TULOKSET JA TILASTOT

OTTELULISTAT

10 MIN

PELIKIELLOT

PÖRSSIMAALIVAHDIT

FARMIPELAAJAT

TUOMARIT

Tuomarin tiedot

Nimi Bäckström Miikka
Puhelin
Sähköposti


Ottelut

Ottelut kalenteriin (.ics)

Ke 04.09.2019

06:30 Aamuliiga Alkusarja A-lohko Erä Aamu 12 - 10 Umpipuu pdf Myllypuro 1

To 05.09.2019

07:00 Aamuliiga Alkusarja A-lohko Nordea 9 - 2 Thermo Fisher pdf Myllypuro 1

Ti 10.09.2019

21:30 IK-55 Alkusarja A-lohko Wilds-55 1 2 - 17 Hooks IPA pdf Myllypuro 2

Ke 11.09.2019

07:00 Aamuliiga Alkusarja A-lohko Thermo Fisher 7 - 10 Erä Aamu pdf Myllypuro 2

Ti 24.09.2019

21:30 VI-Divisioona A-lohko SPPS 0 - 15 FlyDi pdf Helsinki 1

Ke 25.09.2019

06:30 Aamuliiga Alkusarja A-lohko PiTKi-aamu 19 - 5 Thermo Fisher pdf Myllypuro 1

Su 29.09.2019

18:15 VI-Divisioona A-lohko Alapään Karvaajat 10 - 5 Tsunami NLA pdf Hernesaari 2

Ke 02.10.2019

06:30 Aamuliiga Alkusarja A-lohko Erä Aamu 14 - 6 HYKS pdf Myllypuro 1

Pe 04.10.2019

19:45 V-divisioona A-lohko Marjanpoimijat 4 - 6 Kallion Saalistajat pdf Hernesaari 2

La 05.10.2019

12:00 IK-50 Alkusarja A-lohko G-Team 50 11 - 3 Pegasos-50 pdf Kirkkonummi

Ti 08.10.2019

07:00 Aamuliiga Alkusarja A-lohko Hartela Stars 6 - 8 PiTKi-aamu pdf Paloheinä 2

Pe 18.10.2019

06:30 Aamuliiga Alkusarja A-lohko Umpipuu 14 - 5 HYKS pdf Myllypuro 1

Su 20.10.2019

19:30 VI-Divisioona A-lohko BG-86 8 - 7 Alapään Karvaajat pdf Hernesaari 2
20:45 VI-Divisioona A-lohko FlyDi 4 - 8 Tsunami NLA pdf Hernesaari 2

Ke 23.10.2019

07:00 Aamuliiga Alkusarja A-lohko Thermo Fisher 6 - 5 Hartela Stars pdf Myllypuro 2

Pe 25.10.2019

20:45 VI-Divisioona A-lohko Helsingin Hokkarit 14 - 3 FlyDi pdf Myllypuro 1

Su 27.10.2019

19:30 VI-Divisioona A-lohko Alapään Karvaajat 10 - 4 Pallokerho 2 pdf Hernesaari 2
20:45 IK-40 Alkusarja A-lohko Farmi Old Timers 6 - 10 Bewe-45 pdf Hernesaari 2

Ke 30.10.2019

06:30 Aamuliiga Alkusarja A-lohko PiTKi-aamu 5 - 5 Erä Aamu pdf Myllypuro 1

Pe 01.11.2019

19:45 V-divisioona A-lohko Marjanpoimijat 3 - 13 RunWe pdf Hernesaari 2

Ma 04.11.2019

07:00 Aamuliiga Alkusarja A-lohko TellBalls 7 - 15 Erä Aamu pdf Kauniainen
21:15 VI-Divisioona A-lohko Tsunami NLA 6 - 6 Helsingin Hokkarit pdf Nummela 2

Su 10.11.2019

18:15 VI-Divisioona A-lohko FlyDi 11 - 6 BG-86 pdf Hernesaari 2

Ke 13.11.2019

06:30 Aamuliiga Alkusarja A-lohko Erä Aamu 8 - 4 Vaisala pdf Myllypuro 1

To 14.11.2019

07:00 Aamuliiga Alkusarja A-lohko Umpipuu 5 - 3 Nordea pdf Myllypuro 1

Pe 15.11.2019

06:30 Aamuliiga Alkusarja A-lohko Umpipuu 9 - 12 PiTKi-aamu pdf Myllypuro 1
20:45 IK-50 Alkusarja A-lohko Wilds-50 II 2 - 9 Seven Brothers-50 pdf Myllypuro 1

Su 24.11.2019

18:00 IK-50 Alkusarja A-lohko Pegasos-50 10 - 5 Pallokerho-50 pdf Hernesaari 1

Ke 27.11.2019

06:30 Aamuliiga Alkusarja A-lohko Erä Aamu 17 - 6 Hartela Stars pdf Myllypuro 1

Su 01.12.2019

19:30 V-divisioona A-lohko Kallion Saalistajat 7 - 10 Helsingin Laatuliikkujat pdf Hernesaari 2

Ke 04.12.2019

06:30 Aamuliiga Alkusarja A-lohko PiTKi-aamu 16 - 4 Stanley Security pdf Myllypuro 1
20:45 VI-Divisioona A-lohko Tsunami NLA 6 - 7 Pirkkolan Sudet pdf Nummela 1

