TULOKSET JA TILASTOT

OTTELULISTAT

10 MIN

PELIKIELLOT

PÖRSSIMAALIVAHDIT

FARMIPELAAJAT

TUOMARIT

Pelaajan tiedot

Nimi Antikainen Tommi
Syntymävuosi 1972


Ottelut

Kausi 2018-2019

Tapanilan Erä : III-div Alkusarja : A-lohko

Ma 10.12.2018

21:00 Tapanilan Erä 13 - 8 PitKi 1 pdf Hernesaari 1

Ma 26.11.2018

21:00 Tapanilan Erä 6 - 14 Vesa Tyylikkäät pdf Hernesaari 1

Su 18.11.2018

21:00 Power Bandy 14 - 11 Tapanilan Erä pdf Hyvinkää 1

Ma 29.10.2018

21:00 Tapanilan Erä 6 - 15 Farmi pdf Hernesaari 1

To 18.10.2018

21:45 KaPa-90 8 - 12 Tapanilan Erä pdf Hyrylä 1

Ke 03.10.2018

21:00 Jää 9 - 7 Tapanilan Erä pdf Hernesaari 2

Ma 17.09.2018

21:00 Tapanilan Erä 4 - 10 Tolkis Bollklubb pdf Hernesaari 1

Ma 03.09.2018

21:00 Tapanilan Erä 12 - 7 LoWe 1 pdf Hernesaari 1

Tapanilan Erä : III-divisioona : A-lohko

Ti 23.04.2019

21:30 Kaustick-Team 13 - 11 Tapanilan Erä pdf Myllypuro 2

Ke 10.04.2019

21:15 Vesa Tyylikkäät 7 - 12 Tapanilan Erä pdf Hernesaari 1

Ma 18.03.2019

21:00 Tapanilan Erä 8 - 7 Power Bandy pdf Hernesaari 1

Ma 04.03.2019

21:00 Tapanilan Erä 15 - 7 Kaustick-Team pdf Hernesaari 1

Su 10.02.2019

19:30 Kaukis-87 6 - 13 Tapanilan Erä pdf Hernesaari 2

Ma 21.01.2019

21:00 Tapanilan Erä 9 - 3 PitKi 1 pdf Hernesaari 1

Ma 07.01.2019

21:00 Tapanilan Erä 9 - 13 Vesa Tyylikkäät pdf Hernesaari 1

Su 06.01.2019

21:00 Power Bandy 12 - 17 Tapanilan Erä pdf Hyvinkää 1

Erä Aamu : Aamuliiga Ylempi : A-lohko

Pe 12.04.2019

06:30 Umpipuu 12 - 7 Erä Aamu pdf Myllypuro 1

To 04.04.2019

07:00 Nordea 7 - 18 Erä Aamu pdf Myllypuro 1

Ke 20.03.2019

06:30 Erä Aamu 5 - 16 PiTKi-aamu pdf Myllypuro 1

Ma 11.03.2019

07:00 KoPo Balls 4 - 9 Erä Aamu pdf Myllypuro 2

Ke 06.03.2019

06:30 Erä Aamu 11 - 4 Umpipuu pdf Myllypuro 1

Ke 13.02.2019

06:30 Erä Aamu 10 - 6 Nordea pdf Myllypuro 1

Ke 06.02.2019

06:30 Erä Aamu 6 - 9 KoPo Balls pdf Myllypuro 1

Ke 30.01.2019

06:30 PiTKi-aamu 10 - 7 Erä Aamu pdf Myllypuro 1

Ke 23.01.2019

06:30 Erä Aamu 8 - 7 KoPo Balls pdf Myllypuro 1

Ke 16.01.2019

06:30 PiTKi-aamu 11 - 13 Erä Aamu pdf Myllypuro 1

Ke 09.01.2019

06:30 Erä Aamu 5 - 3 Nordea pdf Myllypuro 1

Erä Aamu : Aamuliiga Alkusarja : A-lohko

Ke 19.12.2018

06:30 PiTKi-aamu 8 - 13 Erä Aamu pdf Myllypuro 1

Ke 12.12.2018

06:30 Erä Aamu 6 - 6 Vaisala pdf Myllypuro 1

Ti 20.11.2018

08:00 Hartela Stars 7 - 8 Erä Aamu pdf Paloheinä 2

Ke 17.10.2018

06:30 Erä Aamu 9 - 7 HYKS pdf Myllypuro 1

Ma 08.10.2018

07:00 KoPo Balls 6 - 9 Erä Aamu pdf Myllypuro 2

To 06.09.2018

07:00 Nordea 3 - 7 Erä Aamu pdf Myllypuro 1

Devils Ducks : IV-divisioona : A-lohko

Ke 10.04.2019

21:00 Zeebrat 17 - 2 Devils Ducks pdf Hernesaari 2

Ti 26.03.2019

21:45 Devils Ducks 6 - 10 Rapo pdf Paloheinä 2

Ti 19.03.2019

21:30 Drunkventures 4 - 9 Devils Ducks pdf Myllypuro 2

Ti 12.03.2019

21:45 Devils Ducks 3 - 5 Team Bankers pdf Paloheinä 2

Ti 12.02.2019

21:45 Devils Ducks 10 - 7 Drunkventures pdf Paloheinä 2

Ma 28.01.2019

21:30 Devils Ducks 2 - 4 Seven Brothers pdf Klaukkala 2

Ke 16.01.2019

19:45 Jyllääjät 7 - 8 Devils Ducks pdf Hernesaari 2

Ti 08.01.2019

21:45 Devils Ducks 6 - 11 Zeebrat pdf Paloheinä 2

Ma 17.12.2018

21:00 Team Bankers 11 - 3 Devils Ducks pdf Hernesaari 1

Ti 11.12.2018

21:45 Devils Ducks 10 - 7 MyPS II pdf Paloheinä 2

Su 02.12.2018

18:00 Rapo 11 - 4 Devils Ducks pdf Salmisaari 1

Ke 28.11.2018

21:15 Köyhät Ritarit 6 - 8 Devils Ducks pdf Hernesaari 1

Ti 20.11.2018

21:45 Devils Ducks 1 - 14 Jyllääjät pdf Paloheinä 2

Ti 16.10.2018

21:45 Devils Ducks 7 - 11 Supermiehet pdf Paloheinä 2

Pe 05.10.2018

21:15 MyPS II 11 - 10 Devils Ducks pdf Paloheinä 2

Ti 04.09.2018

21:45 Devils Ducks 11 - 4 Köyhät Ritarit pdf Paloheinä 2

Coyotes : II-divisioona Alkusarja : A-Lohko

To 29.11.2018

21:00 Hamarin Elo 13 - 7 Coyotes pdf Porvoo 1