TULOKSET JA TILASTOT

OTTELULISTAT

10 MIN

PELIKIELLOT

PÖRSSIMAALIVAHDIT

FARMIPELAAJAT

TUOMARIT

Tuomarin tiedot

Nimi Antikainen Marko
Puhelin
Sähköposti


Ottelut

Ottelut kalenteriin (.ics)

Su 13.09.2020

18:00 IV-divisioona A-lohko Pallo-Hukat 6 - 6 Marjanpoimijat pdf Salmisaari 1

Ti 22.09.2020

20:45 II-divisoona A-lohko Vikings Legends 13 - 3 Kaustick-Team pdf Nummela 1

Pe 25.09.2020

22:00 IK-40 Alkusarja A-lohko Pallokerho-40 5 - 10 Dirty Dozen-40 pdf Espoonlahti 1

La 26.09.2020

19:00 III-divisioona A-lohko Vesa Tyylikkäät 7 - 5 KaPa-90 pdf Myllypuro 2

To 01.10.2020

21:45 III-divisioona A-lohko Vesa Tyylikkäät 6 - 1 Hooks-Jallu pdf Myllypuro 1

Pe 02.10.2020

20:45 IK-50 Alkusarja A-lohko Wilds-50 II 4 - 3 Seven Brothers-50 pdf Myllypuro 1

Ke 07.10.2020

19:45 III-divisioona A-lohko Jyllääjät 5 - 1 Seven Brothers pdf Hernesaari 2

Su 11.10.2020

20:45 III-divisioona A-lohko Dirty Dozen 4 - 8 Hooks-Jallu pdf Paloheinä 2

Ti 13.10.2020

21:45 I-divisioona Alkusarja A-lohko RB Natunen 5 - 9 Vikings pdf Paloheinä 2

Pe 16.10.2020

21:15 II-divisoona A-lohko Tapanilan Erä 18 - 7 MyPS pdf Paloheinä 2

Ke 21.10.2020

19:45 III-divisioona A-lohko Jyllääjät 10 - 3 KaPa-90 pdf Hernesaari 2

Pe 23.10.2020

22:00 IK-55 Alkusarja A-lohko Pallokerho-55 0 - 9 Pegasos-55 pdf Espoonlahti 1

Su 25.10.2020

18:00 I-divisioona Alkusarja A-lohko Oulunkylän Ducks 3 - 12 RB Natunen pdf Hernesaari 1

Ke 28.10.2020

20:45 I-divisioona Alkusarja A-lohko Vikings 7 - 5 Coyotes pdf Nummela 1

Pe 30.10.2020

21:15 II-divisoona A-lohko MyPS 6 - 10 Tolkis Bollklubb pdf Paloheinä 2

Ti 03.11.2020

20:45 II-divisoona A-lohko Vikings Legends 9 - 4 Tapanilan Erä pdf Nummela 1

Pe 06.11.2020

22:00 V-divisioona A-lohko Pallokerho 2 17 - 10 Riskiryhmä pdf Espoonlahti 1

Su 08.11.2020

18:00 IK-40 Alkusarja A-lohko SP-5 6 - 10 Riskiryhmä-40 pdf Salmisaari 1

To 12.11.2020

21:45 III-divisioona A-lohko Vesa Tyylikkäät 5 - 6 Rapo pdf Myllypuro 1

Pe 13.11.2020

19:45 IV-divisioona A-lohko Marjanpoimijat 5 - 15 RunWe pdf Hernesaari 2

To 19.11.2020

22:00 I-divisioona Alkusarja A-lohko City Horo 5 - 8 RB Natunen pdf Espoonlahti 1

La 21.11.2020

21:00 I-divisioona Alkusarja A-lohko Coyotes 8 - 6 Oulunkylän Ducks pdf Kaarela 2

Su 22.11.2020

18:00 IK-40 Alkusarja A-lohko SP-5 8 - 7 Nummela-89/40 pdf Salmisaari 1