TULOKSET JA TILASTOT

OTTELULISTAT

10 MIN

PELIKIELLOT

PÖRSSIMAALIVAHDIT

FARMIPELAAJAT

TUOMARIT

Pelaajan tiedot

Nimi Kosunen Tomi
Syntymävuosi 1981


Ottelut

Kausi 2014-2015

TellBalls : Aamuliiga Alkusarja : A-lohko

Ma 22.12.2014

07:00 TellBalls 9 - 17 Erä Aamu pdf Kauniainen

Ma 01.12.2014

07:00 TellBalls 3 - 6 Nordea pdf Kauniainen

Ke 26.11.2014

06:45 HYKS 7 - 6 TellBalls pdf Paloheinä 2

Ma 24.11.2014

07:00 TellBalls 7 - 7 KoPo Balls pdf Kauniainen

Ma 10.11.2014

07:00 TellBalls 9 - 7 Umpipuu pdf Kauniainen

Ke 29.10.2014

07:15 Vaisala 6 - 6 TellBalls pdf Myyrmäki 1

Ti 21.10.2014

08:00 Hartela Stars 13 - 7 TellBalls pdf Paloheinä 2

Pe 26.09.2014

07:15 Stanley Security 3 - 15 TellBalls pdf Tikkurila 2

Ke 24.09.2014

07:00 Thermo Fisher 8 - 6 TellBalls pdf Myllypuro 2

Ma 15.09.2014

07:00 TellBalls 9 - 5 HTV pdf Kauniainen

TellBalls : Aamuliiga Ylempi : B-sarja

Ma 23.03.2015

07:00 TellBalls 3 - 10 Vaisala pdf Kauniainen

Ma 02.03.2015

07:00 TellBalls 6 - 5 HYKS pdf Kauniainen

Ma 23.02.2015

07:00 TellBalls 8 - 4 HTV pdf Kauniainen

Ma 16.02.2015

07:00 TellBalls 12 - 5 KoPo Balls pdf Kauniainen

To 05.02.2015

06:30 Nordea 6 - 9 TellBalls pdf Myllypuro 1

Ma 19.01.2015

07:00 TellBalls 8 - 6 Stanley Security pdf Kauniainen

Ke 07.01.2015

06:45 HYKS 8 - 8 TellBalls pdf Paloheinä 2

PitKi 1 : Stadi-Cup : A-lohko

Ti 24.03.2015

21:45 Vesa Tyylikkäät 3 - 9 PitKi 1 pdf Paloheinä 2

Ma 16.02.2015

20:20 Jää 5 - 9 PitKi 1 pdf Hernesaari 2

Su 15.02.2015

21:15 PitKi 1 12 - 2 Devils Ducks-35 pdf Hernesaari 1

PitKi 1 : Stadi-Cup : Playoff

Ke 29.04.2015

Finaali
20:30 PitKi 1 1 - 9 Devils Ducks-35 pdf Konala 1

Ma 27.04.2015

Välierä
20:15 PitKi 1 8 - 5 RoPa pdf Hernesaari 2

PitKi 1 : III-div Alkusarja : A-lohko

Pe 20.03.2015

21:00 PitKi 1 7 - 3 Power Bandy pdf Konala 1

Ke 18.03.2015

21:45 Meeskond 5 - 13 PitKi 1 pdf Hernesaari 2

Su 08.03.2015

21:15 LoWe 1 5 - 2 PitKi 1 pdf Lohja

Pe 06.03.2015

21:00 PitKi 1 10 - 5 Bewe Hä pdf Konala 1

Pe 06.02.2015

21:00 PitKi 1 12 - 1 Dirty Dozen pdf Konala 1

Pe 23.01.2015

21:00 PitKi 1 6 - 9 Pallasport pdf Konala 1

Ma 12.01.2015

21:30 Tapanilan Erä 4 - 6 PitKi 1 pdf Konala 1

Pe 09.01.2015

21:00 PitKi 1 17 - 3 Pallokerho 1 pdf Konala 1

Su 14.12.2014

20:45 Farmi 4 - 9 PitKi 1 pdf Myllypuro 1

Su 07.12.2014

20:45 Pallasport 9 - 5 PitKi 1 pdf Myllypuro 1

Su 30.11.2014

20:45 Dirty Dozen 8 - 3 PitKi 1 pdf Paloheinä 2

Pe 28.11.2014

21:00 PitKi 1 6 - 11 LoWe 1 pdf Konala 1

Pe 14.11.2014

21:00 PitKi 1 13 - 5 Bewe New Stars pdf Konala 1

Ke 29.10.2014

21:35 PitKi 1 14 - 4 Meeskond pdf Hernesaari 2

Ti 14.10.2014

21:30 Team Stölli 9 - 6 PitKi 1 pdf Helsinki 2

Pe 19.09.2014

21:00 PitKi 1 9 - 15 Team Stölli pdf Konala 1

Otapojat : VI-Divisioona : A-lohko

Su 08.02.2015

20:45 Otapojat 4 - 6 Alapään Karvaajat pdf Konala 1

Ke 07.01.2015

21:15 Alapään Karvaajat 8 - 5 Otapojat pdf Konala 2

Pe 05.12.2014

20:20 PKM-Team 7 - 14 Otapojat pdf Hernesaari 2

Su 02.11.2014

20:45 Otapojat 11 - 6 Pirkkolan Sudet pdf Konala 1

To 30.10.2014

21:45 BG-86 6 - 9 Otapojat pdf Matinkylä 1

Ti 21.10.2014

21:45 R.O.U 6 - 9 Otapojat pdf Malmi 3

Su 19.10.2014

20:45 Otapojat 9 - 3 Pallokerho 2 pdf Konala 1