TULOKSET JA TILASTOT

OTTELULISTAT

10 MIN

PELIKIELLOT

PÖRSSIMAALIVAHDIT

FARMIPELAAJAT

TUOMARIT

Tuomarin tiedot

Nimi Schuravleff Tony
Puhelin
Sähköposti


Ottelut

Ottelut kalenteriin (.ics)

Ke 04.09.2019

19:00 IK-55 Alkusarja A-lohko Hooks IPA 10 - 1 G-Team 55 pdf Kirkkonummi

Su 08.09.2019

18:00 V-divisioona A-lohko Pallo-Hukat 8 - 6 RunWe pdf Salmisaari 1

Ke 11.09.2019

19:00 IK-50 Alkusarja A-lohko Kaukis Gurut 50 6 - 9 G-Team 50 pdf Kirkkonummi

Ma 16.09.2019

21:15 V-divisioona A-lohko Nummela-89 11 - 9 Kallion Saalistajat pdf Nummela 2

Ke 18.09.2019

20:45 IK-40 Alkusarja A-lohko Nummela-89/40 4 - 9 Dirty Dozen-40 pdf Nummela 1

Su 29.09.2019

20:00 IV-divisioona A-lohko LoWe 1 6 - 6 Zeebrat pdf Lohja

Ma 30.09.2019

21:15 VI-Divisioona A-lohko Tsunami NLA 2 - 10 Pirkkolan Sudet pdf Nummela 2

Ke 02.10.2019

19:00 IK-50 Alkusarja A-lohko Päämajan Pallo-50 2 - 7 G-Team 50 pdf Kirkkonummi

Ti 08.10.2019

20:45 IV-divisioona A-lohko Vikings Legends 6 - 5 Köyhät Ritarit pdf Nummela 1

Ke 09.10.2019

19:45 IV-divisioona A-lohko Jyllääjät 6 - 3 Zeebrat pdf Hernesaari 2
21:00 III-div Alkusarja A-lohko Kaukis-87 8 - 10 Tapanilan Erä pdf Hernesaari 2

To 10.10.2019

21:45 V-divisioona A-lohko RunWe 6 - 11 SBS Kings pdf Espoonlahti 2

Su 13.10.2019

18:00 V-divisioona A-lohko Pallo-Hukat 5 - 8 Kallion Saalistajat pdf Salmisaari 1

To 17.10.2019

22:00 II-divisioona Alkusarja A-Lohko City Horo 8 - 15 Hamarin Elo pdf Espoonlahti 1

Su 20.10.2019

18:00 IV-divisioona A-lohko Rapo 5 - 8 Köyhät Ritarit pdf Salmisaari 1

Ke 23.10.2019

21:15 IV-divisioona A-lohko Köyhät Ritarit 3 - 12 KaPa-90 pdf Hernesaari 1

Ti 29.10.2019

19:30 IK-50 Alkusarja A-lohko G-Team 50 5 - 6 Wilds-50 II pdf Kirkkonummi

Ke 30.10.2019

20:45 IK-40 Alkusarja A-lohko Nummela-89/40 4 - 13 FC Atlant-40 pdf Nummela 1

Su 03.11.2019

20:45 VI-Divisioona A-lohko Alapään Karvaajat 6 - 11 Korson Pallo II pdf Hernesaari 2

Ma 04.11.2019

21:15 III-div Alkusarja A-lohko Bewe Hä 10 - 6 Kaukis-87 pdf Hernesaari 2

Ti 05.11.2019

20:45 IV-divisioona A-lohko Vikings Legends 5 - 6 LoWe 1 pdf Nummela 1

To 07.11.2019

21:45 V-divisioona A-lohko RunWe 6 - 5 Bewe Four pdf Espoonlahti 2

Su 10.11.2019

19:30 V-divisioona A-lohko SBS Kings 6 - 8 Marjanpoimijat pdf Hernesaari 2
20:45 IK-40 Alkusarja A-lohko Farmi Old Timers 4 - 6 Päämajan Pallo-40 pdf Hernesaari 2

To 14.11.2019

22:00 IK-40 Alkusarja A-lohko City Horo-40 1 - 10 FC Atlant-40 pdf Espoonlahti 1

Su 17.11.2019

18:00 VI-Divisioona A-lohko BG-86 10 - 6 Tsunami NLA pdf Hernesaari 1

Ke 20.11.2019

20:45 VI-Divisioona A-lohko Tsunami NLA 3 - 12 Korson Pallo II pdf Nummela 1

To 21.11.2019

22:00 II-divisioona Alkusarja A-Lohko City Horo 12 - 8 Slurps pdf Espoonlahti 1

Ma 25.11.2019

22:00 III-div Alkusarja A-lohko Pallokerho 1 7 - 10 Kaukis-87 pdf Espoonlahti 1

Ke 27.11.2019

21:00 II-divisioona Alkusarja A-Lohko Jää 7 - 15 Hamarin Elo pdf Hernesaari 2

Su 01.12.2019

18:15 IK-40 Alkusarja A-lohko Hooks-XO 15 - 3 Riskiryhmä-40 pdf Hernesaari 2
19:30 V-divisioona A-lohko Kallion Saalistajat 7 - 10 Helsingin Laatuliikkujat pdf Hernesaari 2

