TULOKSET JA TILASTOT

OTTELULISTAT

10 MIN

PELIKIELLOT

PÖRSSIMAALIVAHDIT

FARMIPELAAJAT

TUOMARIT

Joukkuetiedot

Joukkue Kaustick-Team
Lyhenne Kaustick
Pelipaidat 1) Sininen 2) Punainen
Yhteyshenkilö Pulkkinen Jukka
Puhelin 1) +358408445860 2) -
Sähköposti pulkkinen.jukkap@gmail.com



Pelaajat

# Pelaaja Synt. vuosi Synt. paikka Pituus (cm) Paino (kg)
11 Auvinen Sami 1968
98 Halme Timo 1985
3 Hyyrynen Tommi 1975
Hänninen Jere 1999
0 Johansson Kasimir 1977
25 Jokinen Juha 1965
37 Jutila Timo 1966
17 Kopponen Jan 1971
31 Laaksonen Ville 1971
10 Leppä Lauri 1968
35 Mäkelä Risto 1964
21 Raita Oscar 1997
40 Rajavuori Kimmo 1967
25 Talikainen Tommi 1964
22 Timonen Ossi 1999
23 Winqvist Simon 1976


Kauden valinta

Kausi:


Ottelut

Ottelut kalenteriin (.ics)

III-div Alkusarja : A-lohko

Ti 17.09.2019

21:30 Kaustick-Team 7 - 5 Supermiehet pdf Myllypuro 2

Su 22.09.2019

20:45 Farmi 6 - 1 Kaustick-Team pdf Myllypuro 1

Ti 01.10.2019

21:30 Kaustick-Team 3 - 10 PitKi 1 pdf Myllypuro 2

Ma 14.10.2019

21:00 Tolkis Bollklubb 18 - 3 Kaustick-Team pdf Porvoo 1

Ti 22.10.2019

21:45 Kaukis-87 6 - 2 Kaustick-Team pdf Malmi 3

Ma 11.11.2019

22:00 Pallokerho 1 14 - 1 Kaustick-Team pdf Espoonlahti 1

Ti 19.11.2019

21:30 Kaustick-Team 8 - 13 Power Bandy pdf Myllypuro 2

Ti 26.11.2019

21:30 Kaustick-Team 3 - 9 Bewe Hä pdf Myllypuro 2

Ti 03.12.2019

21:30 Kaustick-Team 5 - 5 Vesa Tyylikkäät pdf Myllypuro 2

Ma 09.12.2019

21:00 Tapanilan Erä 6 - 17 Kaustick-Team pdf Hernesaari 1

Pe 13.12.2019

21:15 MyPS 11 - 9 Kaustick-Team pdf Paloheinä 2

III-divisioona : A-lohko

Ti 07.01.2020

21:30 Kaustick-Team 2 - 5 PitKi 1 pdf Myllypuro 2

Ke 29.01.2020

21:15 Vesa Tyylikkäät 8 - 5 Kaustick-Team pdf Hernesaari 1

Pe 07.02.2020

21:15 MyPS 10 - 3 Kaustick-Team pdf Paloheinä 2

Ti 11.02.2020

21:30 Kaustick-Team 5 - 14 Tapanilan Erä pdf Myllypuro 2

Ti 18.02.2020

21:30 Kaustick-Team 0 - 3 Farmi pdf Myllypuro 2

Ti 25.02.2020

21:30 Kaustick-Team - Supermiehet pdf Myllypuro 2

La 07.03.2020

21:00 Tapanilan Erä - Kaustick-Team pdf Oulunkylä

Ti 17.03.2020

21:45 PitKi 1 - Kaustick-Team pdf Paloheinä 2

Ti 24.03.2020

21:30 Kaustick-Team - MyPS pdf Myllypuro 2

To 09.04.2020

21:45 Supermiehet - Kaustick-Team pdf Myllypuro 1

Ti 14.04.2020

21:30 Kaustick-Team - Vesa Tyylikkäät pdf Myllypuro 2

Su 19.04.2020

20:45 Farmi - Kaustick-Team pdf Myllypuro 1


Pistepörssi

III-div Alkusarja : A-lohko

# Pelaaja Joukkue O M A P
1 Halme Timo Kaustick-Team 10 17 6 23
2 Winqvist Simon Kaustick-Team 10 9 8 17
3 Hyyrynen Tommi Kaustick-Team 8 9 4 13
4 Jutila Timo Kaustick-Team 5 2 8 10
5 Leppä Lauri Kaustick-Team 6 6 3 9
6 Rajavuori Kimmo Kaustick-Team 8 3 4 7
7 Kopponen Jan Kaustick-Team 11 3 4 7
8 Timonen Ossi Kaustick-Team 10 3 3 6
9 Raita Oscar Kaustick-Team 11 3 2 5
10 Auvinen Sami Kaustick-Team 4 2 0 2
11 Johansson Kasimir Kaustick-Team 3 1 1 2
12 Laaksonen Ville Kaustick-Team 7 1 1 2
13 Hänninen Jere Kaustick-Team 3 0 1 1
14 Mäkelä Risto Kaustick-Team 7 0 1 1
15 Lehtonen Marko Kaustick-Team 0 0 0 0
16 Talikainen Tommi Kaustick-Team 0 0 0 0
17 Johnsson Ron Kaustick-Team 1 0 0 0
18 Jokinen Juha Kaustick-Team 1 0 0 0
19 Rahikainen Sami Kaustick-Team 1 0 0 0
20 Joensuu Mikko Kaustick-Team 5 0 0 0

