TULOKSET JA TILASTOT

OTTELULISTAT

10 MIN

PELIKIELLOT

PÖRSSIMAALIVAHDIT

FARMIPELAAJAT

TUOMARIT

VALITSE SARJA JA LOHKO

Kausi: Sarja: Lohko:

# Joukkue O V T H JAV JAT TM PM +/- P
1 G-Team 50 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Hooks GT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kaukis Gurut 50 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 KoPa-50 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Lohjan Pelitoverit-50 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Pallokerho-50 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Pegasos-50 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Power Bandy 50 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Päämajan Pallo-50 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Riskiryhmä-50 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Seven Brothers-50 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Wilds-50 II 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Sarjataulukon viisi parasta ylempään sarjaan ja seitsemän viimeistä alempaan sarjaan.

Ma 09.09.2019

21:15 Hooks GT - Wilds-50 II pdf Hernesaari 2
21:15 Riskiryhmä-50 - Power Bandy 50 pdf Kaarela 2

Ti 10.09.2019

22:00 KoPa-50 - Pegasos-50 pdf Tikkurila 2

Ke 11.09.2019

21:00 Päämajan Pallo-50 - Seven Brothers-50 pdf Hernesaari 2

Su 15.09.2019

21:00 Power Bandy 50 - Kaukis Gurut 50 pdf Hyvinkää 1

Ma 16.09.2019

21:15 Riskiryhmä-50 - Päämajan Pallo-50 pdf Kaarela 2
21:15 Hooks GT - Lohjan Pelitoverit-50 pdf Hernesaari 2

Pe 20.09.2019

20:45 Wilds-50 II - Kaukis Gurut 50 pdf Myllypuro 1
22:00 Pallokerho-50 - KoPa-50 pdf Espoonlahti 1

Su 22.09.2019

18:00 Pegasos-50 - Lohjan Pelitoverit-50 pdf Hernesaari 1

Ma 23.09.2019

21:30 Seven Brothers-50 - Hooks GT pdf Klaukkala 2

Ke 25.09.2019

19:00 Kaukis Gurut 50 - G-Team 50 pdf Kirkkonummi

Pe 27.09.2019

22:00 Pallokerho-50 - Riskiryhmä-50 pdf Espoonlahti 1

La 28.09.2019

19:00 Wilds-50 II - KoPa-50 pdf Myllypuro 2

Su 29.09.2019

21:00 Power Bandy 50 - Päämajan Pallo-50 pdf Hyvinkää 1

Ti 01.10.2019

22:00 KoPa-50 - Hooks GT pdf Tikkurila 2

Ke 02.10.2019

19:00 Päämajan Pallo-50 - G-Team 50 pdf Kirkkonummi

To 03.10.2019

21:00 Lohjan Pelitoverit-50 - Kaukis Gurut 50 pdf Lohja

La 05.10.2019

12:00 G-Team 50 - Pegasos-50 pdf Kirkkonummi

Ma 07.10.2019

21:15 Hooks GT - Power Bandy 50 pdf Hernesaari 2
21:15 Riskiryhmä-50 - Kaukis Gurut 50 pdf Kaarela 2
21:30 Seven Brothers-50 - Pallokerho-50 pdf Klaukkala 2

To 10.10.2019

21:00 Lohjan Pelitoverit-50 - Päämajan Pallo-50 pdf Lohja

Su 13.10.2019

18:00 Pegasos-50 - Wilds-50 II pdf Hernesaari 1
21:00 Power Bandy 50 - G-Team 50 pdf Hyvinkää 1

Ma 14.10.2019

21:15 Riskiryhmä-50 - Seven Brothers-50 pdf Kaarela 2

La 19.10.2019

19:00 Kaukis Gurut 50 - KoPa-50 pdf Myllypuro 2

Ma 21.10.2019

21:15 Hooks GT - Riskiryhmä-50 pdf Hernesaari 2
22:00 Pallokerho-50 - Päämajan Pallo-50 pdf Espoonlahti 1

