TULOKSET JA TILASTOT

OTTELULISTAT

10 MIN

PELIKIELLOT

PÖRSSIMAALIVAHDIT

FARMIPELAAJAT

TUOMARIT

Pelaajan tiedot

Nimi Antikainen Tommi
Syntymävuosi 1972


Ottelut

Kausi 2016-2017

Tapanilan Erä : III-div Alkusarja : A-lohko

Ma 28.11.2016

21:30 Tapanilan Erä 10 - 10 Team Stölli pdf Konala 1

Su 27.11.2016

20:00 Kaukis-87 13 - 10 Tapanilan Erä pdf Hernesaari 1

Su 13.11.2016

20:45 Dirty Dozen 3 - 5 Tapanilan Erä pdf Paloheinä 2

Ma 31.10.2016

21:30 Tapanilan Erä 6 - 6 KaPa-90 pdf Konala 1

Su 23.10.2016

20:45 Farmi 4 - 4 Tapanilan Erä pdf Myllypuro 1

Pe 21.10.2016

22:00 Pallokerho 1 7 - 8 Tapanilan Erä pdf Espoonlahti 1

Ma 17.10.2016

21:30 Tapanilan Erä 6 - 5 Jää pdf Konala 1

Su 09.10.2016

17:20 Bewe Hä 5 - 12 Tapanilan Erä pdf Hernesaari 2

Ma 03.10.2016

21:30 Tapanilan Erä 2 - 10 Power Bandy pdf Konala 1

Tapanilan Erä : II-divisoona : A-lohko

Su 09.04.2017

21:30 Power Bandy 12 - 13 Tapanilan Erä pdf Hyvinkää 1

La 08.04.2017

20:30 Coyotes 15 - 6 Tapanilan Erä pdf Oulunkylä

Su 02.04.2017

21:15 Tapanilan Erä 8 - 15 Coyotes pdf Hernesaari 1

Ke 29.03.2017

21:30 Tapanilan Erä 3 - 18 LoWe 1 pdf Hernesaari 1

Ke 15.03.2017

21:30 Tapanilan Erä 8 - 9 Team Stölli pdf Hernesaari 1

Ke 01.03.2017

21:30 Tapanilan Erä 6 - 6 Vesa Tyylikkäät pdf Hernesaari 1

Ke 15.02.2017

21:30 Tapanilan Erä 5 - 7 Power Bandy pdf Hernesaari 1

Ti 14.02.2017

21:00 Team Stölli 11 - 6 Tapanilan Erä pdf Helsinki 2

Su 12.02.2017

19:30 Slurps 17 - 4 Tapanilan Erä pdf Konala 1

Ke 18.01.2017

21:30 Tapanilan Erä 3 - 10 Slurps pdf Hernesaari 1

Su 15.01.2017

21:00 LoWe 1 5 - 8 Tapanilan Erä pdf Lohja

Erä Aamu : Aamuliiga Alkusarja : A-lohko

Ke 14.12.2016

06:30 Erä Aamu 9 - 7 Umpipuu pdf Myllypuro 1

Ke 23.11.2016

06:30 HTV 0 - 15 Erä Aamu pdf Myllypuro 1

Pe 11.11.2016

07:15 Stanley Security 4 - 14 Erä Aamu pdf Tikkurila 2

Ma 07.11.2016

07:00 KoPo Balls 4 - 8 Erä Aamu pdf Myllypuro 2

Ma 24.10.2016

07:00 TellBalls 3 - 12 Erä Aamu pdf Kauniainen

Ti 11.10.2016

08:00 Hartela Stars 5 - 12 Erä Aamu pdf Paloheinä 2

Erä Aamu : Aamuliiga Ylempi : A-lohko

Pe 07.04.2017

06:30 Umpipuu 2 - 9 Erä Aamu pdf Myllypuro 1

Ke 05.04.2017

06:30 Erä Aamu 11 - 11 KoPo Balls pdf Myllypuro 1

Ke 08.03.2017

06:30 Erä Aamu 4 - 12 PiTKi-aamu pdf Myllypuro 1

Pe 03.03.2017

06:30 Umpipuu 8 - 8 Erä Aamu pdf Myllypuro 1

Ti 28.02.2017

08:00 Hartela Stars 11 - 11 Erä Aamu pdf Paloheinä 2

Ke 08.02.2017

06:30 Erä Aamu 19 - 5 Umpipuu pdf Myllypuro 1

Ma 30.01.2017

07:00 KoPo Balls 6 - 14 Erä Aamu pdf Myllypuro 2

Ke 25.01.2017

06:30 Erä Aamu 4 - 8 PiTKi-aamu pdf Myllypuro 1

Ke 11.01.2017

06:30 PiTKi-aamu 6 - 8 Erä Aamu pdf Myllypuro 1

Devils Ducks : V-divisioona : A-lohko

Su 05.03.2017

21:00 LoWe 2 5 - 10 Devils Ducks pdf Lohja

Ti 27.12.2016

21:45 Devils Ducks 14 - 2 Halvatun Ballo pdf Paloheinä 2

Coyotes : II-divisioona Alkusarja : A-Lohko

Ti 18.10.2016

21:30 Slurps 8 - 5 Coyotes pdf Myllypuro 2

Su 16.10.2016

21:00 LoWe 1 7 - 8 Coyotes pdf Lohja