TULOKSET JA TILASTOT

OTTELULISTAT

10 MIN

PELIKIELLOT

PÖRSSIMAALIVAHDIT

FARMIPELAAJAT

TUOMARIT

Tuomarin tiedot

Nimi Pursiainen Juha
Puhelin
Sähköposti


Ottelut

Ottelut kalenteriin (.ics)

Su 08.09.2019

18:00 V-divisioona A-lohko Pallo-Hukat 8 - 6 RunWe pdf Salmisaari 1

To 12.09.2019

21:45 IV-divisioona A-lohko KaPa-90 9 - 10 Rapo pdf Hyrylä 1

Su 15.09.2019

18:15 VI-Divisioona A-lohko FlyDi 12 - 4 Alapään Karvaajat pdf Hernesaari 2
19:30 IK-40 Alkusarja A-lohko Hooks-XO 9 - 4 Farmi Old Timers pdf Hernesaari 2

Ke 18.09.2019

21:15 III-div Alkusarja A-lohko Kaukis-87 12 - 4 MyPS pdf Hernesaari 1

La 21.09.2019

19:00 IK-40 Alkusarja A-lohko Bewe-45 6 - 17 City Horo-40 pdf Myllypuro 2

Su 22.09.2019

18:00 V-divisioona A-lohko Pallo-Hukat 6 - 9 Nummela-89 pdf Salmisaari 1
20:45 V-divisioona A-lohko SBS Kings 10 - 0 Bewe Four pdf Hernesaari 2

To 26.09.2019

21:45 V-divisioona A-lohko RunWe 7 - 6 HyRe pdf Espoonlahti 2

Su 29.09.2019

20:45 IK-40 Alkusarja A-lohko Farmi Old Timers 5 - 6 Pallokerho-40 pdf Hernesaari 2

Ma 30.09.2019

22:00 III-div Alkusarja A-lohko Pallokerho 1 2 - 5 Farmi pdf Espoonlahti 1

Ti 01.10.2019

07:00 Aamuliiga Alkusarja A-lohko Hartela Stars 1 - 13 Umpipuu pdf Paloheinä 2

Ke 02.10.2019

20:45 IK-40 Alkusarja A-lohko Nummela-89/40 1 - 11 Bewe-45 pdf Nummela 1

Su 06.10.2019

19:30 IK-55 Alkusarja A-lohko Kaukis-55 3 - 4 Wilds-55 1 pdf Hernesaari 2
20:45 VI-Divisioona A-lohko Alapään Karvaajat 10 - 3 Pirkkolan Sudet pdf Hernesaari 2

Ma 07.10.2019

22:00 VI-Divisioona A-lohko Pallokerho 2 5 - 4 Tsunami NLA pdf Espoonlahti 1

Pe 11.10.2019

22:00 IK-40 Alkusarja A-lohko Pallokerho-40 8 - 3 Päämajan Pallo-40 pdf Espoonlahti 1

Su 13.10.2019

20:00 IV-divisioona A-lohko LoWe 1 8 - 5 Seven Brothers pdf Lohja

To 17.10.2019

21:45 IK-55 Alkusarja A-lohko Töölön Vesa-55 15 - 0 Riskiryhmä-55 pdf Myllypuro 1

Su 20.10.2019

18:15 IK-40 Alkusarja A-lohko Päämajan Pallo-40 1 - 9 Lippis-78/40 pdf Hernesaari 2

Ti 22.10.2019

22:00 VI-Divisioona A-lohko Korson Pallo II 9 - 2 SPPS pdf Tikkurila 2

Pe 25.10.2019

22:00 III-div Alkusarja A-lohko Pallokerho 1 13 - 2 MyPS pdf Espoonlahti 1

Su 27.10.2019

18:00 IK-40 Alkusarja A-lohko SP-5 16 - 4 Nummela-89/40 pdf Salmisaari 1

Ma 28.10.2019

22:00 IK-50 Alkusarja A-lohko Pallokerho-50 1 - 14 Power Bandy 50 pdf Espoonlahti 1

Ke 30.10.2019

21:45 VI-Divisioona A-lohko Pirkkolan Sudet 8 - 3 BG-86 pdf Paloheinä 2

To 31.10.2019

21:45 IK-40 Alkusarja A-lohko Päämajan Pallo-40 2 - 10 Dirty Dozen-40 pdf Myllypuro 1

Pe 01.11.2019

20:45 IK-55 Alkusarja A-lohko Kaukis-55 1 - 12 Töölön Vesa-55 pdf Myllypuro 1

Su 03.11.2019

18:00 IV-divisioona A-lohko Rapo 5 - 13 Hooks-Jallu pdf Salmisaari 1

Ma 04.11.2019

21:15 VI-Divisioona A-lohko Tsunami NLA 6 - 6 Helsingin Hokkarit pdf Nummela 2

Ti 05.11.2019

07:00 Aamuliiga Alkusarja A-lohko Hartela Stars 10 - 1 HYKS pdf Paloheinä 2

To 07.11.2019

21:45 V-divisioona A-lohko RunWe 6 - 5 Bewe Four pdf Espoonlahti 2

Ma 11.11.2019

07:00 Aamuliiga Alkusarja A-lohko TellBalls 8 - 7 Thermo Fisher pdf Kauniainen

Ti 12.11.2019

07:00 Aamuliiga Alkusarja A-lohko Hartela Stars 9 - 5 Nordea pdf Paloheinä 2

Ke 13.11.2019

21:45 VI-Divisioona A-lohko Pirkkolan Sudet 9 - 6 Helsingin Hokkarit pdf Paloheinä 2