Ti 22.10.2019

21:30 Wilds-50 II - Power Bandy 50 pdf Myllypuro 2

Ke 23.10.2019

21:00 Päämajan Pallo-50 - Pegasos-50 pdf Hernesaari 2

La 26.10.2019

12:00 G-Team 50 - Lohjan Pelitoverit-50 pdf Kirkkonummi

Su 27.10.2019

18:00 Päämajan Pallo-50 - KoPa-50 pdf Hernesaari 1

Ma 28.10.2019

21:30 Seven Brothers-50 - Pegasos-50 pdf Klaukkala 2
22:00 Pallokerho-50 - Power Bandy 50 pdf Espoonlahti 1

Ti 29.10.2019

19:30 G-Team 50 - Wilds-50 II pdf Kirkkonummi

Ma 04.11.2019

22:00 Pallokerho-50 - Wilds-50 II pdf Espoonlahti 1

Ti 05.11.2019

21:30 Kaukis Gurut 50 - Pegasos-50 pdf Myllypuro 2
22:00 KoPa-50 - G-Team 50 pdf Tikkurila 2

Ke 06.11.2019

21:00 Päämajan Pallo-50 - Hooks GT pdf Hernesaari 2

To 07.11.2019

21:00 Lohjan Pelitoverit-50 - Riskiryhmä-50 pdf Lohja

Su 10.11.2019

18:00 Pegasos-50 - Hooks GT pdf Hernesaari 1

Ti 12.11.2019

22:00 KoPa-50 - Seven Brothers-50 pdf Tikkurila 2

Ke 13.11.2019

19:00 G-Team 50 - Pallokerho-50 pdf Kirkkonummi

To 14.11.2019

21:00 Lohjan Pelitoverit-50 - Power Bandy 50 pdf Lohja

Pe 15.11.2019

20:45 Wilds-50 II - Seven Brothers-50 pdf Myllypuro 1

Ma 18.11.2019

21:15 Hooks GT - Kaukis Gurut 50 pdf Hernesaari 2
21:15 Riskiryhmä-50 - KoPa-50 pdf Kaarela 2

To 21.11.2019

21:00 Lohjan Pelitoverit-50 - Wilds-50 II pdf Lohja

La 23.11.2019

19:00 Kaukis Gurut 50 - Seven Brothers-50 pdf Myllypuro 2

Su 24.11.2019

18:00 Pegasos-50 - Pallokerho-50 pdf Hernesaari 1
21:00 Power Bandy 50 - KoPa-50 pdf Hyvinkää 1

Ti 26.11.2019

19:30 G-Team 50 - Riskiryhmä-50 pdf Kirkkonummi

To 28.11.2019

21:00 Lohjan Pelitoverit-50 - Pallokerho-50 pdf Lohja

La 30.11.2019

19:00 Kaukis Gurut 50 - Päämajan Pallo-50 pdf Myllypuro 2

Ma 02.12.2019

21:15 Riskiryhmä-50 - Wilds-50 II pdf Kaarela 2
21:15 Hooks GT - Pallokerho-50 pdf Hernesaari 2
21:30 Seven Brothers-50 - Lohjan Pelitoverit-50 pdf Klaukkala 2

Ke 04.12.2019

19:00 G-Team 50 - Hooks GT pdf Kirkkonummi

Su 08.12.2019

18:00 Pegasos-50 - Riskiryhmä-50 pdf Hernesaari 1
21:00 Power Bandy 50 - Seven Brothers-50 pdf Hyvinkää 1

