TULOKSET JA TILASTOT

OTTELULISTAT

10 MIN

PELIKIELLOT

PÖRSSIMAALIVAHDIT

FARMIPELAAJAT

TUOMARIT

Joukkuetiedot

Joukkue RunWe
Lyhenne RunWE
Pelipaidat 1) Valkoinen 2) Punainen
Yhteyshenkilö Partanen Reijo
Puhelin 1) +358405477037 2) -
Sähköposti reijo.partanen@iki.fi



Pelaajat

# Pelaaja Synt. vuosi Synt. paikka Pituus (cm) Paino (kg)
35 Ansala Erkka 1977
13 Hiltunen Ari 1968
62 Jones Kari 1967
44 Jurvainen Ilkka 1978
78 Kallioperä Marko 1978
63 Korhonen Jarkko 1968
3 Partanen Reijo 1962
4 Rutanen Risto 1964
64 Seppänen Petri 1967
69 Seppänen Timo 1966
5 Suhonen Ville 1987
6 Ursin Marko 1975
9 Wiksten Markus 1978


Kauden valinta

Kausi:


Ottelut

Ottelut kalenteriin (.ics)

V-divisioona : A-lohko

Su 08.09.2019

18:00 Pallo-Hukat 8 - 6 RunWe pdf Salmisaari 1

To 26.09.2019

21:45 RunWe 7 - 6 HyRe pdf Espoonlahti 2

To 10.10.2019

21:45 RunWe 6 - 11 SBS Kings pdf Espoonlahti 2

Ma 21.10.2019

21:15 Nummela-89 8 - 6 RunWe pdf Nummela 2

To 24.10.2019

21:45 RunWe 5 - 9 HyRe pdf Espoonlahti 2

Pe 01.11.2019

19:45 Marjanpoimijat 3 - 13 RunWe pdf Hernesaari 2

To 07.11.2019

21:45 RunWe 6 - 5 Bewe Four pdf Espoonlahti 2

To 21.11.2019

21:45 RunWe 6 - 9 Nummela-89 pdf Espoonlahti 2

Ti 26.11.2019

21:45 Bewe Four 10 - 9 RunWe pdf Malmi 3

Ti 03.12.2019

21:45 Kallion Saalistajat 19 - 5 RunWe pdf Malmi 3

Ke 11.12.2019

19:45 Helsingin Laatuliikkujat 9 - 6 RunWe pdf Hernesaari 2

To 19.12.2019

21:45 RunWe 10 - 9 SBS Kings pdf Espoonlahti 2

To 02.01.2020

21:45 RunWe 14 - 9 Marjanpoimijat pdf Espoonlahti 2

To 16.01.2020

21:45 RunWe 16 - 10 Kallion Saalistajat pdf Espoonlahti 2

To 30.01.2020

21:45 RunWe 7 - 6 Helsingin Laatuliikkujat pdf Espoonlahti 2

Su 02.02.2020

18:15 SBS Kings 10 - 6 RunWe pdf Hernesaari 2

To 27.02.2020

21:45 RunWe 7 - 14 Pallo-Hukat pdf Espoonlahti 2

Ke 04.03.2020

19:45 Helsingin Laatuliikkujat 6 - 10 RunWe pdf Hernesaari 2

To 12.03.2020

21:45 HyRe 6 - 8 RunWe pdf Hyrylä 1

Ti 24.03.2020

21:45 Bewe Four - RunWe pdf Malmi 3

To 26.03.2020

21:45 RunWe - Nummela-89 pdf Espoonlahti 2

Su 29.03.2020

18:00 Pallo-Hukat - RunWe pdf Hernesaari 1

To 09.04.2020

21:45 RunWe - Marjanpoimijat pdf Espoonlahti 2

Ti 14.04.2020

21:45 Kallion Saalistajat - RunWe pdf Paloheinä 2

V-divisioona : V-div playoff

Ei otteluita


Pistepörssi

