TULOKSET JA TILASTOT

OTTELULISTAT

10 MIN

PELIKIELLOT

PÖRSSIMAALIVAHDIT

FARMIPELAAJAT

TUOMARIT

Tuomarin tiedot

Nimi Paavola Vesa
Puhelin
Sähköposti


Ottelut

Ottelut kalenteriin (.ics)

Ma 02.09.2019

21:15 IK-40 Alkusarja A-lohko Riskiryhmä-40 3 - 5 Pallokerho-40 pdf Kaarela 2

Su 15.09.2019

20:45 IV-divisioona A-lohko Dirty Dozen 5 - 4 Seven Brothers pdf Paloheinä 2

Ke 25.09.2019

19:45 IV-divisioona A-lohko Jyllääjät 5 - 11 Rapo pdf Hernesaari 2
21:00 III-div Alkusarja A-lohko Bewe Hä 12 - 3 Power Bandy pdf Hernesaari 2

To 26.09.2019

21:45 III-div Alkusarja A-lohko Supermiehet 11 - 5 Vesa Tyylikkäät pdf Myllypuro 1

To 03.10.2019

21:45 IV-divisioona A-lohko KaPa-90 5 - 10 Vikings Legends pdf Hyrylä 1

Ti 15.10.2019

21:45 II-divisioona Alkusarja A-Lohko RB Natunen 3 - 8 Jää pdf Paloheinä 2

To 24.10.2019

21:45 III-div Alkusarja A-lohko Supermiehet 8 - 7 PitKi 1 pdf Myllypuro 1

Su 27.10.2019

20:45 IV-divisioona A-lohko Dirty Dozen 10 - 5 Rapo pdf Paloheinä 2

Ma 04.11.2019

21:00 IV-divisioona A-lohko Team Bankers 4 - 5 Zeebrat pdf Hernesaari 1

To 07.11.2019

21:45 III-div Alkusarja A-lohko Supermiehet 6 - 7 Farmi pdf Myllypuro 1

Ti 12.11.2019

21:30 II-divisioona Alkusarja A-Lohko Slurps 12 - 12 Jää pdf Myllypuro 2

Ti 19.11.2019

21:30 III-div Alkusarja A-lohko Kaustick-Team 8 - 13 Power Bandy pdf Myllypuro 2

To 21.11.2019

21:45 III-div Alkusarja A-lohko Supermiehet 8 - 3 Bewe Hä pdf Myllypuro 1

Ti 26.11.2019

21:30 III-div Alkusarja A-lohko Kaustick-Team 3 - 9 Bewe Hä pdf Myllypuro 2

Ma 02.12.2019

21:00 IV-divisioona A-lohko Team Bankers 6 - 3 LoWe 1 pdf Hernesaari 1

Ti 03.12.2019

21:45 II-divisioona Alkusarja A-Lohko RB Natunen 7 - 11 City Horo pdf Paloheinä 2

Ke 04.12.2019

21:45 V-divisioona A-lohko SBS Kings 6 - 5 Marjanpoimijat pdf Paloheinä 2

Ma 09.12.2019

21:15 IK-40 Alkusarja A-lohko Riskiryhmä-40 6 - 4 Farmi Old Timers pdf Kaarela 2

To 12.12.2019

21:45 V-divisioona A-lohko HyRe 8 - 7 Pallo-Hukat pdf Hyrylä 1

Ti 17.12.2019

21:45 IV-divisioona A-lohko Zeebrat 7 - 6 Rapo pdf Paloheinä 2

To 19.12.2019

21:45 III-div Alkusarja A-lohko MyPS 11 - 17 Supermiehet pdf Myllypuro 1

Ti 07.01.2020

21:30 III-divisioona A-lohko Kaustick-Team 2 - 5 PitKi 1 pdf Myllypuro 2

Su 12.01.2020

20:45 IV-divisioona A-lohko Dirty Dozen 10 - 6 Köyhät Ritarit pdf Paloheinä 2

Ma 13.01.2020

21:00 II-divisoona A-lohko Kaukis-87 9 - 4 Bewe Hä pdf Hernesaari 1

Ke 15.01.2020

21:15 III-divisioona A-lohko Vesa Tyylikkäät 9 - 3 Tapanilan Erä pdf Hernesaari 1

Ti 21.01.2020

21:30 Valio-sarja A-lohko Slurps 2 - 17 Hamarin Elo pdf Myllypuro 2

Ti 28.01.2020

21:30 Valio-sarja A-lohko Slurps 6 - 14 City Horo pdf Myllypuro 2

To 06.02.2020

21:45 IV-divisioona A-lohko KaPa-90 3 - 3 Zeebrat pdf Hyrylä 1

Ti 11.02.2020

21:45 Valio-sarja A-lohko RB Natunen 11 - 6 Slurps pdf Paloheinä 2

Su 16.02.2020

20:45 IK-40 Ylempi A-lohko Dirty Dozen-40 6 - 6 FC Atlant-40 pdf Paloheinä 2

Su 23.02.2020

20:45 IV-divisioona A-lohko Dirty Dozen 5 - 2 Zeebrat pdf Paloheinä 2

Ke 26.02.2020

21:45 II-divisoona A-lohko Bewe Hä 9 - 10 Tolkis Bollklubb pdf Paloheinä 2

Su 01.03.2020

20:45 IV-divisioona A-lohko Dirty Dozen 5 - 10 LoWe 1 pdf Paloheinä 2

Ti 03.03.2020

21:45 Valio-sarja A-lohko RB Natunen 6 - 7 Hamarin Elo pdf Paloheinä 2

Su 08.03.2020

20:45 IV-divisioona A-lohko Dirty Dozen 7 - 4 Vikings Legends pdf Paloheinä 2

Ti 10.03.2020

21:45 IV-divisioona A-lohko Zeebrat 9 - 4 LoWe 1 pdf Paloheinä 2

To 12.03.2020

21:45 III-divisioona A-lohko Supermiehet 9 - 11 Tapanilan Erä pdf Myllypuro 1