TULOKSET JA TILASTOT

OTTELULISTAT

10 MIN

PELIKIELLOT

PÖRSSIMAALIVAHDIT

FARMIPELAAJAT

TUOMARIT

Tuomarin tiedot

Nimi Suopajärvi Teemu
Puhelin
Sähköposti


Ottelut

Ottelut kalenteriin (.ics)

Su 08.09.2019

19:30 IK-40 Alkusarja A-lohko Hooks-XO 7 - 4 City Horo-40 pdf Hernesaari 2

Ma 16.09.2019

21:00 III-div Alkusarja A-lohko Tapanilan Erä 12 - 7 Vesa Tyylikkäät pdf Hernesaari 1

Ti 17.09.2019

21:30 III-div Alkusarja A-lohko Kaustick-Team 7 - 5 Supermiehet pdf Myllypuro 2

Su 22.09.2019

20:45 V-divisioona A-lohko SBS Kings 10 - 0 Bewe Four pdf Hernesaari 2

Ti 24.09.2019

21:30 II-divisioona Alkusarja A-Lohko Slurps 6 - 14 Coyotes pdf Myllypuro 2

Pe 27.09.2019

07:15 Aamuliiga Alkusarja A-lohko Stanley Security 2 - 17 Erä Aamu pdf Tikkurila 2

Ma 30.09.2019

22:00 III-div Alkusarja A-lohko Pallokerho 1 2 - 5 Farmi pdf Espoonlahti 1

Su 06.10.2019

18:00 IV-divisioona A-lohko Rapo 5 - 8 Team Bankers pdf Salmisaari 1

Su 13.10.2019

18:15 IV-divisioona A-lohko Hooks-Jallu 4 - 6 Team Bankers pdf Hernesaari 2

To 17.10.2019

07:00 Aamuliiga Alkusarja A-lohko Nordea 9 - 2 Vaisala pdf Myllypuro 1

Su 20.10.2019

20:45 III-div Alkusarja A-lohko Farmi 1 - 7 Tolkis Bollklubb pdf Myllypuro 1

Ke 23.10.2019

06:30 Aamuliiga Alkusarja A-lohko PiTKi-aamu 13 - 4 TellBalls pdf Myllypuro 1

Su 27.10.2019

18:15 IK-40 Alkusarja A-lohko Hooks-XO 9 - 11 Lippis-78/40 pdf Hernesaari 2
19:30 VI-Divisioona A-lohko Alapään Karvaajat 10 - 4 Pallokerho 2 pdf Hernesaari 2

Pe 08.11.2019

07:15 Aamuliiga Alkusarja A-lohko Stanley Security 3 - 6 Umpipuu pdf Tikkurila 2

Su 17.11.2019

19:30 IK-40 Alkusarja A-lohko Lippis-78/40 13 - 3 Farmi Old Timers pdf Hernesaari 2
20:45 VI-Divisioona A-lohko Alapään Karvaajat 9 - 5 SPPS pdf Hernesaari 2

Ke 20.11.2019

06:30 Aamuliiga Alkusarja A-lohko PiTKi-aamu 7 - 2 Nordea pdf Myllypuro 1

Pe 22.11.2019

07:15 Aamuliiga Alkusarja A-lohko Stanley Security 6 - 11 Hartela Stars pdf Tikkurila 2
19:45 IK-55 Alkusarja A-lohko Pegasos-55 4 - 9 Bewe-55 pdf Hernesaari 2

Su 24.11.2019

19:30 V-divisioona A-lohko SBS Kings 6 - 8 Helsingin Laatuliikkujat pdf Hernesaari 2

Su 01.12.2019

18:00 IV-divisioona A-lohko Rapo 14 - 7 Vikings Legends pdf Salmisaari 1
20:45 III-div Alkusarja A-lohko Farmi 11 - 4 Tapanilan Erä pdf Myllypuro 1

Ke 04.12.2019

21:15 IV-divisioona A-lohko Köyhät Ritarit 4 - 2 Zeebrat pdf Hernesaari 1

Su 08.12.2019

20:00 IV-divisioona A-lohko LoWe 1 5 - 7 Dirty Dozen pdf Lohja

Ke 11.12.2019

07:00 Aamuliiga Alkusarja A-lohko Thermo Fisher 5 - 6 Umpipuu pdf Myllypuro 2

Su 15.12.2019

20:45 III-div Alkusarja A-lohko Farmi 8 - 2 MyPS pdf Myllypuro 1

To 02.01.2020

07:00 Aamuliiga Ylempi A-lohko Erä Aamu 10 - 3 Umpipuu pdf Myllypuro 1

Ma 06.01.2020

21:15 IV-divisioona A-lohko Hooks-Jallu 12 - 5 Rapo pdf Hernesaari 2

Ke 08.01.2020

21:45 VI-Divisioona A-lohko Pirkkolan Sudet 9 - 7 Korson Pallo II pdf Paloheinä 2

Ma 13.01.2020

21:15 IV-divisioona A-lohko Hooks-Jallu 13 - 4 LoWe 1 pdf Hernesaari 2

Ke 15.01.2020

07:15 Aamuliiga Alempi A-Lohko Vaisala 7 - 2 TellBalls pdf Myyrmäki 1
21:00 VI-Divisioona A-lohko BG-86 5 - 6 SPPS pdf Hernesaari 2

Ti 21.01.2020

21:45 II-divisoona A-lohko Bewe Hä - Pallokerho 1 pdf Paloheinä 2

Ke 22.01.2020

07:00 Aamuliiga Alempi A-Lohko Thermo Fisher - HYKS pdf Myllypuro 2

Ma 27.01.2020

21:00 IV-divisioona A-lohko Team Bankers - KaPa-90 pdf Hernesaari 1

Ti 28.01.2020

21:30 Valio-sarja A-lohko Slurps - City Horo pdf Myllypuro 2

To 30.01.2020

21:45 III-divisioona A-lohko Supermiehet - MyPS pdf Myllypuro 1