TULOKSET JA TILASTOT

OTTELULISTAT

10 MIN

PELIKIELLOT

PÖRSSIMAALIVAHDIT

FARMIPELAAJAT

TUOMARIT

Pelaajan tiedot

Nimi Ranta Ville H
Syntymävuosi 1962


Ottelut

Kausi 2015-2016

Supermiehet : IV-divisioona : A-lohko

To 21.04.2016

21:45 Supermiehet 11 - 4 Katabolia pdf Myllypuro 1

To 07.04.2016

21:45 Supermiehet 13 - 8 Rapo pdf Myllypuro 1

Su 03.04.2016

19:30 FlyDi 5 - 7 Supermiehet pdf Salmisaari 1

To 24.03.2016

21:45 Supermiehet 8 - 5 RoPa pdf Myllypuro 1

Ke 23.03.2016

20:20 Helsingin Laatuliikkujat 4 - 7 Supermiehet pdf Hernesaari 2

To 10.03.2016

21:45 Supermiehet 7 - 7 Jyllääjät pdf Myllypuro 1

Ke 17.02.2016

20:20 Jyllääjät 5 - 12 Supermiehet pdf Hernesaari 2

To 11.02.2016

21:45 Supermiehet 6 - 6 Helsingin Laatuliikkujat pdf Myllypuro 1

To 28.01.2016

21:45 Supermiehet 10 - 3 Team Bankers pdf Myllypuro 1

Ma 18.01.2016

21:30 Seven Brothers 10 - 7 Supermiehet pdf Klaukkala 2

To 14.01.2016

21:45 Supermiehet 15 - 6 Kaustick-Team pdf Myllypuro 1

Ma 04.01.2016

21:30 RoPa 6 - 11 Supermiehet pdf Konala 1

Ma 14.12.2015

21:30 Kaustick-Team 8 - 7 Supermiehet pdf Myllypuro 2

To 03.12.2015

21:45 Supermiehet 16 - 4 FlyDi pdf Myllypuro 1

To 19.11.2015

21:45 Supermiehet 9 - 9 Seven Brothers pdf Myllypuro 1

Ma 16.11.2015

20:20 Team Bankers 6 - 5 Supermiehet pdf Hernesaari 2

To 05.11.2015

21:45 Supermiehet 5 - 7 Bulldogs Stars pdf Myllypuro 1

To 22.10.2015

21:45 Supermiehet 6 - 10 Jää pdf Myllypuro 1

Su 27.09.2015

21:30 Katabolia 4 - 4 Supermiehet pdf Hyvinkää 1

Ke 16.09.2015

22:00 Bulldogs Stars 9 - 9 Supermiehet pdf Myyrmäki 2

Ma 14.09.2015

20:20 Jää 11 - 4 Supermiehet pdf Hernesaari 2

Seven Brothers-40 : IK-40 : A-sarja

Ma 29.02.2016

21:45 Hooks-XO 7 - 1 Seven Brothers-40 pdf Hernesaari 2

Su 14.02.2016

20:45 Dirty Dozen-40 21 - 7 Seven Brothers-40 pdf Paloheinä 2

Riskiryhmä-55 : IK-55 : A-lohko

Ke 20.01.2016

21:45 Kaukis-55 8 - 0 Riskiryhmä-55 pdf Hernesaari 2

Ti 22.12.2015

21:45 Tyylikkäät-55 11 - 2 Riskiryhmä-55 pdf Paloheinä 2

Riskiryhmä-50 : IK-50 B-sarja : A-lohko

Su 10.04.2016

19:30 Riskiryhmä-50 6 - 9 G-Team 50 pdf Konala 1

Pegasos-55 : IK-55 : A-lohko

Ke 17.02.2016

21:30 Pegasos-55 5 - 7 KaFa-55 pdf Hernesaari 1

Ti 08.12.2015

21:45 Töölön Vesa-55 16 - 1 Pegasos-55 pdf Paloheinä 2

Pegasos-50 : IK-50 B-sarja : A-lohko

To 21.01.2016

20:20 Pegasos-50 6 - 5 KaFa-50 pdf Hernesaari 2

Otapojat : VI-Divisioona : A-lohko

Su 06.03.2016

20:45 Otapojat 13 - 6 PKM-Team pdf Konala 1

Karjut : V-divisioona : A-lohko

Ma 04.04.2016

21:30 Halvatun Ballo 14 - 6 Karjut pdf Konala 1

Su 07.02.2016

19:30 Karjut 3 - 7 Zeebrat pdf Konala 1

Su 10.01.2016

19:30 Karjut 7 - 10 MyPS II pdf Konala 1

Ma 21.12.2015

21:45 Hooks-Jallu 16 - 1 Karjut pdf Hernesaari 2

Su 13.12.2015

19:30 Karjut 3 - 7 JalPa pdf Konala 1

HYKS : Aamuliiga Alkusarja : A-lohko

Ke 09.12.2015

06:45 HYKS 4 - 13 Erä Aamu pdf Paloheinä 2

HYKS : Aamuliiga Alempi : A-Lohko

Ke 20.04.2016

06:45 Bewe AIK 15 - 11 HYKS pdf Paloheinä 2

Ke 13.04.2016

06:45 HYKS 0 - 13 HTV pdf Paloheinä 2

To 07.04.2016

06:30 Nordea 6 - 7 HYKS pdf Myllypuro 1

Ke 09.03.2016

07:15 Vaisala 12 - 3 HYKS pdf Myyrmäki 1

Ma 07.03.2016

07:00 TellBalls 12 - 3 HYKS pdf Kauniainen

Ke 02.03.2016

06:45 HYKS 2 - 13 Vaisala pdf Paloheinä 2

Ke 10.02.2016

06:45 HYKS 4 - 10 Thermo Fisher pdf Paloheinä 2

Pe 29.01.2016

07:15 Stanley Security 4 - 8 HYKS pdf Tikkurila 2

Ke 27.01.2016

06:45 HYKS 1 - 7 Nordea pdf Paloheinä 2

Ke 20.01.2016

06:45 HYKS 10 - 9 TellBalls pdf Paloheinä 2

Ke 13.01.2016

06:30 HTV 11 - 3 HYKS pdf Myllypuro 1

Alapään Karvaajat : VI-Divisioona : A-lohko

Su 21.02.2016

20:45 Alapään Karvaajat 4 - 4 Pallokerho 2 pdf Konala 1