III-divisioona : A-lohko

# Pelaaja Joukkue O M A P
1 Rajavuori Kimmo Kaustick-Team 4 5 0 5
2 Laaksonen Ville Kaustick-Team 5 0 5 5
3 Leppä Lauri Kaustick-Team 4 3 1 4
4 Hyyrynen Tommi Kaustick-Team 2 2 1 3
5 Kopponen Jan Kaustick-Team 4 1 2 3
6 Timonen Ossi Kaustick-Team 4 2 0 2
7 Talikainen Tommi Kaustick-Team 3 1 1 2
8 Jutila Timo Kaustick-Team 2 0 2 2
9 Halme Timo Kaustick-Team 3 1 0 1
10 Mäkelä Risto Kaustick-Team 4 0 1 1
11 Auvinen Sami Kaustick-Team 0 0 0 0
12 Johansson Kasimir Kaustick-Team 0 0 0 0
13 Johnsson Ron Kaustick-Team 0 0 0 0
14 Jokinen Juha Kaustick-Team 0 0 0 0
15 Rahikainen Sami Kaustick-Team 0 0 0 0
16 Hänninen Jere Kaustick-Team 1 0 0 0
17 Lehtonen Marko Kaustick-Team 1 0 0 0
18 Raita Oscar Kaustick-Team 1 0 0 0
19 Winqvist Simon Kaustick-Team 2 0 0 0
20 Joensuu Mikko Kaustick-Team 4 0 0 0


Jäähypörssi

III-div Alkusarja : A-lohko

# Pelaaja Joukkue O J2 J5 J10 PR JOR RM
1 Halme Timo Kaustick-Team 10 4 0 1 0 0 18
2 Hyyrynen Tommi Kaustick-Team 8 5 0 0 0 0 10
3 Rajavuori Kimmo Kaustick-Team 8 4 0 0 0 0 8
4 Kopponen Jan Kaustick-Team 11 4 0 0 0 0 8
5 Timonen Ossi Kaustick-Team 10 3 0 0 0 0 6
6 Jokinen Juha Kaustick-Team 1 2 0 0 0 0 4
7 Leppä Lauri Kaustick-Team 6 2 0 0 0 0 4
8 Johansson Kasimir Kaustick-Team 3 1 0 0 0 0 2
9 Jutila Timo Kaustick-Team 5 1 0 0 0 0 2
10 Mäkelä Risto Kaustick-Team 7 1 0 0 0 0 2
11 Winqvist Simon Kaustick-Team 10 1 0 0 0 0 2
12 Raita Oscar Kaustick-Team 11 1 0 0 0 0 2
13 Lehtonen Marko Kaustick-Team 0 0 0 0 0 0 0
14 Talikainen Tommi Kaustick-Team 0 0 0 0 0 0 0
15 Johnsson Ron Kaustick-Team 1 0 0 0 0 0 0
16 Rahikainen Sami Kaustick-Team 1 0 0 0 0 0 0
17 Hänninen Jere Kaustick-Team 3 0 0 0 0 0 0
18 Auvinen Sami Kaustick-Team 4 0 0 0 0 0 0
19 Joensuu Mikko Kaustick-Team 5 0 0 0 0 0 0
20 Laaksonen Ville Kaustick-Team 7 0 0 0 0 0 0

III-divisioona : A-lohko

# Pelaaja Joukkue O J2 J5 J10 PR JOR RM
1 Hyyrynen Tommi Kaustick-Team 2 2 0 0 0 0 4
2 Timonen Ossi Kaustick-Team 4 2 0 0 0 0 4
3 Hänninen Jere Kaustick-Team 1 1 0 0 0 0 2
4 Jutila Timo Kaustick-Team 2 1 0 0 0 0 2
5 Halme Timo Kaustick-Team 3 1 0 0 0 0 2
6 Kopponen Jan Kaustick-Team 4 1 0 0 0 0 2
7 Mäkelä Risto Kaustick-Team 4 1 0 0 0 0 2
8 Rajavuori Kimmo Kaustick-Team 4 1 0 0 0 0 2
9 Auvinen Sami Kaustick-Team 0 0 0 0 0 0 0
10 Johansson Kasimir Kaustick-Team 0 0 0 0 0 0 0
11 Johnsson Ron Kaustick-Team 0 0 0 0 0 0 0
12 Jokinen Juha Kaustick-Team 0 0 0 0 0 0 0
13 Rahikainen Sami Kaustick-Team 0 0 0 0 0 0 0
14 Lehtonen Marko Kaustick-Team 1 0 0 0 0 0 0
15 Raita Oscar Kaustick-Team 1 0 0 0 0 0 0
16 Winqvist Simon Kaustick-Team 2 0 0 0 0 0 0
17 Talikainen Tommi Kaustick-Team 3 0 0 0 0 0 0
18 Joensuu Mikko Kaustick-Team 4 0 0 0 0 0 0
19 Leppä Lauri Kaustick-Team 4 0 0 0 0 0 0
20 Laaksonen Ville Kaustick-Team 5 0 0 0 0 0 0