TULOKSET JA TILASTOT

OTTELULISTAT

10 MIN

PELIKIELLOT

PÖRSSIMAALIVAHDIT

FARMIPELAAJAT

TUOMARIT

Pelaajan tiedot

Nimi Ranta Ville H
Syntymävuosi 1962


Ottelut

Kausi 2018-2019

Vaisala : Aamuliiga Alkusarja : A-lohko

Ti 11.09.2018

08:00 Hartela Stars 2 - 17 Vaisala pdf Paloheinä 2

Supermiehet : IV-divisioona : A-lohko

Ma 08.04.2019

21:15 Hooks-Jallu 15 - 4 Supermiehet pdf Hernesaari 2

To 28.03.2019

21:45 Supermiehet 14 - 7 MyPS II pdf Myllypuro 1

To 14.03.2019

21:45 Supermiehet 17 - 4 Rapo pdf Myllypuro 1

Ke 06.03.2019

21:15 Köyhät Ritarit 6 - 9 Supermiehet pdf Hernesaari 1

Ke 27.02.2019

19:45 Jyllääjät 8 - 11 Supermiehet pdf Hernesaari 2

To 14.02.2019

21:45 Supermiehet 12 - 5 Devils Ducks pdf Myllypuro 1

Ma 11.02.2019

21:00 Team Bankers 3 - 12 Supermiehet pdf Hernesaari 1

To 31.01.2019

21:45 Supermiehet 12 - 7 Seven Brothers pdf Myllypuro 1

To 17.01.2019

21:45 Supermiehet 9 - 5 Hooks-Jallu pdf Myllypuro 1

To 03.01.2019

21:45 Supermiehet 4 - 6 Team Bankers pdf Myllypuro 1

Ke 19.12.2018

21:00 Zeebrat 10 - 12 Supermiehet pdf Hernesaari 2

Pe 07.12.2018

21:15 MyPS II 2 - 11 Supermiehet pdf Paloheinä 2

Ma 26.11.2018

21:30 Seven Brothers 6 - 10 Supermiehet pdf Klaukkala 2

Ti 13.11.2018

21:30 Drunkventures 3 - 7 Supermiehet pdf Myllypuro 2

To 08.11.2018

21:45 Supermiehet 11 - 3 Zeebrat pdf Myllypuro 1

To 25.10.2018

21:45 Supermiehet 14 - 8 Drunkventures pdf Myllypuro 1

Ti 16.10.2018

21:45 Devils Ducks 7 - 11 Supermiehet pdf Paloheinä 2

To 27.09.2018

21:45 Supermiehet 13 - 7 Köyhät Ritarit pdf Myllypuro 1

To 13.09.2018

21:45 Supermiehet 10 - 4 Jyllääjät pdf Myllypuro 1

Supermiehet : IV-divisioona : IV-div playoff

Su 28.04.2019

FIN
16:30 Supermiehet 6 - 17 Hooks-Jallu pdf Myllypuro 2

Riskiryhmä-50 : IK-50 Alempi : A-lohko

Ma 18.02.2019

21:15 Riskiryhmä-50 5 - 14 Pallokerho-50 pdf Kaarela 2

Päämajan Pallo-40 : IK-40 Alempi : A-lohko

Su 20.01.2019

18:00 SP-5 5 - 8 Päämajan Pallo-40 pdf Salmisaari 1

Pallokerho-40 : IK-40 Ylempi : A-lohko

Ke 27.03.2019

20:45 Pallokerho-40 3 - 18 Vikings-40 pdf Nummela 1

Marjanpoimijat : V-divisioona : A-lohko

To 01.11.2018

21:45 HyRe 10 - 1 Marjanpoimijat pdf Hyrylä 1

Kallion Saalistajat : V-divisioona : A-lohko

Ma 12.11.2018

21:15 Kallion Saalistajat 12 - 5 KoPo pdf Hernesaari 2

HyRe : V-divisioona : A-lohko

La 27.10.2018

19:00 KoPo 5 - 5 HyRe pdf Myllypuro 2

HYKS : Aamuliiga Alkusarja : A-lohko

Pe 14.12.2018

07:15 Stanley Security 6 - 12 HYKS pdf Tikkurila 2

Ke 05.12.2018

06:45 HYKS 0 - 15 Nordea pdf Paloheinä 2

Ke 14.11.2018

06:45 HYKS 3 - 11 HTV pdf Paloheinä 2

Ke 07.11.2018

06:45 HYKS 13 - 3 Vaisala pdf Paloheinä 2

Ti 30.10.2018

08:00 Hartela Stars 9 - 6 HYKS pdf Paloheinä 2

Ma 22.10.2018

07:00 KoPo Balls 10 - 4 HYKS pdf Myllypuro 2

Ke 17.10.2018

06:30 Erä Aamu 9 - 7 HYKS pdf Myllypuro 1

Ke 10.10.2018

06:30 PiTKi-aamu 6 - 8 HYKS pdf Myllypuro 1

Ke 03.10.2018

06:45 HYKS 5 - 4 TellBalls pdf Paloheinä 2

Ke 19.09.2018

06:45 HYKS 6 - 5 Thermo Fisher pdf Paloheinä 2

HYKS : Aamuliiga Alempi : A-Lohko

Ke 17.04.2019

06:45 HYKS 7 - 6 TellBalls pdf Paloheinä 2

Ke 03.04.2019

06:45 HYKS 8 - 12 Thermo Fisher pdf Paloheinä 2

Ke 27.03.2019

06:45 HYKS 8 - 15 Hartela Stars pdf Paloheinä 2

Pe 22.03.2019

07:15 Stanley Security 9 - 8 HYKS pdf Tikkurila 2

Ke 13.03.2019

06:45 Hartela Stars 18 - 3 HYKS pdf Paloheinä 2

Ke 06.03.2019

06:45 HYKS 3 - 15 Vaisala pdf Paloheinä 2

Ke 13.02.2019

06:45 HYKS 4 - 4 Stanley Security pdf Paloheinä 2

Ke 06.02.2019

07:00 Thermo Fisher 6 - 10 HYKS pdf Myllypuro 2

Ke 23.01.2019

06:45 Hartela Stars 15 - 3 HYKS pdf Paloheinä 2

Ke 09.01.2019

06:45 HYKS 12 - 6 TellBalls pdf Paloheinä 2

Ke 02.01.2019

06:45 HYKS 7 - 11 Thermo Fisher pdf Paloheinä 2

Hooks-XO : IK-40 Ylempi : A-lohko

Ma 01.04.2019

21:15 Hooks-XO 7 - 7 FC Atlant-40 pdf Hernesaari 2

Hooks IPA : IK-55 Ylempi : A-lohko

Ke 03.04.2019

22:00 Töölön Vesa-55 3 - 7 Hooks IPA pdf Oulunkylä

Hooks GT : IK-50 Ylempi : A-lohko

To 25.04.2019

21:00 Hooks GT 9 - 0 Lohjan Pelitoverit-50 pdf Lohja

Helsingin Laatuliikkujat : V-divisioona : A-lohko

Ke 13.02.2019

21:45 PitKi 2 9 - 9 Helsingin Laatuliikkujat pdf Paloheinä 2

Su 03.02.2019

18:15 Bluesboys 6 - 20 Helsingin Laatuliikkujat pdf Hernesaari 2

Hartela Stars : Aamuliiga Alempi : A-Lohko

Ti 12.03.2019

08:00 Hartela Stars 13 - 9 TellBalls pdf Paloheinä 2