TULOKSET JA TILASTOT

OTTELULISTAT

10 MIN

PELIKIELLOT

PÖRSSIMAALIVAHDIT

FARMIPELAAJAT

TUOMARIT

Tuomarin tiedot

Nimi Silvast Juha
Puhelin
Sähköposti


Ottelut

Ottelut kalenteriin (.ics)

Su 06.09.2020

20:45 II-divisoona A-lohko Farmi 9 - 8 Slurps pdf Myllypuro 1

Ke 09.09.2020

21:45 III-divisioona A-lohko Zeebrat 2 - 10 Vesa Tyylikkäät pdf Paloheinä 2

To 10.09.2020

21:45 IV-divisioona A-lohko RunWe 8 - 9 Bewe Four pdf Espoonlahti 2

Pe 11.09.2020

20:45 V-divisioona A-lohko Helsingin Hokkarit 11 - 4 Pallokerho 2 pdf Myllypuro 1

Pe 18.09.2020

20:45 IK-40 Alkusarja A-lohko Bewe-45 4 - 6 Pallokerho-40 pdf Myllypuro 1

La 19.09.2020

19:00 IK-55 Alkusarja A-lohko Wilds-55 1 6 - 4 Kaukis-55 pdf Myllypuro 2

Su 20.09.2020

20:45 II-divisoona A-lohko Farmi 5 - 4 Tolkis Bollklubb pdf Myllypuro 1

To 24.09.2020

21:00 IK-50 Alkusarja A-lohko Lohjan Pelitoverit-50 16 - 3 Pegasos-50 pdf Lohja

Pe 25.09.2020

19:45 V-divisioona A-lohko BG-86 9 - 3 R.O.U. pdf Hernesaari 2

La 26.09.2020

19:00 III-divisioona A-lohko Vesa Tyylikkäät 7 - 5 KaPa-90 pdf Myllypuro 2

Ma 28.09.2020

21:15 III-divisioona A-lohko Hooks-Jallu 13 - 4 SBS Kings pdf Hernesaari 2

Pe 02.10.2020

19:45 IV-divisioona A-lohko Marjanpoimijat 9 - 10 Bewe Four pdf Hernesaari 2

Su 04.10.2020

18:00 IV-divisioona A-lohko Pallo-Hukat 5 - 4 Helsingin Laatuliikkujat pdf Salmisaari 1

Su 11.10.2020

18:00 III-divisioona A-lohko Rapo 13 - 7 Köyhät Ritarit pdf Salmisaari 1
20:45 III-divisioona A-lohko Dirty Dozen 4 - 8 Hooks-Jallu pdf Paloheinä 2

Ke 14.10.2020

19:00 IK-50 Alkusarja A-lohko Päämajan Pallo-50 4 - 8 G-Team 50 pdf Kirkkonummi

Su 18.10.2020

18:00 III-divisioona A-lohko Rapo 11 - 1 Seven Brothers pdf Salmisaari 1

Ma 19.10.2020

22:00 IK-40 Alkusarja A-lohko Pallokerho-40 2 - 8 City Horo-40 pdf Espoonlahti 1

Pe 23.10.2020

20:45 V-divisioona A-lohko Helsingin Hokkarit 7 - 6 FlyDi pdf Myllypuro 1

Su 25.10.2020

18:00 I-divisioona Alkusarja A-lohko Oulunkylän Ducks 3 - 12 RB Natunen pdf Hernesaari 1

Pe 30.10.2020

22:00 I-divisioona Alkusarja A-lohko Pallokerho 1 8 - 5 City Horo pdf Espoonlahti 1

Su 01.11.2020

18:00 III-divisioona A-lohko Rapo 5 - 6 Jyllääjät pdf Salmisaari 1

To 05.11.2020

22:00 IK-40 Alkusarja A-lohko City Horo-40 20 - 7 Farmi Old Timers pdf Espoonlahti 1

Ma 09.11.2020

19:45 IV-divisioona A-lohko Nummela-89 11 - 6 Kallion Saalistajat pdf Nummela 2

To 12.11.2020

21:45 III-divisioona A-lohko KaPa-90 4 - 5 Dirty Dozen pdf Hyrylä 1

Pe 13.11.2020

20:45 II-divisoona A-lohko Kaustick-Team 7 - 16 Slurps pdf Myllypuro 1

To 19.11.2020

21:45 III-divisioona A-lohko KaPa-90 0 - 6 Hooks-Jallu pdf Hyrylä 1

Pe 20.11.2020

22:00 V-divisioona A-lohko Pallokerho 2 1 - 5 Pirkkolan Sudet pdf Espoonlahti 1