TULOKSET JA TILASTOT

OTTELULISTAT

10 MIN

PELIKIELLOT

PÖRSSIMAALIVAHDIT

FARMIPELAAJAT

TUOMARIT

Tuomarin tiedot

Nimi Virtanen Timo
Puhelin
Sähköposti


Ottelut

Ottelut kalenteriin (.ics)

Ke 11.09.2019

06:45 Aamuliiga Alkusarja A-lohko HYKS 6 - 13 PiTKi-aamu pdf Paloheinä 2

To 19.09.2019

07:00 Aamuliiga Alkusarja A-lohko Nordea 17 - 2 Stanley Security pdf Myllypuro 1

Ke 25.09.2019

06:45 Aamuliiga Alkusarja A-lohko HYKS 8 - 5 TellBalls pdf Paloheinä 2

Ke 02.10.2019

07:15 Aamuliiga Alkusarja A-lohko Vaisala 5 - 11 PiTKi-aamu pdf Myyrmäki 1

Ke 16.10.2019

07:00 Aamuliiga Alkusarja A-lohko Thermo Fisher 14 - 8 Stanley Security pdf Myllypuro 2

La 19.10.2019

19:00 IK-50 Alkusarja A-lohko Kaukis Gurut 50 17 - 2 KoPa-50 pdf Myllypuro 2

Ke 23.10.2019

06:45 Aamuliiga Alkusarja A-lohko HYKS 8 - 9 Stanley Security pdf Paloheinä 2

La 26.10.2019

19:00 IK-55 Alkusarja A-lohko Wilds-55 1 3 - 12 Kaukis Gurut 55 pdf Myllypuro 2

Ke 30.10.2019

07:15 Aamuliiga Alkusarja A-lohko Vaisala 10 - 6 Umpipuu pdf Myyrmäki 1

Ti 05.11.2019

21:30 VI-Divisioona A-lohko SPPS 5 - 3 Helsingin Hokkarit pdf Helsinki 1

La 16.11.2019

19:00 IK-55 Alkusarja A-lohko Kaukis Gurut 55 6 - 3 Kaukis-55 pdf Myllypuro 2

Ti 19.11.2019

19:30 IK-55 Alkusarja A-lohko G-Team 55 6 - 6 Pallokerho-55 pdf Kirkkonummi

Ke 20.11.2019

06:45 Aamuliiga Alkusarja A-lohko HYKS 3 - 18 Thermo Fisher pdf Paloheinä 2

Ti 26.11.2019

21:45 V-divisioona A-lohko Bewe Four 10 - 9 RunWe pdf Malmi 3

Ke 27.11.2019

06:45 Aamuliiga Alkusarja A-lohko HYKS 1 - 14 Nordea pdf Paloheinä 2

La 30.11.2019

19:00 IK-50 Alkusarja A-lohko Kaukis Gurut 50 13 - 1 Päämajan Pallo-50 pdf Myllypuro 2

Ke 04.12.2019

07:15 Aamuliiga Alkusarja A-lohko Vaisala 13 - 4 HYKS pdf Myyrmäki 1

La 07.12.2019

19:00 IK-40 Alkusarja A-lohko Bewe-45 9 - 2 Lippis-78/40 pdf Myllypuro 2

Ti 10.12.2019

21:45 IK-55 Alkusarja A-lohko Bewe-55 3 - 9 Pallokerho-55 pdf Malmi 3

Ti 17.12.2019

22:00 VI-Divisioona A-lohko Korson Pallo II 2 - 6 Pallokerho 2 pdf Tikkurila 2

Ti 07.01.2020

21:45 IK-55 Ylempi A-lohko Bewe-55 3 - 5 Töölön Vesa-55 pdf Malmi 3

Ke 08.01.2020

07:15 Aamuliiga Alempi A-Lohko Vaisala 10 - 8 Thermo Fisher pdf Myyrmäki 1

Ti 14.01.2020

21:30 IK-50 Ylempi A-lohko Kaukis Gurut 50 10 - 7 Hooks GT pdf Myllypuro 2

La 18.01.2020

19:00 IK-50 Alempi A-lohko Wilds-50 II 14 - 2 Riskiryhmä-50 pdf Myllypuro 2

Ti 21.01.2020

21:45 IK-55 Ylempi A-lohko Bewe-55 - Hooks IPA pdf Malmi 3

Ti 28.01.2020

22:00 IK-50 Alempi A-lohko KoPa-50 - Pallokerho-50 pdf Tikkurila 2

Ke 29.01.2020

06:45 Aamuliiga Alempi A-Lohko HYKS - Vaisala pdf Paloheinä 2

To 30.01.2020

07:00 Aamuliiga Ylempi A-lohko Erä Aamu - Nordea pdf Myllypuro 1