Nimi | Jäkkö Marko |
Puhelin | |
Sähköposti |
Ti 05.09.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:45 | II-divisoona | A-lohko | PitKi 1 | 11 - 11 | Tapanilan Erä | Paloheinä 2 |
Ke 06.09.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19:45 | IK-50 Alkusarja | A-lohko | Päämajan Pallo-50 | 9 - 8 | G-Team 50 | Kirkkonummi |
Ti 12.09.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 | III-divisioona | A-lohko | Hooks-Jallu | 9 - 4 | Supermiehet | Myllypuro 2 |
Ke 13.09.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:15 | II-divisoona | A-lohko | MyPS | 7 - 7 | Etä-Muki | Paloheinä 2 |
To 14.09.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 | I-divisioona | A-lohko | City Horo | 8 - 4 | Bewe Hä | Espoonlahti 1 |
Ti 19.09.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:45 | I-divisioona | A-lohko | RB Fireball | 12 - 3 | City Horo | Paloheinä 2 |
Su 24.09.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
20:45 | II-divisoona | A-lohko | Farmi | 3 - 6 | MyPS | Myllypuro 1 |
Ti 26.09.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:45 | I-divisioona | A-lohko | Bewe Hä | 5 - 10 | RB Fireball | Paloheinä 2 |
Ti 03.10.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:45 | I-divisioona | A-lohko | RB Fireball | 14 - 4 | Coyotes | Paloheinä 2 |
Ke 04.10.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19:45 | IV-divisioona | A-lohko | Helsingin Laatuliikkujat | 6 - 6 | SBS Kings | Hernesaari 2 |
Su 08.10.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
20:45 | II-divisoona | A-lohko | Farmi | 2 - 8 | Tolkis Bollklubb | Myllypuro 1 |
Ti 10.10.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 | IK-55 | A-lohko | Hooks IPA | 11 - 5 | Pegasos-55 | Myllypuro 2 |
Ma 16.10.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 | III-divisioona | A-lohko | Köyhät Ritarit | 9 - 9 | Jyllääjät | Hernesaari 1 |
Su 22.10.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
20:45 | II-divisoona | A-lohko | Farmi | 7 - 9 | Tapanilan Erä | Myllypuro 1 |
Ti 24.10.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:45 | I-divisioona | A-lohko | RB Fireball | 7 - 8 | Hamarin Elo | Paloheinä 2 |
Ti 07.11.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:45 | IV-divisioona | A-lohko | Bewe Four | 14 - 8 | FlyDi | Paloheinä 2 |
Ke 08.11.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:15 | II-divisoona | A-lohko | MyPS | 10 - 7 | PitKi 1 | Paloheinä 2 |
Su 12.11.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
20:45 | IK-50 Alkusarja | A-lohko | Dirty Dozen-50 | 8 - 1 | Lohjan Pelitoverit-50 | Paloheinä 2 |
Ti 21.11.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 | V-divisioona | A-lohko | R.O.U. | 8 - 6 | Alapään Karvaajat | Malmi 2 |
To 23.11.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 | IK-40 | A-lohko | City Horo-40 | 6 - 2 | Farmi Old Timers | Espoonlahti 1 |
Ti 28.11.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:45 | I-divisioona | A-lohko | RB Fireball | 10 - 4 | City Horo | Paloheinä 2 |
To 07.12.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 | I-divisioona | A-lohko | City Horo | 9 - 7 | Oulunkylän Ducks | Espoonlahti 1 |
Ma 11.12.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:15 | II-divisoona | A-lohko | Etä-Muki | 10 - 8 | Tapanilan Erä | Kaarela 2 |
Ke 13.12.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19:45 | IV-divisioona | A-lohko | Helsingin Laatuliikkujat | 4 - 7 | SBS Kings | Hernesaari 2 |
Su 17.12.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
20:45 | IK-40 | A-lohko | Dirty Dozen-40 | 9 - 5 | Farmi Old Timers | Paloheinä 2 |
Ma 18.12.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:45 | I-divisioona | A-lohko | Pallokerho 1 | 2 - 7 | City Horo | Espoonlahti 1 |
Ke 20.12.2023 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:15 | II-divisoona | A-lohko | MyPS | 9 - 4 | Tapanilan Erä | Paloheinä 2 |
Ke 10.01.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19:45 | IV-divisioona | A-lohko | Helsingin Laatuliikkujat | 6 - 4 | Seven Brothers | Hernesaari 2 |
Ma 15.01.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 | IV-divisioona | A-lohko | SBS Kings | 12 - 3 | Marjanpoimijat | Hernesaari 1 |
Ti 16.01.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 | III-divisioona | A-lohko | Hooks-Jallu | 10 - 4 | Jyllääjät | Myllypuro 2 |
