TULOKSET JA TILASTOT

OTTELULISTAT

10 MIN

PELIKIELLOT

PÖRSSIMAALIVAHDIT

FARMIPELAAJAT

TUOMARIT

Joukkuetiedot

Joukkue KoPa-50
Lyhenne KoPa-50
Pelipaidat 1) Punainen 2) Keltainen
Yhteyshenkilö Mikkonen Harri
Puhelin 1) +358445130252 2) +358405233819
Sähköposti harriemikkonen@luukku.com



Pelaajat

# Pelaaja Synt. vuosi Synt. paikka Pituus (cm) Paino (kg)
11 Aartolahti Vesa 1963
21 Huuskonen Matti 1964
71 Katajainen Ari 1956
30 Kollin Tapio 1962
6 Käck Lasse 1966
Lahtinen Vesa 1969
16 Lehtonen Pertti 1962
23 Nieminen Jari 1965
32 Pasuri Reijo 1965
5 Pfauder Mikael 1965
26 Pöyhönen Veli-Matti 1970
8 Saloniemi Tero 1968
12 Tiihonen Jari 1968
3 Vähäkangas Jarmo 1968


Kauden valinta

Kausi:


Ottelut

Ottelut kalenteriin (.ics)

IK-50 Alkusarja : A-lohko

Ti 10.09.2019

22:00 KoPa-50 2 - 6 Pegasos-50 pdf Tikkurila 2

Pe 20.09.2019

22:00 Pallokerho-50 6 - 3 KoPa-50 pdf Espoonlahti 1

Ti 01.10.2019

22:00 KoPa-50 2 - 17 Hooks GT pdf Tikkurila 2

La 19.10.2019

19:00 Kaukis Gurut 50 17 - 2 KoPa-50 pdf Myllypuro 2

Su 27.10.2019

18:00 Päämajan Pallo-50 8 - 8 KoPa-50 pdf Hernesaari 1

Ti 05.11.2019

22:00 KoPa-50 6 - 9 G-Team 50 pdf Tikkurila 2

Ti 12.11.2019

22:00 KoPa-50 2 - 9 Seven Brothers-50 pdf Tikkurila 2

Ma 18.11.2019

21:15 Riskiryhmä-50 4 - 5 KoPa-50 pdf Kaarela 2

Su 24.11.2019

21:00 Power Bandy 50 17 - 2 KoPa-50 pdf Hyvinkää 1

Su 08.12.2019

20:45 Wilds-50 II 16 - 4 KoPa-50 pdf Paloheinä 2

Ti 10.12.2019

22:00 KoPa-50 4 - 14 Lohjan Pelitoverit-50 pdf Tikkurila 2

IK-50 Alempi : A-lohko

Ti 07.01.2020

22:00 KoPa-50 4 - 8 Pegasos-50 pdf Tikkurila 2

Pe 17.01.2020

22:00 Pallokerho-50 15 - 0 KoPa-50 pdf Espoonlahti 1

La 25.01.2020

12:00 G-Team 50 14 - 2 KoPa-50 pdf Kirkkonummi

Ti 28.01.2020

22:00 KoPa-50 6 - 17 Pallokerho-50 pdf Tikkurila 2

Ti 04.02.2020

22:00 KoPa-50 2 - 17 Wilds-50 II pdf Tikkurila 2

Ti 18.02.2020

22:00 KoPa-50 4 - 6 Päämajan Pallo-50 pdf Tikkurila 2

Ma 24.02.2020

21:15 Riskiryhmä-50 3 - 12 KoPa-50 pdf Kaarela 2

La 07.03.2020

19:00 Wilds-50 II 15 - 3 KoPa-50 pdf Myllypuro 2

Su 15.03.2020

18:00 Pegasos-50 - KoPa-50 pdf Hernesaari 1

Ti 24.03.2020

22:00 KoPa-50 - G-Team 50 pdf Tikkurila 2

Ti 31.03.2020

22:00 KoPa-50 - Riskiryhmä-50 pdf Tikkurila 2

Ke 08.04.2020

21:45 Päämajan Pallo-50 - KoPa-50 pdf Paloheinä 2