Ma 02.12.2019

21:15 V-divisioona A-lohko Nummela-89 7 - 6 SBS Kings pdf Nummela 2

Ke 04.12.2019

21:15 IV-divisioona A-lohko Köyhät Ritarit 4 - 2 Zeebrat pdf Hernesaari 1

Su 08.12.2019

20:00 IV-divisioona A-lohko LoWe 1 5 - 7 Dirty Dozen pdf Lohja

Ke 11.12.2019

19:45 V-divisioona A-lohko Helsingin Laatuliikkujat 9 - 6 RunWe pdf Hernesaari 2
21:00 II-divisioona Alkusarja A-Lohko Jää 7 - 7 RB Natunen pdf Hernesaari 2

To 12.12.2019

22:00 IK-40 Alkusarja A-lohko City Horo-40 12 - 2 Päämajan Pallo-40 pdf Espoonlahti 1

Su 15.12.2019

18:15 III-div Alkusarja A-lohko Bewe Hä 11 - 7 PitKi 1 pdf Hernesaari 2

To 19.12.2019

21:45 V-divisioona A-lohko RunWe 10 - 9 SBS Kings pdf Espoonlahti 2

Su 05.01.2020

18:00 IK-40 Alempi A-lohko Lippis-78/40 7 - 6 Bewe-45 pdf Hernesaari 1

Ma 06.01.2020

22:00 IK-55 Ylempi A-lohko Pallokerho-55 3 - 8 Hooks IPA pdf Espoonlahti 1

To 09.01.2020

22:00 IK-40 Ylempi A-lohko City Horo-40 5 - 1 Hooks-XO pdf Espoonlahti 1

Su 12.01.2020

20:45 IK-40 Ylempi A-lohko Hooks-XO 8 - 6 Pallokerho-40 pdf Hernesaari 2

Ma 13.01.2020

21:00 II-divisoona A-lohko Kaukis-87 9 - 4 Bewe Hä pdf Hernesaari 1

Ke 15.01.2020

19:00 IK-55 Alempi A-lohko G-Team 55 2 - 6 Kaukis-55 pdf Kirkkonummi

To 16.01.2020

21:00 IK-50 Ylempi A-lohko Lohjan Pelitoverit-50 1 - 4 Kaukis Gurut 50 pdf Lohja

Ti 21.01.2020

20:45 IV-divisioona A-lohko Vikings Legends 5 - 9 Team Bankers pdf Nummela 1

Ke 22.01.2020

20:45 IK-40 Alempi A-lohko Nummela-89/40 4 - 7 Farmi Old Timers pdf Nummela 1

To 23.01.2020

22:00 Valio-sarja A-lohko City Horo 6 - 6 Hamarin Elo pdf Espoonlahti 1

Su 26.01.2020

18:00 V-divisioona A-lohko Pallo-Hukat 6 - 11 SBS Kings pdf Salmisaari 1

Ma 27.01.2020

21:00 IV-divisioona A-lohko Team Bankers 9 - 4 KaPa-90 pdf Hernesaari 1

To 30.01.2020

21:45 V-divisioona A-lohko RunWe 7 - 6 Helsingin Laatuliikkujat pdf Espoonlahti 2

Ma 03.02.2020

21:15 V-divisioona A-lohko Nummela-89 11 - 7 Pallo-Hukat pdf Nummela 2

Ti 04.02.2020

21:45 III-divisioona A-lohko PitKi 1 6 - 12 Vesa Tyylikkäät pdf Malmi 3

Ke 05.02.2020

20:45 IK-40 Alempi A-lohko Nummela-89/40 8 - 1 Päämajan Pallo-40 pdf Nummela 1

Su 09.02.2020

18:15 II-divisoona A-lohko Bewe Hä 7 - 2 Power Bandy pdf Hernesaari 2

Ma 10.02.2020

21:15 VI-Divisioona A-lohko Tsunami NLA 4 - 7 Pallokerho 2 pdf Nummela 2

Pe 14.02.2020

22:00 VI-Divisioona A-lohko Pallokerho 2 7 - 6 BG-86 pdf Espoonlahti 1

Ma 24.02.2020

22:00 II-divisoona A-lohko Pallokerho 1 6 - 6 Jää pdf Espoonlahti 1

Ti 25.02.2020

20:45 IV-divisioona A-lohko Vikings Legends 9 - 6 KaPa-90 pdf Nummela 1

Ke 26.02.2020

19:00 IK-55 Alempi A-lohko Wilds-55 1 4 - 1 G-Team 55 pdf Kirkkonummi

Su 01.03.2020

18:00 IK-40 Alempi A-lohko SP-5 12 - 7 Päämajan Pallo-40 pdf Salmisaari 1

Ma 02.03.2020

22:00 VI-Divisioona A-lohko Pallokerho 2 0 - 7 Pirkkolan Sudet pdf Espoonlahti 1

To 05.03.2020

22:00 Valio-sarja A-lohko City Horo 9 - 8 Slurps pdf Espoonlahti 1

Su 08.03.2020

18:00 IK-40 Ylempi A-lohko Hooks-XO 9 - 4 City Horo-40 pdf Hernesaari 1
20:45 IV-divisioona A-lohko Dirty Dozen 7 - 4 Vikings Legends pdf Paloheinä 2

Ma 09.03.2020

21:15 V-divisioona A-lohko Nummela-89 15 - 4 Marjanpoimijat pdf Nummela 2