Ma 09.12.2019

22:00 Pallokerho-50 - Kaukis Gurut 50 pdf Espoonlahti 1

Ti 10.12.2019

22:00 KoPa-50 - Lohjan Pelitoverit-50 pdf Tikkurila 2

Pe 13.12.2019

20:45 Wilds-50 II - Päämajan Pallo-50 pdf Myllypuro 1

Su 15.12.2019

18:00 Pegasos-50 - Power Bandy 50 pdf Hernesaari 1

Ma 16.12.2019

21:30 Seven Brothers-50 - G-Team 50 pdf Klaukkala 2

# Pelaaja Joukkue O M A P
1 Eriksson Christian G-Team 50 0 0 0 0
2 Hämäläinen Mika-Tapio G-Team 50 0 0 0 0
3 Lukkarinen Mika G-Team 50 0 0 0 0
4 Kuosmanen Jari Hooks GT 0 0 0 0
5 Lohi Jari Hooks GT 0 0 0 0
6 Ovaska Ilkka Hooks GT 0 0 0 0
7 Pitkänen Ari Hooks GT 0 0 0 0
8 Finell Tomas Kaukis Gurut 50 0 0 0 0
9 Lager Kai Kaukis Gurut 50 0 0 0 0
10 Lehto Antti Kaukis Gurut 50 0 0 0 0
11 Pulkkinen Jari Kaukis Gurut 50 0 0 0 0
12 Syrjälä Tero Kaukis Gurut 50 0 0 0 0
13 Veijalainen Lauri Kaukis Gurut 50 0 0 0 0
14 Kollin Tapio KoPa-50 0 0 0 0
15 Käck Lasse KoPa-50 0 0 0 0
16 Lehtonen Pertti KoPa-50 0 0 0 0
17 Nurmio Jari Lohjan Pelitoverit-50 0 0 0 0
18 Töyräs Jarmo Lohjan Pelitoverit-50 0 0 0 0
19 Väistö Timo Lohjan Pelitoverit-50 0 0 0 0
20 Asikainen Jari Pallokerho-50 0 0 0 0
21 Gröhn Jari Pallokerho-50 0 0 0 0
22 Heimonen Ismo Pallokerho-50 0 0 0 0
23 Huippa Sami Pallokerho-50 0 0 0 0
24 Jekkonen Timo Pallokerho-50 0 0 0 0
25 Kannela Olli Pallokerho-50 0 0 0 0
26 Alameri Karri Pegasos-50 0 0 0 0
27 Laitila Timo Pegasos-50 0 0 0 0
28 Vauhkonen Matti Pegasos-50 0 0 0 0
29 HAKKARAINEN VEIJO Power Bandy 50 0 0 0 0
30 Nummila Kari Power Bandy 50 0 0 0 0
31 Rontu Jari Power Bandy 50 0 0 0 0
32 ari juudin Päämajan Pallo-50 0 0 0 0
33 Huikuri Petri Päämajan Pallo-50 0 0 0 0
34 Pöysti Timo Päämajan Pallo-50 0 0 0 0
35 Saariaho Pekka Päämajan Pallo-50 0 0 0 0
36 Väisänen Pekka Päämajan Pallo-50 0 0 0 0
37 Kanerva Jukka Riskiryhmä-50 0 0 0 0
38 Koivula Kari Riskiryhmä-50 0 0 0 0
39 Nukarinen Jari Riskiryhmä-50 0 0 0 0
40 Tynkkynen Mika Riskiryhmä-50 0 0 0 0
41 Hiltunen Jarmo Seven Brothers-50 0 0 0 0
42 Laine Hans Seven Brothers-50 0 0 0 0
43 Salmi Vesa Seven Brothers-50 0 0 0 0
44 Viitanen Mikko Seven Brothers-50 0 0 0 0
45 Kuitunen Kimmo Wilds-50 II 0 0 0 0
46 Ojala Rauno Wilds-50 II 0 0 0 0
47 Rahikainen Sami Wilds-50 II 0 0 0 0
48 Tikka Matti Wilds-50 II 0 0 0 0