Pe 22.11.2019

06:30 Aamuliiga Alkusarja A-lohko Umpipuu 10 - 4 TellBalls pdf Myllypuro 1

La 23.11.2019

12:00 IK-55 Alkusarja A-lohko G-Team 55 5 - 7 Riskiryhmä-55 pdf Kirkkonummi

Ma 25.11.2019

21:15 IK-55 Alkusarja A-lohko Hooks IPA 11 - 5 Bewe-55 pdf Hernesaari 2

Ti 26.11.2019

21:45 V-divisioona A-lohko Bewe Four 10 - 9 RunWe pdf Malmi 3

Ke 27.11.2019

07:15 Aamuliiga Alkusarja A-lohko Thermo Fisher 6 - 5 Vaisala pdf Myyrmäki 1

Su 01.12.2019

18:00 IK-40 Alkusarja A-lohko Lippis-78/40 10 - 6 Nummela-89/40 pdf Hernesaari 1

Ma 02.12.2019

21:15 IK-50 Alkusarja A-lohko Hooks GT 13 - 4 Pallokerho-50 pdf Hernesaari 2

Ke 04.12.2019

20:45 VI-Divisioona A-lohko Tsunami NLA 6 - 7 Pirkkolan Sudet pdf Nummela 1

Ma 09.12.2019

21:15 VI-Divisioona A-lohko Tsunami NLA 1 - 7 Korson Pallo II pdf Nummela 2

Pe 13.12.2019

07:15 Aamuliiga Alkusarja A-lohko Stanley Security 6 - 15 Vaisala pdf Tikkurila 2

La 14.12.2019

12:00 IK-55 Alkusarja A-lohko Kaukis Gurut 55 12 - 4 G-Team 55 pdf Kirkkonummi

Su 15.12.2019

18:00 IV-divisioona A-lohko Rapo 7 - 8 LoWe 1 pdf Salmisaari 1

Ti 17.12.2019

19:30 IK-55 Alkusarja A-lohko G-Team 55 10 - 4 Kaukis-55 pdf Kirkkonummi

Ke 18.12.2019

21:00 VI-Divisioona A-lohko BG-86 4 - 10 Pirkkolan Sudet pdf Hernesaari 2

Pe 20.12.2019

20:45 VI-Divisioona A-lohko Helsingin Hokkarit 10 - 10 FlyDi pdf Myllypuro 1

Pe 03.01.2020

07:15 Aamuliiga Alempi A-Lohko Stanley Security 4 - 10 Vaisala pdf Tikkurila 2

Su 05.01.2020

18:15 VI-Divisioona A-lohko FlyDi 8 - 5 Helsingin Hokkarit pdf Hernesaari 2
19:30 V-divisioona A-lohko SBS Kings 8 - 1 Pallo-Hukat pdf Hernesaari 2

Ke 08.01.2020

06:45 Aamuliiga Alempi A-Lohko HYKS 1 - 10 Hartela Stars pdf Paloheinä 2

Pe 10.01.2020

07:15 Aamuliiga Alempi A-Lohko Stanley Security 5 - 9 Hartela Stars pdf Tikkurila 2

La 11.01.2020

12:00 IK-55 Alempi A-lohko G-Team 55 10 - 5 Wilds-55 1 pdf Kirkkonummi

Ti 14.01.2020

07:00 Aamuliiga Alempi A-Lohko Hartela Stars 8 - 6 HYKS pdf Paloheinä 2
21:45 IV-divisioona A-lohko Zeebrat 6 - 4 Jyllääjät pdf Paloheinä 2

To 16.01.2020

21:45 V-divisioona A-lohko HyRe 1 - 11 Pallo-Hukat pdf Hyrylä 1

Pe 17.01.2020

22:00 IK-50 Alempi A-lohko Pallokerho-50 15 - 0 KoPa-50 pdf Espoonlahti 1

Ma 20.01.2020

07:00 Aamuliiga Alempi A-Lohko TellBalls - HYKS pdf Kauniainen

Pe 24.01.2020

07:15 Aamuliiga Alempi A-Lohko Stanley Security - TellBalls pdf Tikkurila 2

Su 26.01.2020

19:30 IK-50 Alempi A-lohko Päämajan Pallo-50 - Riskiryhmä-50 pdf Hernesaari 2
20:45 VI-Divisioona A-lohko Alapään Karvaajat - SPPS pdf Hernesaari 2