TULOKSET JA TILASTOT

OTTELULISTAT

10 MIN

PELIKIELLOT

PÖRSSIMAALIVAHDIT

FARMIPELAAJAT

TUOMARIT

Tuomarin tiedot

Nimi Pirttinen Pauli
Puhelin
Sähköposti


Ottelut

Ottelut kalenteriin (.ics)

Ti 03.09.2019

21:30 II-divisioona Alkusarja A-Lohko Slurps 10 - 6 RB Natunen pdf Myllypuro 2

Su 08.09.2019

21:00 III-div Alkusarja A-lohko Power Bandy 6 - 6 Farmi pdf Hyvinkää 1

Ke 11.09.2019

21:00 IK-50 Alkusarja A-lohko Päämajan Pallo-50 3 - 7 Seven Brothers-50 pdf Hernesaari 2

Su 15.09.2019

20:45 IV-divisioona A-lohko Dirty Dozen 5 - 4 Seven Brothers pdf Paloheinä 2

Ma 16.09.2019

21:00 III-div Alkusarja A-lohko Tapanilan Erä 12 - 7 Vesa Tyylikkäät pdf Hernesaari 1

Su 22.09.2019

20:45 IV-divisioona A-lohko Dirty Dozen 8 - 7 KaPa-90 pdf Paloheinä 2

Ma 23.09.2019

22:00 VI-Divisioona A-lohko Pallokerho 2 8 - 8 Alapään Karvaajat pdf Espoonlahti 1

Ke 25.09.2019

21:15 III-div Alkusarja A-lohko Tapanilan Erä 2 - 4 Pallokerho 1 pdf Hernesaari 1

To 26.09.2019

21:45 III-div Alkusarja A-lohko Supermiehet 11 - 5 Vesa Tyylikkäät pdf Myllypuro 1

Su 29.09.2019

20:00 IV-divisioona A-lohko LoWe 1 6 - 6 Zeebrat pdf Lohja

Ma 30.09.2019

21:00 III-div Alkusarja A-lohko Tapanilan Erä 12 - 7 Bewe Hä pdf Hernesaari 1

Su 06.10.2019

20:00 IV-divisioona A-lohko LoWe 1 5 - 10 Jyllääjät pdf Lohja

Ti 08.10.2019

21:30 II-divisioona Alkusarja A-Lohko Slurps 6 - 10 City Horo pdf Myllypuro 2

Ke 09.10.2019

19:45 IV-divisioona A-lohko Jyllääjät 6 - 3 Zeebrat pdf Hernesaari 2
21:00 III-div Alkusarja A-lohko Kaukis-87 8 - 10 Tapanilan Erä pdf Hernesaari 2

Su 20.10.2019

20:45 III-div Alkusarja A-lohko Farmi 1 - 7 Tolkis Bollklubb pdf Myllypuro 1

Ti 22.10.2019

21:45 IV-divisioona A-lohko Zeebrat 12 - 2 Seven Brothers pdf Paloheinä 2

Ma 28.10.2019

21:00 III-div Alkusarja A-lohko Tapanilan Erä 12 - 11 PitKi 1 pdf Hernesaari 1

Ti 29.10.2019

21:30 II-divisioona Alkusarja A-Lohko Slurps 5 - 12 Hamarin Elo pdf Myllypuro 2

Ke 30.10.2019

21:15 III-div Alkusarja A-lohko Kaukis-87 11 - 7 Supermiehet pdf Hernesaari 1

Su 03.11.2019

21:00 III-div Alkusarja A-lohko Power Bandy 16 - 6 MyPS pdf Hyvinkää 1

Ma 04.11.2019

21:00 IV-divisioona A-lohko Team Bankers 4 - 5 Zeebrat pdf Hernesaari 1

Ti 05.11.2019

21:45 III-div Alkusarja A-lohko PitKi 1 6 - 8 Pallokerho 1 pdf Paloheinä 2

Su 10.11.2019

20:45 IK-40 Alkusarja A-lohko Dirty Dozen-40 7 - 7 Pallokerho-40 pdf Paloheinä 2

Su 17.11.2019

21:00 III-div Alkusarja A-lohko Power Bandy 14 - 2 Tapanilan Erä pdf Hyvinkää 1

Ma 18.11.2019

22:00 IK-40 Alkusarja A-lohko Pallokerho-40 11 - 4 Bewe-45 pdf Espoonlahti 1

Ti 19.11.2019

21:45 IV-divisioona A-lohko Zeebrat 3 - 2 Dirty Dozen pdf Paloheinä 2

Ke 20.11.2019

21:15 III-div Alkusarja A-lohko Vesa Tyylikkäät 5 - 4 Farmi pdf Hernesaari 1

Ma 09.12.2019

21:15 VI-Divisioona A-lohko BG-86 4 - 13 Helsingin Hokkarit pdf Hernesaari 2

Ti 10.12.2019

21:45 III-div Alkusarja A-lohko PitKi 1 5 - 4 Farmi pdf Paloheinä 2

Ke 11.12.2019

21:15 III-div Alkusarja A-lohko Vesa Tyylikkäät 3 - 14 Kaukis-87 pdf Hernesaari 1

