TULOKSET JA TILASTOT

OTTELULISTAT

10 MIN

PELIKIELLOT

PÖRSSIMAALIVAHDIT

FARMIPELAAJAT

TUOMARIT

Pelaajan tiedot

Nimi Pedersen Hans
Syntymävuosi 1977


Ottelut

Kausi 2018-2019

Tapanilan Erä : III-div Alkusarja : A-lohko

Ma 29.10.2018

21:00 Tapanilan Erä 6 - 15 Farmi pdf Hernesaari 1

Ti 09.10.2018

21:30 Kaustick-Team 4 - 11 Tapanilan Erä pdf Myllypuro 2

Su 23.09.2018

19:30 Kaukis-87 10 - 12 Tapanilan Erä pdf Hernesaari 2

Tapanilan Erä : III-divisioona : A-lohko

Ke 10.04.2019

21:15 Vesa Tyylikkäät 7 - 12 Tapanilan Erä pdf Hernesaari 1

Ma 18.03.2019

21:00 Tapanilan Erä 8 - 7 Power Bandy pdf Hernesaari 1

Ma 07.01.2019

21:00 Tapanilan Erä 9 - 13 Vesa Tyylikkäät pdf Hernesaari 1

Su 06.01.2019

21:00 Power Bandy 12 - 17 Tapanilan Erä pdf Hyvinkää 1

Tapanilan Erä : III-divisioona : III-div playoff

Su 28.04.2019

FIN
15:00 Tapanilan Erä 5 - 3 Vesa Tyylikkäät pdf Myllypuro 2

Erä Aamu : Aamuliiga Alkusarja : A-lohko

Ke 31.10.2018

06:30 Erä Aamu 11 - 3 TellBalls pdf Myllypuro 1

Ma 08.10.2018

07:00 KoPo Balls 6 - 9 Erä Aamu pdf Myllypuro 2

Ke 19.09.2018

06:30 Erä Aamu 9 - 8 Umpipuu pdf Myllypuro 1

To 06.09.2018

07:00 Nordea 3 - 7 Erä Aamu pdf Myllypuro 1

Erä Aamu : Aamuliiga Ylempi : A-lohko

Ke 20.03.2019

06:30 Erä Aamu 5 - 16 PiTKi-aamu pdf Myllypuro 1

Ma 11.03.2019

07:00 KoPo Balls 4 - 9 Erä Aamu pdf Myllypuro 2

Ke 06.03.2019

06:30 Erä Aamu 11 - 4 Umpipuu pdf Myllypuro 1

Ke 23.01.2019

06:30 Erä Aamu 8 - 7 KoPo Balls pdf Myllypuro 1

Ke 09.01.2019

06:30 Erä Aamu 5 - 3 Nordea pdf Myllypuro 1

Erä Aamu : Aamuliiga Ylempi : Aamuliiga ylempi playoff

La 27.04.2019

FIN
08:00 PiTKi-aamu 1 - 11 Erä Aamu pdf Myllypuro 2

Coyotes : II-divisioona Alkusarja : A-Lohko

La 08.12.2018

21:00 Coyotes 10 - 10 City Horo pdf Oulunkylä

Su 02.12.2018

21:30 Coyotes 8 - 17 Smartcart pdf Oulunkylä

To 29.11.2018

21:00 Hamarin Elo 13 - 7 Coyotes pdf Porvoo 1

La 24.11.2018

21:00 Coyotes 7 - 6 Bewe Hä pdf Oulunkylä

La 10.11.2018

21:00 Coyotes 17 - 9 Slurps pdf Oulunkylä

Pe 26.10.2018

21:15 MyPS 10 - 8 Coyotes pdf Paloheinä 2

Ke 26.09.2018

21:45 Smartcart 13 - 5 Coyotes pdf Paloheinä 2

Ke 19.09.2018

20:45 Vikings 15 - 0 Coyotes pdf Nummela 1

Ti 11.09.2018

21:30 Slurps 12 - 10 Coyotes pdf Myllypuro 2

Coyotes : Valio-sarja : A-lohko

To 11.04.2019

22:00 City Horo 5 - 7 Coyotes pdf Espoonlahti 1

Ke 20.03.2019

20:45 Vikings 17 - 6 Coyotes pdf Nummela 1

La 16.03.2019

21:00 Coyotes 6 - 14 Hamarin Elo pdf Oulunkylä

La 09.03.2019

21:00 Coyotes 9 - 8 City Horo pdf Oulunkylä

La 09.02.2019

21:00 Coyotes 5 - 11 Vikings pdf Oulunkylä

La 12.01.2019

21:00 Coyotes 3 - 6 Hamarin Elo pdf Oulunkylä

Ke 02.01.2019

21:45 Smartcart 13 - 7 Coyotes pdf Paloheinä 2

Coyotes : Valio-sarja : Valio playoff

La 27.04.2019

VÄL
13:30 Vikings 7 - 5 Coyotes pdf Myllypuro 2