TULOKSET JA TILASTOT

OTTELULISTAT

10 MIN

PELIKIELLOT

PÖRSSIMAALIVAHDIT

FARMIPELAAJAT

TUOMARIT

VALITSE SARJA JA LOHKO

Kausi: Sarja: Lohko:

# Joukkue O V T H JAV JAT TM PM +/- P
1 Bewe Hä 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Farmi 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kaukis-87 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kaustick-Team 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 MyPS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Pallokerho 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 PitKi 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Power Bandy 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Supermiehet 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Tapanilan Erä 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Tolkis Bollklubb 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Vesa Tyylikkäät 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Sarjataulukon viisi parasta 2 div. ja seitsemän viimeistä 3 div. keväällä 2019.

Ke 04.09.2019

21:15 Vesa Tyylikkäät - Pallokerho 1 pdf Hernesaari 1

Pe 06.09.2019

21:15 MyPS - Bewe Hä pdf Paloheinä 2

Su 08.09.2019

21:00 Power Bandy - Farmi pdf Hyvinkää 1

To 12.09.2019

21:45 Supermiehet - Power Bandy pdf Myllypuro 1

Ma 16.09.2019

21:00 Tapanilan Erä - Vesa Tyylikkäät pdf Hernesaari 1

Ti 17.09.2019

21:30 Kaustick-Team - Supermiehet pdf Myllypuro 2
21:45 PitKi 1 - Tolkis Bollklubb pdf Paloheinä 2

Ke 18.09.2019

21:15 Kaukis-87 - MyPS pdf Hernesaari 1

Su 22.09.2019

20:45 Farmi - Kaustick-Team pdf Myllypuro 1

Ke 25.09.2019

21:00 Bewe Hä - Power Bandy pdf Hernesaari 2
21:15 Tapanilan Erä - Pallokerho 1 pdf Hernesaari 1

To 26.09.2019

21:45 Supermiehet - Vesa Tyylikkäät pdf Myllypuro 1

Ma 30.09.2019

21:00 Tapanilan Erä - Bewe Hä pdf Hernesaari 1
22:00 Pallokerho 1 - Farmi pdf Espoonlahti 1

Ti 01.10.2019

21:30 Kaustick-Team - PitKi 1 pdf Myllypuro 2

Pe 04.10.2019

21:15 MyPS - PitKi 1 pdf Paloheinä 2

Su 06.10.2019

18:15 Bewe Hä - Vesa Tyylikkäät pdf Hernesaari 2
20:45 Farmi - Kaukis-87 pdf Myllypuro 1
21:00 Power Bandy - Pallokerho 1 pdf Hyvinkää 1

Ke 09.10.2019

21:00 Kaukis-87 - Tapanilan Erä pdf Hernesaari 2
21:15 Vesa Tyylikkäät - Tolkis Bollklubb pdf Hernesaari 1
21:45 PitKi 1 - Power Bandy pdf Paloheinä 2

Ma 14.10.2019

21:00 Tapanilan Erä - Supermiehet pdf Hernesaari 1

Ti 15.10.2019

21:45 Bewe Hä - Farmi pdf Malmi 3

Ke 16.10.2019

21:15 Vesa Tyylikkäät - Power Bandy pdf Hernesaari 1

Pe 18.10.2019

21:15 MyPS - Tapanilan Erä pdf Paloheinä 2

Su 20.10.2019

20:45 Farmi - Tolkis Bollklubb pdf Myllypuro 1

Ti 22.10.2019

21:45 Kaukis-87 - Kaustick-Team pdf Malmi 3

To 24.10.2019

21:45 Supermiehet - PitKi 1 pdf Myllypuro 1
22:30 Tolkis Bollklubb - Bewe Hä pdf Porvoo 2

Pe 25.10.2019

22:00 Pallokerho 1 - MyPS pdf Espoonlahti 1

Su 27.10.2019

21:00 Power Bandy - Kaukis-87 pdf Hyvinkää 1

Ma 28.10.2019

21:00 Tapanilan Erä - PitKi 1 pdf Hernesaari 1

Ke 30.10.2019

21:15 Kaukis-87 - Supermiehet pdf Hernesaari 1

Pe 01.11.2019

22:00 Pallokerho 1 - Tolkis Bollklubb pdf Espoonlahti 1

Su 03.11.2019

21:00 Power Bandy - MyPS pdf Hyvinkää 1

Ma 04.11.2019

21:15 Bewe Hä - Kaukis-87 pdf Hernesaari 2

Ti 05.11.2019

21:45 PitKi 1 - Pallokerho 1 pdf Paloheinä 2

Ke 06.11.2019

21:15 Vesa Tyylikkäät - MyPS pdf Hernesaari 1

To 07.11.2019

21:45 Supermiehet - Farmi pdf Myllypuro 1
22:30 Tolkis Bollklubb - Kaustick-Team pdf Porvoo 2