Pe 13.12.2019

19:45 V-divisioona A-lohko Marjanpoimijat 10 - 9 Nummela-89 pdf Hernesaari 2

Su 15.12.2019

20:45 IV-divisioona A-lohko Dirty Dozen 3 - 7 Team Bankers pdf Paloheinä 2

Ma 16.12.2019

21:15 IK-40 Alkusarja A-lohko Riskiryhmä-40 7 - 15 City Horo-40 pdf Kaarela 2

Ti 17.12.2019

21:45 IV-divisioona A-lohko Zeebrat 7 - 6 Rapo pdf Paloheinä 2

Ke 18.12.2019

21:45 II-divisioona Alkusarja A-Lohko RB Natunen 13 - 4 Slurps pdf Paloheinä 2

To 19.12.2019

21:45 III-div Alkusarja A-lohko MyPS 11 - 17 Supermiehet pdf Myllypuro 1

Su 05.01.2020

20:00 IV-divisioona A-lohko LoWe 1 12 - 5 KaPa-90 pdf Lohja

Ti 07.01.2020

21:45 IV-divisioona A-lohko Zeebrat 6 - 7 Team Bankers pdf Paloheinä 2

Su 12.01.2020

21:00 II-divisoona A-lohko Power Bandy 4 - 3 Tolkis Bollklubb pdf Hyvinkää 1

To 16.01.2020

21:45 V-divisioona A-lohko HyRe 1 - 11 Pallo-Hukat pdf Hyrylä 1

Su 19.01.2020

19:30 IK-40 Alempi A-lohko Lippis-78/40 10 - 3 Nummela-89/40 pdf Hernesaari 2
20:45 IK-40 Alempi A-lohko Farmi Old Timers 7 - 9 SP-5 pdf Hernesaari 2

Ma 20.01.2020

21:15 V-divisioona A-lohko Nummela-89 15 - 6 Marjanpoimijat pdf Nummela 2

Su 26.01.2020

20:45 IK-40 Ylempi A-lohko Dirty Dozen-40 7 - 13 City Horo-40 pdf Paloheinä 2

Ma 27.01.2020

21:15 IK-40 Alempi A-lohko Riskiryhmä-40 5 - 6 Farmi Old Timers pdf Kaarela 2

Ti 28.01.2020

21:45 IV-divisioona A-lohko Zeebrat 7 - 5 Köyhät Ritarit pdf Paloheinä 2

Ke 29.01.2020

21:00 V-divisioona A-lohko Kallion Saalistajat 13 - 7 Nummela-89 pdf Hernesaari 2

Ma 03.02.2020

21:30 IK-50 Ylempi A-lohko Seven Brothers-50 2 - 5 Power Bandy 50 pdf Klaukkala 2

Ke 05.02.2020

21:15 IV-divisioona A-lohko Köyhät Ritarit 3 - 6 Team Bankers pdf Hernesaari 1

Ti 11.02.2020

21:45 Valio-sarja A-lohko RB Natunen 11 - 6 Slurps pdf Paloheinä 2

Ke 12.02.2020

19:45 IV-divisioona A-lohko Jyllääjät 3 - 1 Vikings Legends pdf Hernesaari 2
21:15 IK-40 Ylempi A-lohko Hooks-XO 7 - 3 Dirty Dozen-40 pdf Hernesaari 1

To 13.02.2020

21:00 IK-50 Ylempi A-lohko Lohjan Pelitoverit-50 6 - 9 Power Bandy 50 pdf Lohja

Ti 18.02.2020

21:30 III-divisioona A-lohko Kaustick-Team 0 - 3 Farmi pdf Myllypuro 2

Su 23.02.2020

18:00 IV-divisioona A-lohko Rapo 4 - 15 Jyllääjät pdf Salmisaari 1
20:45 VI-Divisioona A-lohko Alapään Karvaajat 6 - 6 Pallokerho 2 pdf Hernesaari 2

Ma 24.02.2020

21:15 V-divisioona A-lohko Nummela-89 6 - 5 HyRe pdf Nummela 2

Ti 25.02.2020

21:45 III-divisioona A-lohko PitKi 1 5 - 8 Farmi pdf Paloheinä 2

To 27.02.2020

21:45 V-divisioona A-lohko HyRe 4 - 10 Kallion Saalistajat pdf Hyrylä 1

Ti 03.03.2020

21:45 III-divisioona A-lohko PitKi 1 6 - 2 MyPS pdf Malmi 3

Ke 04.03.2020

19:45 V-divisioona A-lohko Helsingin Laatuliikkujat 6 - 10 RunWe pdf Hernesaari 2
21:00 IK-55 Ylempi A-lohko Kaukis Gurut 55 4 - 3 Pallokerho-55 pdf Hernesaari 2

Ti 10.03.2020

21:30 Valio-sarja A-lohko Slurps 10 - 19 Coyotes pdf Myllypuro 2

Ke 11.03.2020

19:45 IV-divisioona A-lohko Jyllääjät 2 - 13 Hooks-Jallu pdf Hernesaari 2
21:15 III-divisioona A-lohko Vesa Tyylikkäät 6 - 5 Farmi pdf Hernesaari 1