 0 0 0
17 Suominen Kimmo RunWe 0 0 0 0
18 Julin Mikko RunWe 1 0 0 0
19 Partanen Reijo RunWe 1 0 0 0
20 Ansala Erkka RunWe 5 0 0 0


Jäähypörssi

IV-divisioona : A-lohko

# Pelaaja Joukkue O J2 J5 J10 PR JOR RM
1 Seppänen Petri RunWe 6 3 0 0 0 0 6
2 Wiksten Markus RunWe 3 1 0 0 0 0 2
3 Kallioperä Marko RunWe 4 1 0 0 0 0 2
4 Korhonen Jarkko RunWe 4 1 0 0 0 0 2
5 Seppänen Timo RunWe 4 1 0 0 0 0 2
6 Jurvainen Ilkka RunWe 5 1 0 0 0 0 2
7 Ursin Marko RunWe 6 1 0 0 0 0 2
8 Mämmi Pasi RunWe 0 0 0 0 0 0 0
9 Piirainen Aleksi RunWe 0 0 0 0 0 0 0
10 Suominen Kimmo RunWe 0 0 0 0 0 0 0
11 Hautamäki Lauri RunWe 1 0 0 0 0 0 0
12 Julin Mikko RunWe 1 0 0 0 0 0 0
13 Kempe Tomi RunWe 1 0 0 0 0 0 0
14 Kuutti Petri RunWe 1 0 0 0 0 0 0
15 Partanen Reijo RunWe 1 0 0 0 0 0 0
16 Tynkkynen Mika RunWe 1 0 0 0 0 0 0
17 Honkaheimo Jussi RunWe 2 0 0 0 0 0 0
18 Ansala Erkka RunWe 5 0 0 0 0 0 0
19 Rutanen Risto RunWe 5 0 0 0 0 0 0
20 Hiltunen Ari RunWe 6 0 0 0 0 0 0