Pistepörssi

IK-50 Alkusarja : A-lohko

# Pelaaja Joukkue O M A P
1 Vähäkangas Jarmo KoPa-50 9 12 3 15
2 Käck Lasse KoPa-50 8 7 7 14
3 Saloniemi Tero KoPa-50 8 4 4 8
4 Pasuri Reijo KoPa-50 9 3 4 7
5 Pöyhönen Veli-Matti KoPa-50 9 3 4 7
6 Nieminen Jari KoPa-50 9 2 3 5
7 Katajainen Ari KoPa-50 4 3 1 4
8 Huuskonen Matti KoPa-50 4 2 1 3
9 Lehtonen Pertti KoPa-50 7 2 1 3
10 Kollin Tapio KoPa-50 8 0 3 3
11 Tiihonen Jari KoPa-50 10 1 1 2
12 Pfauder Mikael KoPa-50 3 1 0 1
13 Lahtinen Vesa KoPa-50 0 0 0 0
14 Aartolahti Vesa KoPa-50 4 0 0 0

IK-50 Alempi : A-lohko

# Pelaaja Joukkue O M A P
1 Pöyhönen Veli-Matti KoPa-50 6 2 10 12
2 Käck Lasse KoPa-50 3 8 1 9
3 Saloniemi Tero KoPa-50 6 4 4 8
4 Katajainen Ari KoPa-50 3 4 2 6
5 Kollin Tapio KoPa-50 8 2 4 6
6 Huuskonen Matti KoPa-50 5 2 3 5
7 Vähäkangas Jarmo KoPa-50 6 2 2 4
8 Tiihonen Jari KoPa-50 7 1 3 4
9 Pfauder Mikael KoPa-50 4 2 1 3
10 Lehtonen Pertti KoPa-50 3 2 0 2
11 Nieminen Jari KoPa-50 6 2 0 2
12 Lahtinen Vesa KoPa-50 1 1 0 1
13 Pasuri Reijo KoPa-50 4 1 0 1
14 Aartolahti Vesa KoPa-50 3 0 0 0


Jäähypörssi

IK-50 Alkusarja : A-lohko

# Pelaaja Joukkue O J2 J5 J10 PR JOR RM
1 Tiihonen Jari KoPa-50 10 3 0 0 0 0 6
2 Pfauder Mikael KoPa-50 3 1 0 0 0 0 2
3 Lehtonen Pertti KoPa-50 7 1 0 0 0 0 2
4 Nieminen Jari KoPa-50 9 1 0 0 0 0 2
5 Lahtinen Vesa KoPa-50 0 0 0 0 0 0 0
6 Aartolahti Vesa KoPa-50 4 0 0 0 0 0 0
7 Huuskonen Matti KoPa-50 4 0 0 0 0 0 0
8 Katajainen Ari KoPa-50 4 0 0 0 0 0 0
9 Kollin Tapio KoPa-50 8 0 0 0 0 0 0
10 Käck Lasse KoPa-50 8 0 0 0 0 0 0
11 Saloniemi Tero KoPa-50 8 0 0 0 0 0 0
12 Pasuri Reijo KoPa-50 9 0 0 0 0 0 0
13 Pöyhönen Veli-Matti KoPa-50 9 0 0 0 0 0 0
14 Vähäkangas Jarmo KoPa-50 9 0 0 0 0 0 0

IK-50 Alempi : A-lohko

# Pelaaja Joukkue O J2 J5 J10 PR JOR RM
1 Saloniemi Tero KoPa-50 6 3 0 0 0 0 6
2 Huuskonen Matti KoPa-50 5 2 0 0 0 0 4
3 Katajainen Ari KoPa-50 3 1 0 0 0 0 2
4 Lehtonen Pertti KoPa-50 3 1 0 0 0 0 2
5 Pöyhönen Veli-Matti KoPa-50 6 1 0 0 0 0 2
6 Lahtinen Vesa KoPa-50 1 0 0 0 0 0 0
7 Aartolahti Vesa KoPa-50 3 0 0 0 0 0 0
8 Käck Lasse KoPa-50 3 0 0 0 0 0 0
9 Pasuri Reijo KoPa-50 4 0 0 0 0 0 0
10 Pfauder Mikael KoPa-50 4 0 0 0 0 0 0
11 Nieminen Jari KoPa-50 6 0 0 0 0 0 0
12 Vähäkangas Jarmo KoPa-50 6 0 0 0 0 0 0
13 Tiihonen Jari KoPa-50 7 0 0 0 0 0 0
14 Kollin Tapio KoPa-50 8 0 0 0 0 0 0