TULOKSET JA TILASTOT

OTTELULISTAT

10 MIN

PELIKIELLOT

PÖRSSIMAALIVAHDIT

FARMIPELAAJAT

TUOMARIT

Pelaajan tiedot

Nimi Salmi Vesa
Syntymävuosi 1964


Ottelut

Kausi 2018-2019

Supermiehet : IV-divisioona : A-lohko

Ma 08.04.2019

21:15 Hooks-Jallu 15 - 4 Supermiehet pdf Hernesaari 2

To 28.03.2019

21:45 Supermiehet 14 - 7 MyPS II pdf Myllypuro 1

To 14.03.2019

21:45 Supermiehet 17 - 4 Rapo pdf Myllypuro 1

Ke 06.03.2019

21:15 Köyhät Ritarit 6 - 9 Supermiehet pdf Hernesaari 1

Ke 27.02.2019

19:45 Jyllääjät 8 - 11 Supermiehet pdf Hernesaari 2

To 14.02.2019

21:45 Supermiehet 12 - 5 Devils Ducks pdf Myllypuro 1

To 31.01.2019

21:45 Supermiehet 12 - 7 Seven Brothers pdf Myllypuro 1

To 17.01.2019

21:45 Supermiehet 9 - 5 Hooks-Jallu pdf Myllypuro 1

To 03.01.2019

21:45 Supermiehet 4 - 6 Team Bankers pdf Myllypuro 1

Ke 19.12.2018

21:00 Zeebrat 10 - 12 Supermiehet pdf Hernesaari 2

Pe 07.12.2018

21:15 MyPS II 2 - 11 Supermiehet pdf Paloheinä 2

Ma 26.11.2018

21:30 Seven Brothers 6 - 10 Supermiehet pdf Klaukkala 2

To 22.11.2018

21:45 Supermiehet 6 - 6 StaVo pdf Myllypuro 1

Su 18.11.2018

18:00 Rapo 13 - 6 Supermiehet pdf Salmisaari 1

Ti 13.11.2018

21:30 Drunkventures 3 - 7 Supermiehet pdf Myllypuro 2

To 08.11.2018

21:45 Supermiehet 11 - 3 Zeebrat pdf Myllypuro 1

To 25.10.2018

21:45 Supermiehet 14 - 8 Drunkventures pdf Myllypuro 1

To 27.09.2018

21:45 Supermiehet 13 - 7 Köyhät Ritarit pdf Myllypuro 1

To 13.09.2018

21:45 Supermiehet 10 - 4 Jyllääjät pdf Myllypuro 1

Ti 04.09.2018

21:45 StaVo 6 - 7 Supermiehet pdf Malmi 3

Supermiehet : IV-divisioona : IV-div playoff

Su 28.04.2019

FIN
16:30 Supermiehet 6 - 17 Hooks-Jallu pdf Myllypuro 2

Seven Brothers-50 : IK-50 Alkusarja : A-lohko

Ma 10.12.2018

21:15 Riskiryhmä-50 3 - 6 Seven Brothers-50 pdf Kaarela 2

Su 02.12.2018

20:45 Hooks GT 6 - 5 Seven Brothers-50 pdf Myllypuro 1

Su 25.11.2018

20:45 Kaukis Gurut 50 8 - 6 Seven Brothers-50 pdf Hernesaari 2

Ma 19.11.2018

21:30 Seven Brothers-50 8 - 3 Pallokerho-50 pdf Klaukkala 2

Ma 05.11.2018

21:30 Seven Brothers-50 3 - 6 G-Team 50 pdf Klaukkala 2

Ma 29.10.2018

21:15 Pegasos-50 6 - 13 Seven Brothers-50 pdf Hernesaari 2

Ma 08.10.2018

21:30 Seven Brothers-50 5 - 5 Wilds-50 II pdf Klaukkala 2

Ma 01.10.2018

21:30 Seven Brothers-50 7 - 14 Power Bandy 50 pdf Klaukkala 2

Ma 17.09.2018

21:30 Seven Brothers-50 1 - 11 Lohjan Pelitoverit-50 pdf Klaukkala 2

Seven Brothers-50 : IK-50 Alempi : A-lohko

Pe 22.03.2019

22:00 Pallokerho-50 6 - 6 Seven Brothers-50 pdf Espoonlahti 1

Ma 11.03.2019

21:15 Riskiryhmä-50 3 - 8 Seven Brothers-50 pdf Kaarela 2

Ma 04.03.2019

21:30 Seven Brothers-50 12 - 5 KoPa-50 pdf Klaukkala 2

Ma 25.02.2019

21:30 Seven Brothers-50 9 - 4 Pegasos-50 pdf Klaukkala 2

Ti 19.02.2019

22:00 KoPa-50 5 - 10 Seven Brothers-50 pdf Tikkurila 2

Ma 18.02.2019

21:30 Seven Brothers-50 3 - 5 Päämajan Pallo-50 pdf Klaukkala 2

Ma 11.02.2019

21:30 Seven Brothers-50 9 - 9 Pallokerho-50 pdf Klaukkala 2

Su 03.02.2019

19:30 Pegasos-50 3 - 6 Seven Brothers-50 pdf Hernesaari 2

Su 20.01.2019

20:45 Päämajan Pallo-50 7 - 3 Seven Brothers-50 pdf Hernesaari 2

Ma 07.01.2019

21:30 Seven Brothers-50 3 - 2 G-Team 50 pdf Klaukkala 2

Riskiryhmä-55 : IK-55 Alempi : A-lohko

Ke 10.04.2019

22:00 Pegasos-55 6 - 5 Riskiryhmä-55 pdf Oulunkylä

Ma 01.04.2019

22:00 Pallokerho-55 4 - 6 Riskiryhmä-55 pdf Espoonlahti 1

Ma 25.03.2019

21:15 Riskiryhmä-55 3 - 5 G-Team 55 pdf Kaarela 2

Ma 04.02.2019

21:15 Riskiryhmä-55 5 - 12 Wilds-55 1 pdf Kaarela 2

Ma 28.01.2019

21:15 Riskiryhmä-55 1 - 11 Wilds-55 1 pdf Kaarela 2

Ke 23.01.2019

19:45 Riskiryhmä-55 6 - 4 G-Team 55 pdf Kirkkonummi

Su 20.01.2019

18:00 Pegasos-55 14 - 3 Riskiryhmä-55 pdf Hernesaari 1

Riskiryhmä-55 : IK-55 Alkusarja : A-lohko

Ma 03.12.2018

21:15 Riskiryhmä-55 4 - 6 G-Team 55 pdf Kaarela 2

Ti 20.11.2018

21:45 Bewe-55 10 - 5 Riskiryhmä-55 pdf Malmi 3

Su 11.11.2018

21:30 Pegasos-55 14 - 3 Riskiryhmä-55 pdf Oulunkylä