TULOKSET JA TILASTOT

OTTELULISTAT

10 MIN

PELIKIELLOT

PÖRSSIMAALIVAHDIT

FARMIPELAAJAT

TUOMARIT

Tuomarin tiedot

Nimi Antikainen Juha
Puhelin
Sähköposti


Ottelut

Ottelut kalenteriin (.ics)

Ti 03.09.2019

21:45 V-divisioona A-lohko Bewe Four 8 - 5 Marjanpoimijat pdf Malmi 3

Ke 04.09.2019

21:45 VI-Divisioona A-lohko Pirkkolan Sudet 10 - 3 SPPS pdf Paloheinä 2

Ti 10.09.2019

21:30 VI-Divisioona A-lohko SPPS 9 - 3 BG-86 pdf Helsinki 1

Pe 13.09.2019

22:00 IK-55 Alkusarja A-lohko Pallokerho-55 8 - 2 Riskiryhmä-55 pdf Espoonlahti 1

Pe 20.09.2019

22:00 IK-50 Alkusarja A-lohko Pallokerho-50 6 - 3 KoPa-50 pdf Espoonlahti 1

To 26.09.2019

21:45 V-divisioona A-lohko RunWe 7 - 6 HyRe pdf Espoonlahti 2

Ma 30.09.2019

21:30 IV-divisioona A-lohko Seven Brothers 5 - 5 Team Bankers pdf Klaukkala 2

Ke 02.10.2019

21:15 VI-Divisioona A-lohko BG-86 3 - 8 Korson Pallo II pdf Hernesaari 1

Pe 04.10.2019

22:00 VI-Divisioona A-lohko Pallokerho 2 7 - 1 SPPS pdf Espoonlahti 1

Ke 09.10.2019

21:15 III-div Alkusarja A-lohko Vesa Tyylikkäät 6 - 4 Tolkis Bollklubb pdf Hernesaari 1

To 10.10.2019

21:45 V-divisioona A-lohko RunWe 6 - 11 SBS Kings pdf Espoonlahti 2

Ma 14.10.2019

22:00 IK-55 Alkusarja A-lohko Pallokerho-55 10 - 6 Kaukis-55 pdf Espoonlahti 1

Ma 21.10.2019

21:15 V-divisioona A-lohko Nummela-89 8 - 6 RunWe pdf Nummela 2

Ti 22.10.2019

20:45 IV-divisioona A-lohko Vikings Legends 8 - 5 Dirty Dozen pdf Nummela 1

Ke 23.10.2019

21:45 II-divisioona Alkusarja A-Lohko RB Natunen 5 - 9 Coyotes pdf Paloheinä 2

Ma 04.11.2019

22:00 IK-50 Alkusarja A-lohko Pallokerho-50 8 - 8 Wilds-50 II pdf Espoonlahti 1

Pe 08.11.2019

22:00 VI-Divisioona A-lohko Pallokerho 2 9 - 4 Pirkkolan Sudet pdf Espoonlahti 1

Ma 11.11.2019

22:00 III-div Alkusarja A-lohko Pallokerho 1 14 - 1 Kaustick-Team pdf Espoonlahti 1

Ti 12.11.2019

21:45 V-divisioona A-lohko Bewe Four 9 - 6 Nummela-89 pdf Malmi 3

Ke 13.11.2019

21:15 IV-divisioona A-lohko Köyhät Ritarit 9 - 3 Jyllääjät pdf Hernesaari 1

Ma 25.11.2019

21:00 VI-Divisioona A-lohko FlyDi 16 - 5 Tsunami NLA pdf Hernesaari 1

Ti 26.11.2019

21:45 III-div Alkusarja A-lohko PitKi 1 4 - 9 Vesa Tyylikkäät pdf Paloheinä 2

Ke 27.11.2019

21:15 IV-divisioona A-lohko Köyhät Ritarit 5 - 5 Dirty Dozen pdf Hernesaari 1

Ti 03.12.2019

22:00 VI-Divisioona A-lohko Korson Pallo II 6 - 11 Helsingin Hokkarit pdf Tikkurila 2

Ke 04.12.2019

19:45 IV-divisioona A-lohko Jyllääjät 6 - 6 KaPa-90 pdf Hernesaari 2
21:00 III-div Alkusarja A-lohko Kaukis-87 9 - 4 Tolkis Bollklubb pdf Hernesaari 2

Ke 11.12.2019

21:15 III-div Alkusarja A-lohko Vesa Tyylikkäät 3 - 14 Kaukis-87 pdf Hernesaari 1

