TULOKSET JA TILASTOT

OTTELULISTAT

10 MIN

PELIKIELLOT

PÖRSSIMAALIVAHDIT

FARMIPELAAJAT

TUOMARIT

Tuomarin tiedot

Nimi Päivikkö Mikko
Puhelin
Sähköposti


Ottelut

Ottelut kalenteriin (.ics)

Pe 04.09.2020

21:15 IV-divisioona A-lohko Kallion Saalistajat 9 - 13 RunWe pdf Paloheinä 2

Su 06.09.2020

18:00 V-divisioona A-lohko Alapään Karvaajat 8 - 7 Pallokerho 2 pdf Hernesaari 1

Ma 07.09.2020

21:15 IK-55 Alkusarja A-lohko Hooks IPA 9 - 5 Kaukis Gurut 55 pdf Hernesaari 2

Ti 08.09.2020

21:45 I-divisioona Alkusarja A-lohko Bewe Hä 7 - 9 Coyotes pdf Paloheinä 2

To 10.09.2020

22:00 I-divisioona Alkusarja A-lohko City Horo 7 - 10 Oulunkylän Ducks pdf Espoonlahti 1

Pe 11.09.2020

19:45 IV-divisioona A-lohko Kallion Saalistajat 5 - 11 Nummela-89 pdf Hernesaari 2

Su 13.09.2020

18:00 V-divisioona A-lohko FlyDi 12 - 4 Alapään Karvaajat pdf Hernesaari 1

Ti 15.09.2020

21:45 I-divisioona Alkusarja A-lohko RB Natunen 5 - 5 Hamarin Elo pdf Paloheinä 2

To 17.09.2020

21:45 III-divisioona A-lohko KaPa-90 1 - 5 Rapo pdf Hyrylä 1

Pe 18.09.2020

19:45 IV-divisioona A-lohko Marjanpoimijat 5 - 6 Nummela-89 pdf Hernesaari 2

To 24.09.2020

21:45 IV-divisioona A-lohko RunWe 5 - 8 Helsingin Laatuliikkujat pdf Espoonlahti 2

La 03.10.2020

12:00 IK-50 Alkusarja A-lohko G-Team 50 3 - 3 Pegasos-50 pdf Kirkkonummi

Ma 05.10.2020

21:00 III-divisioona A-lohko Team Bankers 7 - 4 Rapo pdf Hernesaari 1

Pe 09.10.2020

19:45 V-divisioona A-lohko BG-86 6 - 8 FlyDi pdf Hernesaari 2

Ma 19.10.2020

19:45 IV-divisioona A-lohko Nummela-89 9 - 5 RunWe pdf Nummela 2

Ti 20.10.2020

21:45 I-divisioona Alkusarja A-lohko Bewe Hä 4 - 8 Kaukis-87 pdf Paloheinä 2

To 22.10.2020

21:45 IV-divisioona A-lohko RunWe 4 - 9 Pallo-Hukat pdf Espoonlahti 2

Pe 23.10.2020

19:45 IK-40 Alkusarja A-lohko SP-5 5 - 11 Dirty Dozen-40 pdf Hernesaari 2

Su 25.10.2020

20:45 III-divisioona A-lohko Dirty Dozen 2 - 5 Team Bankers pdf Paloheinä 2

Ti 27.10.2020

20:45 II-divisoona A-lohko Vikings Legends 18 - 6 Supermiehet pdf Nummela 1

Pe 06.11.2020

20:45 V-divisioona A-lohko Helsingin Hokkarit 5 - 8 BG-86 pdf Myllypuro 1

Ti 10.11.2020

21:30 II-divisoona A-lohko Slurps 4 - 5 Tolkis Bollklubb pdf Myllypuro 2

Pe 13.11.2020

20:45 II-divisoona A-lohko Kaustick-Team 7 - 16 Slurps pdf Myllypuro 1

Pe 20.11.2020

19:45 IV-divisioona A-lohko Kallion Saalistajat 6 - 11 Helsingin Laatuliikkujat pdf Hernesaari 2

La 21.11.2020

19:00 III-divisioona A-lohko Vesa Tyylikkäät 4 - 18 Jyllääjät pdf Myllypuro 2
21:00 I-divisioona Alkusarja A-lohko Coyotes 8 - 6 Oulunkylän Ducks pdf Kaarela 2