Ma 22.01.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:45 | I-divisioona | A-lohko | Pallokerho 1 | 7 - 10 | Oulunkylän Ducks | Espoonlahti 1 |
Ke 24.01.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19:45 | IV-divisioona | A-lohko | Helsingin Laatuliikkujat | 10 - 4 | Marjanpoimijat | Hernesaari 2 |
Ma 29.01.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:15 | II-divisoona | A-lohko | Etä-Muki | 3 - 6 | Tolkis Bollklubb | Kaarela 2 |
Ke 31.01.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19:45 | III-divisioona | A-lohko | Jyllääjät | 5 - 4 | Team Bankers | Hernesaari 2 |
Ma 05.02.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 | III-divisioona | A-lohko | Köyhät Ritarit | 9 - 5 | Nummela-89 | Hernesaari 1 |
Ti 06.02.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:45 | II-divisoona | A-lohko | PitKi 1 | 3 - 12 | Tolkis Bollklubb | Paloheinä 2 |
Ti 13.02.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:45 | I-divisioona | A-lohko | Bewe Hä | 11 - 8 | City Horo | Paloheinä 2 |
Ke 14.02.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19:45 | III-divisioona | A-lohko | Jyllääjät | 5 - 10 | Hooks-Jallu | Hernesaari 2 |
Ma 19.02.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 | IV-divisioona | A-lohko | SBS Kings | 1 - 11 | Pallo-Hukat | Hernesaari 1 |
Su 25.02.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
20:45 | IK-50 Ylempi | A-lohko | Dirty Dozen-50 | 4 - 3 | Power Bandy 50 | Paloheinä 2 |
Ti 27.02.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 | III-divisioona | A-lohko | Hooks-Jallu | 7 - 9 | Nummela-89 | Myllypuro 2 |
Ke 28.02.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19:45 | III-divisioona | A-lohko | Jyllääjät | 7 - 8 | Supermiehet | Hernesaari 2 |
Ma 04.03.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:15 | II-divisoona | A-lohko | Etä-Muki | 9 - 4 | Farmi | Kaarela 2 |
Ke 06.03.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19:45 | IV-divisioona | A-lohko | Helsingin Laatuliikkujat | 4 - 7 | Bewe Four | Hernesaari 2 |
Su 10.03.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
20:45 | IK-50 Ylempi | A-lohko | Dirty Dozen-50 | 7 - 7 | Pallokerho-50 | Paloheinä 2 |
Ti 12.03.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:45 | I-divisioona | A-lohko | Bewe Hä | 7 - 10 | Hamarin Elo | Paloheinä 2 |
Su 17.03.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
20:45 | IK-50 Ylempi | A-lohko | Dirty Dozen-50 | 4 - 6 | Hooks GT | Paloheinä 2 |
Ma 18.03.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:15 | V-divisioona | A-lohko | BG-86 | 4 - 2 | Alapään Karvaajat | Hernesaari 2 |
Ti 19.03.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:45 | I-divisioona | A-lohko | RB Fireball | 6 - 5 | Pallokerho 1 | Paloheinä 2 |
Ma 25.03.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 | III-divisioona | A-lohko | Team Bankers | 4 - 8 | Jyllääjät | Hernesaari 1 |
Ti 26.03.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:45 | I-divisioona | A-lohko | Bewe Hä | 16 - 8 | Coyotes | Paloheinä 2 |
To 04.04.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 | IK-55 | A-lohko | Töölön Vesa-55 | 10 - 4 | Pegasos-55 | Myllypuro 2 |
Ma 08.04.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:15 | V-divisioona | A-lohko | BG-86 | 5 - 6 | Helsingin Hokkarit | Hernesaari 2 |
Ke 10.04.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19:45 | II-divisoona | A-lohko | Tapanilan Erä | 5 - 10 | Farmi | Hernesaari 2 |
Ma 15.04.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 | III-divisioona | A-lohko | Köyhät Ritarit | 14 - 6 | Supermiehet | Hernesaari 1 |
Ti 16.04.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 | IK-50 Ylempi | A-lohko | Hooks GT | 8 - 6 | Power Bandy 50 | Myllypuro 2 |
Su 21.04.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
20:45 | II-divisoona | A-lohko | Farmi | 4 - 4 | Etä-Muki | Myllypuro 1 |
La 27.04.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Välierä | |||||||
13:30 | I-divisioona | I-div playoff | Hamarin Elo | - | Pallokerho 1 | Myllypuro 2 | |
Välierä | |||||||
15:00 | I-divisioona | I-div playoff | RB Fireball | - | Oulunkylän Ducks | Myllypuro 2 |
Su 28.04.2024 |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
FIN | |||||||
14:00 | III-divisioona | III-div playoff | Rapo | - | Nummela-89 | Myllypuro 2 | |
FIN | |||||||
17:00 | I-divisioona | I-div playoff | A1/A4 | - | A2/A3 | Myllypuro 2 |