Ma 16.12.2019

21:15 VI-Divisioona A-lohko Tsunami NLA 5 - 10 Alapään Karvaajat pdf Nummela 2

Ke 18.12.2019

21:15 IV-divisioona A-lohko Köyhät Ritarit 3 - 13 Vikings Legends pdf Hernesaari 1

Pe 20.12.2019

22:00 III-div Alkusarja A-lohko Pallokerho 1 3 - 10 Tolkis Bollklubb pdf Espoonlahti 1

To 02.01.2020

21:45 V-divisioona A-lohko RunWe 14 - 9 Marjanpoimijat pdf Espoonlahti 2

Pe 03.01.2020

19:45 VI-Divisioona A-lohko BG-86 7 - 18 Alapään Karvaajat pdf Hernesaari 2

Ti 07.01.2020

20:45 IV-divisioona A-lohko Vikings Legends 10 - 1 Seven Brothers pdf Nummela 1

Ke 08.01.2020

20:45 VI-Divisioona A-lohko Tsunami NLA 3 - 4 BG-86 pdf Nummela 1

Su 12.01.2020

20:45 IV-divisioona A-lohko Dirty Dozen 10 - 6 Köyhät Ritarit pdf Paloheinä 2

To 16.01.2020

21:45 V-divisioona A-lohko RunWe 16 - 10 Kallion Saalistajat pdf Espoonlahti 2

Ma 20.01.2020

21:00 III-divisioona A-lohko Tapanilan Erä 12 - 7 PitKi 1 pdf Hernesaari 1

Ti 21.01.2020

20:45 IV-divisioona A-lohko Vikings Legends 5 - 9 Team Bankers pdf Nummela 1

To 23.01.2020

21:00 IK-50 Ylempi A-lohko Lohjan Pelitoverit-50 2 - 5 Seven Brothers-50 pdf Lohja

Pe 24.01.2020

22:00 IK-40 Ylempi A-lohko Pallokerho-40 3 - 9 City Horo-40 pdf Espoonlahti 1

Ma 27.01.2020

22:00 VI-Divisioona A-lohko Pallokerho 2 6 - 5 Korson Pallo II pdf Espoonlahti 1

Pe 31.01.2020

19:45 VI-Divisioona A-lohko BG-86 12 - 18 FlyDi pdf Hernesaari 2

To 06.02.2020

22:00 IK-40 Ylempi A-lohko Pallokerho-40 4 - 16 City Horo-40 pdf Espoonlahti 1

Pe 07.02.2020

22:00 VI-Divisioona A-lohko Pallokerho 2 4 - 12 FlyDi pdf Espoonlahti 1

Ma 10.02.2020

21:00 IV-divisioona A-lohko Team Bankers 4 - 3 Seven Brothers pdf Hernesaari 1

Ti 11.02.2020

20:45 IV-divisioona A-lohko Vikings Legends 9 - 3 Hooks-Jallu pdf Nummela 1

Ke 12.02.2020

21:00 V-divisioona A-lohko SBS Kings 15 - 3 HyRe pdf Hernesaari 2

Su 16.02.2020

20:45 IK-40 Ylempi A-lohko Dirty Dozen-40 6 - 6 FC Atlant-40 pdf Paloheinä 2

Ke 19.02.2020

19:00 IK-50 Alempi A-lohko Wilds-50 II 8 - 2 G-Team 50 pdf Kirkkonummi
21:15 IK-40 Ylempi A-lohko Hooks-XO 17 - 3 Pallokerho-40 pdf Hernesaari 1

Pe 21.02.2020

19:45 V-divisioona A-lohko Marjanpoimijat 10 - 1 HyRe pdf Hernesaari 2

Ma 24.02.2020

21:15 V-divisioona A-lohko Nummela-89 6 - 5 HyRe pdf Nummela 2

Ma 02.03.2020

22:00 VI-Divisioona A-lohko Pallokerho 2 0 - 7 Pirkkolan Sudet pdf Espoonlahti 1

Ke 04.03.2020

19:00 IK-50 Alempi A-lohko G-Team 50 15 - 0 Riskiryhmä-50 pdf Kirkkonummi

Pe 06.03.2020

21:15 III-divisioona A-lohko MyPS 17 - 5 Supermiehet pdf Paloheinä 2

Ti 10.03.2020

21:45 V-divisioona A-lohko Kallion Saalistajat 13 - 4 Bewe Four pdf Malmi 3