TULOKSET JA TILASTOT

OTTELULISTAT

10 MIN

PELIKIELLOT

PÖRSSIMAALIVAHDIT

FARMIPELAAJAT

TUOMARIT

Pelaajan tiedot

Nimi Laakso Jani
Syntymävuosi 1983


Ottelut

Kausi 2017-2018

PiTKi-aamu : Aamuliiga Alkusarja : A-lohko

Ke 13.12.2017

06:30 PiTKi-aamu 9 - 2 Vaisala pdf Myllypuro 1

Pe 24.11.2017

07:15 Stanley Security 6 - 16 PiTKi-aamu pdf Tikkurila 2

Ma 20.11.2017

07:00 KoPo Balls 3 - 9 PiTKi-aamu pdf Myllypuro 2

To 16.11.2017

07:00 PiTKi-aamu 11 - 1 Nordea pdf Myllypuro 1

Ke 01.11.2017

06:30 PiTKi-aamu 17 - 5 HYKS pdf Myllypuro 1

Ma 30.10.2017

07:00 TellBalls 6 - 11 PiTKi-aamu pdf Kauniainen

Pe 06.10.2017

06:30 Umpipuu 5 - 12 PiTKi-aamu pdf Myllypuro 1

Ke 04.10.2017

07:00 PiTKi-aamu 6 - 8 Thermo Fisher pdf Myllypuro 2

Ke 27.09.2017

06:30 PiTKi-aamu 20 - 8 Hartela Stars pdf Myllypuro 1

Ke 13.09.2017

06:30 HTV 7 - 5 PiTKi-aamu pdf Myllypuro 1

Ke 06.09.2017

06:30 Erä Aamu 4 - 10 PiTKi-aamu pdf Myllypuro 1

PiTKi-aamu : Aamuliiga Ylempi : A-lohko

Ke 28.03.2018

06:30 HTV 7 - 9 PiTKi-aamu pdf Myllypuro 1

Ma 26.03.2018

07:00 PiTKi-aamu 13 - 4 Nordea pdf Myllypuro 2

Ma 12.03.2018

07:00 PiTKi-aamu 14 - 5 Umpipuu pdf Myllypuro 2

To 08.02.2018

07:00 Nordea 3 - 8 PiTKi-aamu pdf Myllypuro 1

Ke 07.02.2018

06:30 PiTKi-aamu 17 - 5 Erä Aamu pdf Myllypuro 1

Ke 24.01.2018

06:30 Erä Aamu 4 - 4 PiTKi-aamu pdf Myllypuro 1

Pe 19.01.2018

06:30 Umpipuu 12 - 11 PiTKi-aamu pdf Myllypuro 1

Ke 10.01.2018

06:30 Erä Aamu 0 - 15 PiTKi-aamu pdf Myllypuro 1

PiTKi-aamu : Aamuliiga Ylempi : Aamuliiga ylempi playoff

Pe 27.04.2018

FIN
17:45 PiTKi-aamu 10 - 4 Erä Aamu pdf Oulunkylä

PitKi 1 : III-div Alkusarja : A-lohko

Ti 19.12.2017

21:45 PitKi 1 8 - 7 Team Stölli pdf Paloheinä 2

Pe 15.12.2017

22:00 Pallokerho 1 10 - 4 PitKi 1 pdf Espoonlahti 1

Pe 03.11.2017

20:45 PitKi 1 1 - 10 Farmi pdf Myllypuro 1

Ti 24.10.2017

21:30 Kaustick-Team 10 - 5 PitKi 1 pdf Myllypuro 2

Pe 06.10.2017

20:45 PitKi 1 4 - 11 Kaukis-87 pdf Myllypuro 1

Ma 02.10.2017

21:30 Tapanilan Erä 7 - 9 PitKi 1 pdf Konala 1

To 28.09.2017

21:45 KaPa-90 2 - 4 PitKi 1 pdf Hyrylä 1

Ti 19.09.2017

21:45 PitKi 1 3 - 7 Dirty Dozen pdf Paloheinä 2

PitKi 1 : III-divisioona : A-lohko

Ma 23.04.2018

21:30 PitKi 1 11 - 10 KaPa-90 pdf Konala 1

Ti 10.04.2018

21:30 Kaustick-Team 11 - 7 PitKi 1 pdf Myllypuro 2

Su 08.04.2018

19:30 PitKi 1 7 - 6 Dirty Dozen pdf Konala 1

Ma 26.03.2018

21:30 PitKi 1 17 - 4 Tapanilan Erä pdf Konala 1

Ke 21.03.2018

21:30 PitKi 1 4 - 6 Kaustick-Team pdf Hernesaari 1

Su 11.03.2018

20:45 PitKi 1 12 - 8 Kaukis-87 pdf Konala 1

Ma 12.02.2018

21:30 PitKi 1 11 - 2 Team Stölli pdf Konala 1

Su 11.02.2018

20:45 Dirty Dozen 5 - 4 PitKi 1 pdf Paloheinä 2

Ti 30.01.2018

21:30 Team Stölli 5 - 12 PitKi 1 pdf Helsinki 1

Su 21.01.2018

20:00 Kaukis-87 12 - 7 PitKi 1 pdf Hernesaari 1

Su 14.01.2018

20:45 Farmi 7 - 8 PitKi 1 pdf Myllypuro 1

Devils Ducks : IV-divisioona : A-lohko

Ti 27.03.2018

21:45 Devils Ducks 5 - 7 Team Bankers pdf Paloheinä 2

Ma 29.01.2018

20:20 Team Bankers 7 - 3 Devils Ducks pdf Hernesaari 2

Ti 16.01.2018

21:45 Devils Ducks 4 - 9 Drunkventures pdf Paloheinä 2

Ti 02.01.2018

21:45 Devils Ducks 17 - 6 Köyhät Ritarit pdf Paloheinä 2

Ke 20.12.2017

21:45 Devils Ducks 10 - 8 Rapo pdf Paloheinä 2

Ma 27.11.2017

21:45 Hooks-Jallu 12 - 5 Devils Ducks pdf Hernesaari 2

Ti 21.11.2017

21:45 Devils Ducks 7 - 7 Seven Brothers pdf Paloheinä 2

Ti 07.11.2017

21:45 Devils Ducks 7 - 14 Supermiehet pdf Paloheinä 2

Ti 31.10.2017

21:45 Devils Ducks 5 - 7 Jyllääjät pdf Paloheinä 2

To 26.10.2017

21:45 Supermiehet 8 - 12 Devils Ducks pdf Myllypuro 1

Ti 17.10.2017

21:30 Drunkventures 6 - 4 Devils Ducks pdf Myllypuro 2

Ti 10.10.2017

21:45 Devils Ducks 6 - 8 Hooks-Jallu pdf Paloheinä 2

Su 01.10.2017

22:00 KirKP 2 - 17 Devils Ducks pdf Kirkkonummi

Su 24.09.2017

18:00 Rapo 6 - 9 Devils Ducks pdf Salmisaari 1

Ke 06.09.2017

21:30 Köyhät Ritarit 8 - 5 Devils Ducks pdf Hernesaari 1