TULOKSET JA TILASTOT

OTTELULISTAT

10 MIN

PELIKIELLOT

PÖRSSIMAALIVAHDIT

FARMIPELAAJAT

TUOMARIT

Tuomarin tiedot

Nimi Lehtonen Ari
Puhelin
Sähköposti


Ottelut

Ottelut kalenteriin (.ics)

Ke 02.09.2020

21:15 III-divisioona A-lohko SBS Kings 14 - 4 KaPa-90 pdf Hernesaari 1

Su 06.09.2020

18:00 III-divisioona A-lohko Rapo 2 - 12 Hooks-Jallu pdf Salmisaari 1

Ti 08.09.2020

21:45 I-divisioona Alkusarja A-lohko Bewe Hä 7 - 9 Coyotes pdf Paloheinä 2

Ke 09.09.2020

21:00 IK-40 Alkusarja A-lohko Farmi Old Timers 4 - 19 FC Atlant-40 pdf Hernesaari 2

Su 13.09.2020

20:45 III-divisioona A-lohko Dirty Dozen 6 - 4 Zeebrat pdf Paloheinä 2

Ke 16.09.2020

19:00 IK-55 Alkusarja A-lohko Kaukis Gurut 55 18 - 3 G-Team 55 pdf Kirkkonummi

Su 20.09.2020

20:45 III-divisioona A-lohko Dirty Dozen 3 - 6 SBS Kings pdf Paloheinä 2

Ke 23.09.2020

21:15 III-divisioona A-lohko Köyhät Ritarit 8 - 1 Zeebrat pdf Hernesaari 1

Su 27.09.2020

20:45 I-divisioona Alkusarja A-lohko Oulunkylän Ducks 8 - 10 Bewe Hä pdf Paloheinä 2

Ti 29.09.2020

22:00 V-divisioona A-lohko Korson Pallo II 7 - 5 R.O.U. pdf Tikkurila 2

Su 04.10.2020

18:00 V-divisioona A-lohko BG-86 19 - 4 SPPS pdf Hernesaari 1

Ma 05.10.2020

21:15 III-divisioona A-lohko Hooks-Jallu 2 - 4 Köyhät Ritarit pdf Hernesaari 2

Ti 06.10.2020

21:30 II-divisoona A-lohko Kaustick-Team 6 - 14 MyPS pdf Myllypuro 2

Ke 07.10.2020

19:45 III-divisioona A-lohko Jyllääjät 5 - 1 Seven Brothers pdf Hernesaari 2
21:00 IK-40 Alkusarja A-lohko Farmi Old Timers 10 - 6 KoPa-40 pdf Hernesaari 2

Su 11.10.2020

21:00 IK-50 Alkusarja A-lohko Power Bandy 50 15 - 1 Pegasos-50 pdf Hyvinkää 1

Ti 13.10.2020

21:30 II-divisoona A-lohko Slurps 9 - 8 Tolkis Bollklubb pdf Myllypuro 2

Ke 14.10.2020

21:45 V-divisioona A-lohko Pirkkolan Sudet 17 - 2 SPPS pdf Paloheinä 2

Su 25.10.2020

18:00 IV-divisioona A-lohko Pallo-Hukat 7 - 4 Kallion Saalistajat pdf Salmisaari 1

Ma 26.10.2020

21:00 II-divisoona A-lohko Tapanilan Erä 10 - 13 Slurps pdf Hernesaari 1

Ti 27.10.2020

21:45 IV-divisioona A-lohko Bewe Four 10 - 2 Marjanpoimijat pdf Malmi 3

Ke 28.10.2020

21:45 V-divisioona A-lohko Pirkkolan Sudet 5 - 5 R.O.U. pdf Paloheinä 2

Su 01.11.2020

18:00 III-divisioona A-lohko Rapo 5 - 6 Jyllääjät pdf Salmisaari 1

Ma 02.11.2020

21:15 IK-55 Alkusarja A-lohko Hooks IPA 13 - 3 Wilds-55 1 pdf Hernesaari 2

Ti 03.11.2020

21:45 III-divisioona A-lohko Zeebrat 7 - 7 Hooks-Jallu pdf Paloheinä 2

Ke 04.11.2020

21:45 II-divisoona A-lohko Slurps 9 - 7 MyPS pdf Paloheinä 2

Ma 09.11.2020

21:30 III-divisioona A-lohko Seven Brothers 4 - 5 Zeebrat pdf Klaukkala 2

Ke 11.11.2020

21:45 V-divisioona A-lohko Pirkkolan Sudet 9 - 3 Alapään Karvaajat pdf Paloheinä 2

Su 15.11.2020

20:45 II-divisoona A-lohko Farmi 4 - 7 Tapanilan Erä pdf Myllypuro 1

Ke 18.11.2020

21:15 I-divisioona Alkusarja A-lohko Kaukis-87 6 - 7 Oulunkylän Ducks pdf Hernesaari 1