Su 08.12.2019

18:15 VI-Divisioona A-lohko FlyDi 10 - 7 Korson Pallo II pdf Hernesaari 2
19:30 V-divisioona A-lohko SBS Kings 8 - 5 Bewe Four pdf Hernesaari 2

Ma 09.12.2019

07:00 Aamuliiga Alkusarja A-lohko TellBalls 6 - 12 Hartela Stars pdf Kauniainen
21:15 VI-Divisioona A-lohko BG-86 4 - 13 Helsingin Hokkarit pdf Hernesaari 2

Ti 10.12.2019

21:30 VI-Divisioona A-lohko SPPS 4 - 9 Tsunami NLA pdf Helsinki 1

To 12.12.2019

07:00 Aamuliiga Alkusarja A-lohko Nordea 6 - 1 Erä Aamu pdf Myllypuro 1

Pe 13.12.2019

20:45 IK-50 Alkusarja A-lohko Wilds-50 II 8 - 2 Päämajan Pallo-50 pdf Myllypuro 1

Su 15.12.2019

20:45 VI-Divisioona A-lohko FlyDi 8 - 5 SPPS pdf Hernesaari 2

To 02.01.2020

21:45 IK-55 Alempi A-lohko Kaukis-55 6 - 2 Riskiryhmä-55 pdf Myllypuro 1

To 09.01.2020

07:00 Aamuliiga Ylempi A-lohko Nordea 4 - 5 Umpipuu pdf Myllypuro 1

Pe 10.01.2020

20:45 IK-55 Ylempi A-lohko Kaukis Gurut 55 10 - 5 Pallokerho-55 pdf Myllypuro 1

Su 12.01.2020

18:00 IK-50 Alempi A-lohko Pegasos-50 10 - 4 Riskiryhmä-50 pdf Hernesaari 1

To 16.01.2020

07:00 Aamuliiga Ylempi A-lohko PiTKi-aamu 5 - 5 Nordea pdf Myllypuro 1

Ti 21.01.2020

21:30 VI-Divisioona A-lohko SPPS 1 - 6 Helsingin Hokkarit pdf Helsinki 1

Pe 24.01.2020

06:30 Aamuliiga Ylempi A-lohko Umpipuu 5 - 6 PiTKi-aamu pdf Myllypuro 1
19:45 V-divisioona A-lohko Marjanpoimijat 11 - 9 Bewe Four pdf Hernesaari 2

Su 26.01.2020

18:15 IK-40 Alempi A-lohko SP-5 2 - 12 Nummela-89/40 pdf Hernesaari 2
20:45 VI-Divisioona A-lohko Alapään Karvaajat 13 - 4 SPPS pdf Hernesaari 2

Ti 28.01.2020

07:00 Aamuliiga Alempi A-Lohko Hartela Stars 4 - 2 TellBalls pdf Paloheinä 2

Ke 29.01.2020

07:00 Aamuliiga Alempi A-Lohko Thermo Fisher 8 - 6 Stanley Security pdf Myllypuro 2

Su 02.02.2020

18:15 V-divisioona A-lohko SBS Kings 10 - 6 RunWe pdf Hernesaari 2

Pe 07.02.2020

06:30 Aamuliiga Ylempi A-lohko Umpipuu 4 - 16 Erä Aamu pdf Myllypuro 1
19:45 V-divisioona A-lohko Marjanpoimijat 15 - 8 Bewe Four pdf Hernesaari 2

Su 09.02.2020

19:30 IK-50 Alempi A-lohko Päämajan Pallo-50 2 - 8 Pallokerho-50 pdf Hernesaari 2
20:45 VI-Divisioona A-lohko Alapään Karvaajat 6 - 6 Helsingin Hokkarit pdf Hernesaari 2

To 13.02.2020

07:00 Aamuliiga Ylempi A-lohko PiTKi-aamu 8 - 4 Erä Aamu pdf Myllypuro 1

Ma 24.02.2020

19:00 VI-Divisioona A-lohko SPPS 3 - 17 FlyDi pdf Helsinki 2

To 27.02.2020

07:00 Aamuliiga Ylempi A-lohko Erä Aamu 13 - 6 Umpipuu pdf Myllypuro 1

Pe 28.02.2020

07:15 Aamuliiga Alempi A-Lohko Stanley Security 2 - 13 Thermo Fisher pdf Tikkurila 2

Su 01.03.2020

18:00 IK-50 Alempi A-lohko Pegasos-50 9 - 6 Wilds-50 II pdf Hernesaari 1

Ma 02.03.2020

21:00 IK-55 Alempi A-lohko Pegasos-55 4 - 6 Kaukis-55 pdf Hernesaari 1

Su 08.03.2020

18:00 V-divisioona A-lohko Pallo-Hukat 4 - 1 HyRe pdf Salmisaari 1
20:45 VI-Divisioona A-lohko Alapään Karvaajat 5 - 11 Pirkkolan Sudet pdf Hernesaari 2

Ti 10.03.2020

21:30 VI-Divisioona A-lohko SPPS 2 - 4 BG-86 pdf Helsinki 1

To 12.03.2020

07:00 Aamuliiga Ylempi A-lohko PiTKi-aamu 9 - 4 Umpipuu pdf Myllypuro 1