# Pelaaja Joukkue O J2 J5 J10 PR JOR RM
1 Eriksson Christian G-Team 50 0 0 0 0 0 0 0
2 Hämäläinen Mika-Tapio G-Team 50 0 0 0 0 0 0 0
3 Lukkarinen Mika G-Team 50 0 0 0 0 0 0 0
4 Kuosmanen Jari Hooks GT 0 0 0 0 0 0 0
5 Lohi Jari Hooks GT 0 0 0 0 0 0 0
6 Ovaska Ilkka Hooks GT 0 0 0 0 0 0 0
7 Pitkänen Ari Hooks GT 0 0 0 0 0 0 0
8 Finell Tomas Kaukis Gurut 50 0 0 0 0 0 0 0
9 Lager Kai Kaukis Gurut 50 0 0 0 0 0 0 0
10 Lehto Antti Kaukis Gurut 50 0 0 0 0 0 0 0
11 Pulkkinen Jari Kaukis Gurut 50 0 0 0 0 0 0 0
12 Syrjälä Tero Kaukis Gurut 50 0 0 0 0 0 0 0
13 Veijalainen Lauri Kaukis Gurut 50 0 0 0 0 0 0 0
14 Kollin Tapio KoPa-50 0 0 0 0 0 0 0
15 Käck Lasse KoPa-50 0 0 0 0 0 0 0
16 Lehtonen Pertti KoPa-50 0 0 0 0 0 0 0
17 Nurmio Jari Lohjan Pelitoverit-50 0 0 0 0 0 0 0
18 Töyräs Jarmo Lohjan Pelitoverit-50 0 0 0 0 0 0 0
19 Väistö Timo Lohjan Pelitoverit-50 0 0 0 0 0 0 0
20 Asikainen Jari Pallokerho-50 0 0 0 0 0 0 0
21 Gröhn Jari Pallokerho-50 0 0 0 0 0 0 0
22 Heimonen Ismo Pallokerho-50 0 0 0 0 0 0 0
23 Huippa Sami Pallokerho-50 0 0 0 0 0 0 0
24 Jekkonen Timo Pallokerho-50 0 0 0 0 0 0 0
25 Kannela Olli Pallokerho-50 0 0 0 0 0 0 0
26 Alameri Karri Pegasos-50 0 0 0 0 0 0 0
27 Laitila Timo Pegasos-50 0 0 0 0 0 0 0
28 Vauhkonen Matti Pegasos-50 0 0 0 0 0 0 0
29 HAKKARAINEN VEIJO Power Bandy 50 0 0 0 0 0 0 0
30 Nummila Kari Power Bandy 50 0 0 0 0 0 0 0
31 Rontu Jari Power Bandy 50 0 0 0 0 0 0 0
32 ari juudin Päämajan Pallo-50 0 0 0 0 0 0 0
33 Huikuri Petri Päämajan Pallo-50 0 0 0 0 0 0 0
34 Pöysti Timo Päämajan Pallo-50 0 0 0 0 0 0 0
35 Saariaho Pekka Päämajan Pallo-50 0 0 0 0 0 0 0
36 Väisänen Pekka Päämajan Pallo-50 0 0 0 0 0 0 0
37 Kanerva Jukka Riskiryhmä-50 0 0 0 0 0 0 0
38 Koivula Kari Riskiryhmä-50 0 0 0 0 0 0 0
39 Nukarinen Jari Riskiryhmä-50 0 0 0 0 0 0 0
40 Tynkkynen Mika Riskiryhmä-50 0 0 0 0 0 0 0
41 Hiltunen Jarmo Seven Brothers-50 0 0 0 0 0 0 0
42 Laine Hans Seven Brothers-50 0 0 0 0 0 0 0
43 Salmi Vesa Seven Brothers-50 0 0 0 0 0 0 0
44 Viitanen Mikko Seven Brothers-50 0 0 0 0 0 0 0
45 Kuitunen Kimmo Wilds-50 II 0 0 0 0 0 0 0
46 Ojala Rauno Wilds-50 II 0 0 0 0 0 0 0
47 Rahikainen Sami Wilds-50 II 0 0 0 0 0 0 0
48 Tikka Matti Wilds-50 II 0 0 0 0 0 0 0