Su 10.11.2019

21:00 Power Bandy - Tolkis Bollklubb pdf Hyvinkää 1

Ma 11.11.2019

22:00 Pallokerho 1 - Kaustick-Team pdf Espoonlahti 1

Ti 12.11.2019

21:45 PitKi 1 - Kaukis-87 pdf Paloheinä 2

Pe 15.11.2019

21:15 MyPS - Supermiehet pdf Paloheinä 2

Su 17.11.2019

18:15 Bewe Hä - Pallokerho 1 pdf Hernesaari 2
21:00 Power Bandy - Tapanilan Erä pdf Hyvinkää 1

Ti 19.11.2019

21:30 Kaustick-Team - Power Bandy pdf Myllypuro 2

Ke 20.11.2019

21:15 Vesa Tyylikkäät - Farmi pdf Hernesaari 1

To 21.11.2019

21:45 Supermiehet - Bewe Hä pdf Myllypuro 1
22:30 Tolkis Bollklubb - Tapanilan Erä pdf Porvoo 2

Ma 25.11.2019

22:00 Pallokerho 1 - Kaukis-87 pdf Espoonlahti 1

Ti 26.11.2019

21:30 Kaustick-Team - Bewe Hä pdf Myllypuro 2
21:45 PitKi 1 - Vesa Tyylikkäät pdf Paloheinä 2

To 28.11.2019

22:30 Tolkis Bollklubb - MyPS pdf Porvoo 2

Su 01.12.2019

20:45 Farmi - Tapanilan Erä pdf Myllypuro 1

Ti 03.12.2019

21:30 Kaustick-Team - Vesa Tyylikkäät pdf Myllypuro 2

Ke 04.12.2019

21:00 Kaukis-87 - Tolkis Bollklubb pdf Hernesaari 2

To 05.12.2019

21:45 Supermiehet - Pallokerho 1 pdf Myllypuro 1

Ma 09.12.2019

21:00 Tapanilan Erä - Kaustick-Team pdf Hernesaari 1

Ti 10.12.2019

21:45 PitKi 1 - Farmi pdf Paloheinä 2

Ke 11.12.2019

21:15 Vesa Tyylikkäät - Kaukis-87 pdf Hernesaari 1

To 12.12.2019

22:30 Tolkis Bollklubb - Supermiehet pdf Porvoo 2

Pe 13.12.2019

21:15 MyPS - Kaustick-Team pdf Paloheinä 2

Su 15.12.2019

18:15 Bewe Hä - PitKi 1 pdf Hernesaari 2
20:45 Farmi - MyPS pdf Myllypuro 1

# Pelaaja Joukkue O M A P
1 Antikainen Marko Farmi 0 0 0 0
2 Kivinen Timo Farmi 0 0 0 0
3 Maukonen Timo Farmi 0 0 0 0
4 Olkkonen Jukka Farmi 0 0 0 0
5 Rantala Pertti Farmi 0 0 0 0
6 Turunen Tomi Farmi 0 0 0 0
7 Valve Santeri Farmi 0 0 0 0
8 Finell Tomas Kaukis-87 0 0 0 0
9 Rahikainen Sami Kaukis-87 0 0 0 0
10 Nuutinen Jouni MyPS 0 0 0 0
11 Rotko Aleksi MyPS 0 0 0 0
12 Tynkkynen Mika MyPS 0 0 0 0
13 Heimonen Ismo Pallokerho 1 0 0 0 0
14 Huippa Sami Pallokerho 1 0 0 0 0
15 Koski Tomi Pallokerho 1 0 0 0 0
16 Haikonen Aki Power Bandy 0 0 0 0
17 Ranta Ville H Supermiehet 0 0 0 0
18 Salmi Vesa Supermiehet 0 0 0 0
19 Neimo Markus Tapanilan Erä 0 0 0 0
20 Oila Lasse Tapanilan Erä 0 0 0 0

# Pelaaja Joukkue O J2 J5 J10 PR JOR RM
1 Antikainen Marko Farmi 0 0 0 0 0 0 0
2 Kivinen Timo Farmi 0 0 0 0 0 0 0
3 Maukonen Timo Farmi 0 0 0 0 0 0 0
4 Olkkonen Jukka Farmi 0 0 0 0 0 0 0
5 Rantala Pertti Farmi 0 0 0 0 0 0 0
6 Turunen Tomi Farmi 0 0 0 0 0 0 0
7 Valve Santeri Farmi 0 0 0 0 0 0 0
8 Finell Tomas Kaukis-87 0 0 0 0 0 0 0
9 Rahikainen Sami Kaukis-87 0 0 0 0 0 0 0
10 Nuutinen Jouni MyPS 0 0 0 0 0 0 0
11 Rotko Aleksi MyPS 0 0 0 0 0 0 0
12 Tynkkynen Mika MyPS 0 0 0 0 0 0 0
13 Heimonen Ismo Pallokerho 1 0 0 0 0 0 0 0
14 Huippa Sami Pallokerho 1 0 0 0 0 0 0 0
15 Koski Tomi Pallokerho 1 0 0 0 0 0 0 0
16 Haikonen Aki Power Bandy 0 0 0 0 0 0 0
17 Ranta Ville H Supermiehet 0 0 0 0 0 0 0
18 Salmi Vesa Supermiehet 0 0 0 0 0 0 0
19 Neimo Markus Tapanilan Erä 0 0 0 0 0 0 0
20 Oila Lasse Tapanilan Erä 0 0 0 0 0 0 0