V-divisioona : A-lohko

# Pelaaja Joukkue O M A P
1 Hiltunen Ari RunWe 19 32 34 66
2 Jurvainen Ilkka RunWe 13 41 20 61
3 Ursin Marko RunWe 13 19 17 36
4 Seppänen Petri RunWe 15 16 12 28
5 Kallioperä Marko RunWe 9 20 7 27
6 Seppänen Timo RunWe 13 7 9 16
7 Rutanen Risto RunWe 16 7 9 16
8 Wiksten Markus RunWe 14 3 11 14
9 Suhonen Ville RunWe 5 2 8 10
10 Korhonen Jarkko RunWe 15 3 5 8
11 Jones Kari RunWe 6 3 3 6
12 Ansala Erkka RunWe 17 0 2 2
13 Partanen Reijo RunWe 9 0 1 1
14 Lehtonen Marko RunWe 1 0 0 0
15 Nummila Kari RunWe 1 0 0 0

V-divisioona : V-div playoff

# Pelaaja Joukkue O M A P
1 Ansala Erkka RunWe 0 0 0 0
2 Hiltunen Ari RunWe 0 0 0 0
3 Jones Kari RunWe 0 0 0 0
4 Jurvainen Ilkka RunWe 0 0 0 0
5 Kallioperä Marko RunWe 0 0 0 0
6 Korhonen Jarkko RunWe 0 0 0 0
7 Lehtonen Marko RunWe 0 0 0 0
8 Nummila Kari RunWe 0 0 0 0
9 Partanen Reijo RunWe 0 0 0 0
10 Rutanen Risto RunWe 0 0 0 0
11 Seppänen Petri RunWe 0 0 0 0
12 Seppänen Timo RunWe 0 0 0 0
13 Suhonen Ville RunWe 0 0 0 0
14 Ursin Marko RunWe 0 0 0 0
15 Wiksten Markus RunWe 0 0 0 0


Jäähypörssi

V-divisioona : A-lohko

# Pelaaja Joukkue O J2 J5 J10 PR JOR RM
1 Seppänen Petri RunWe 15 5 1 0 0 1 40
2 Korhonen Jarkko RunWe 15 12 0 0 0 0 24
3 Seppänen Timo RunWe 13 4 0 0 0 0 8
4 Jurvainen Ilkka RunWe 13 3 0 0 0 0 6
5 Wiksten Markus RunWe 14 3 0 0 0 0 6
6 Hiltunen Ari RunWe 19 3 0 0 0 0 6
7 Kallioperä Marko RunWe 9 2 0 0 0 0 4
8 Partanen Reijo RunWe 9 1 0 0 0 0 2
9 Ursin Marko RunWe 13 1 0 0 0 0 2
10 Rutanen Risto RunWe 16 1 0 0 0 0 2
11 Ansala Erkka RunWe 17 1 0 0 0 0 2
12 Lehtonen Marko RunWe 1 0 0 0 0 0 0
13 Nummila Kari RunWe 1 0 0 0 0 0 0
14 Suhonen Ville RunWe 5 0 0 0 0 0 0
15 Jones Kari RunWe 6 0 0 0 0 0 0

V-divisioona : V-div playoff

# Pelaaja Joukkue O J2 J5 J10 PR JOR RM
1 Ansala Erkka RunWe 0 0 0 0 0 0 0
2 Hiltunen Ari RunWe 0 0 0 0 0 0 0
3 Jones Kari RunWe 0 0 0 0 0 0 0
4 Jurvainen Ilkka RunWe 0 0 0 0 0 0 0
5 Kallioperä Marko RunWe 0 0 0 0 0 0 0
6 Korhonen Jarkko RunWe 0 0 0 0 0 0 0
7 Lehtonen Marko RunWe 0 0 0 0 0 0 0
8 Nummila Kari RunWe 0 0 0 0 0 0 0
9 Partanen Reijo RunWe 0 0 0 0 0 0 0
10 Rutanen Risto RunWe 0 0 0 0 0 0 0
11 Seppänen Petri RunWe 0 0 0 0 0 0 0
12 Seppänen Timo RunWe 0 0 0 0 0 0 0
13 Suhonen Ville RunWe 0 0 0 0 0 0 0
14 Ursin Marko RunWe 0 0 0 0 0 0 0
15 Wiksten Markus RunWe 0 0 0 0 0 0 0