TULOKSET JA TILASTOT

OTTELULISTAT

10 MIN

PELIKIELLOT

PÖRSSIMAALIVAHDIT

FARMIPELAAJAT

TUOMARIT

Tuomarin tiedot

Nimi Järvi Jouko
Puhelin
Sähköposti


Ottelut

Ottelut kalenteriin (.ics)

Ke 04.09.2019

21:15 III-div Alkusarja A-lohko Vesa Tyylikkäät 1 - 9 Pallokerho 1 pdf Hernesaari 1

Ke 11.09.2019

21:45 II-divisioona Alkusarja A-Lohko Coyotes 16 - 3 Jää pdf Paloheinä 2

Ke 18.09.2019

19:45 V-divisioona A-lohko Helsingin Laatuliikkujat 3 - 9 SBS Kings pdf Hernesaari 2
21:00 II-divisioona Alkusarja A-Lohko Jää 5 - 9 City Horo pdf Hernesaari 2

Pe 20.09.2019

20:45 IK-50 Alkusarja A-lohko Wilds-50 II 3 - 9 Kaukis Gurut 50 pdf Myllypuro 1

Su 22.09.2019

18:00 V-divisioona A-lohko Pallo-Hukat 6 - 9 Nummela-89 pdf Salmisaari 1

Ti 24.09.2019

21:45 IV-divisioona A-lohko Zeebrat 2 - 9 Hooks-Jallu pdf Paloheinä 2

Ke 25.09.2019

21:15 III-div Alkusarja A-lohko Tapanilan Erä 2 - 4 Pallokerho 1 pdf Hernesaari 1

Ma 30.09.2019

21:15 VI-Divisioona A-lohko Tsunami NLA 2 - 10 Pirkkolan Sudet pdf Nummela 2

Su 06.10.2019

18:15 III-div Alkusarja A-lohko Bewe Hä 6 - 8 Vesa Tyylikkäät pdf Hernesaari 2
20:45 III-div Alkusarja A-lohko Farmi 5 - 7 Kaukis-87 pdf Myllypuro 1

Ke 09.10.2019

21:45 III-div Alkusarja A-lohko PitKi 1 5 - 10 Power Bandy pdf Paloheinä 2

To 10.10.2019

21:00 IK-50 Alkusarja A-lohko Lohjan Pelitoverit-50 11 - 1 Päämajan Pallo-50 pdf Lohja

Ti 15.10.2019

21:45 III-div Alkusarja A-lohko Bewe Hä 9 - 5 Farmi pdf Malmi 3

Su 20.10.2019

20:00 IV-divisioona A-lohko LoWe 1 5 - 11 Hooks-Jallu pdf Lohja

Ma 21.10.2019

21:15 IK-50 Alkusarja A-lohko Hooks GT 15 - 0 Riskiryhmä-50 pdf Hernesaari 2

Ti 22.10.2019

21:45 III-div Alkusarja A-lohko Kaukis-87 6 - 2 Kaustick-Team pdf Malmi 3

Ti 29.10.2019

21:30 II-divisioona Alkusarja A-Lohko Slurps 5 - 12 Hamarin Elo pdf Myllypuro 2

Su 17.11.2019

18:15 III-div Alkusarja A-lohko Bewe Hä 6 - 4 Pallokerho 1 pdf Hernesaari 2

Ti 19.11.2019

21:30 III-div Alkusarja A-lohko Kaustick-Team 8 - 13 Power Bandy pdf Myllypuro 2

La 23.11.2019

21:00 II-divisioona Alkusarja A-Lohko Coyotes 7 - 10 Hamarin Elo pdf Oulunkylä

Ti 26.11.2019

19:30 IK-50 Alkusarja A-lohko G-Team 50 10 - 5 Riskiryhmä-50 pdf Kirkkonummi

Ke 27.11.2019

21:15 IV-divisioona A-lohko Köyhät Ritarit 5 - 5 Dirty Dozen pdf Hernesaari 1

Pe 29.11.2019

20:45 IK-55 Alkusarja A-lohko Kaukis-55 7 - 7 Pegasos-55 pdf Myllypuro 1

Su 01.12.2019

20:45 VI-Divisioona A-lohko Alapään Karvaajat 7 - 9 FlyDi pdf Hernesaari 2

Ma 02.12.2019

22:00 VI-Divisioona A-lohko Pallokerho 2 11 - 1 SPPS pdf Espoonlahti 1

Ke 04.12.2019

19:00 IK-50 Alkusarja A-lohko G-Team 50 4 - 5 Hooks GT pdf Kirkkonummi

La 07.12.2019

21:00 II-divisioona Alkusarja A-Lohko Coyotes 18 - 3 Slurps pdf Oulunkylä

Ma 09.12.2019

21:00 III-div Alkusarja A-lohko Tapanilan Erä 6 - 17 Kaustick-Team pdf Hernesaari 1

To 12.12.2019

21:45 IK-55 Alkusarja A-lohko Pegasos-55 8 - 11 Hooks IPA pdf Myllypuro 1

Pe 13.12.2019

21:15 III-div Alkusarja A-lohko MyPS 11 - 9 Kaustick-Team pdf Paloheinä 2

La 14.12.2019

21:00 II-divisioona Alkusarja A-Lohko Coyotes 8 - 4 City Horo pdf Oulunkylä

Su 15.12.2019

19:30 IK-55 Alkusarja A-lohko Kaukis-55 14 - 6 Riskiryhmä-55 pdf Hernesaari 2
20:45 VI-Divisioona A-lohko FlyDi 8 - 5 SPPS pdf Hernesaari 2

To 02.01.2020

22:00 Valio-sarja A-lohko City Horo 10 - 6 Coyotes pdf Espoonlahti 1

Pe 03.01.2020

20:45 VI-Divisioona A-lohko Helsingin Hokkarit 5 - 8 Tsunami NLA pdf Myllypuro 1

Su 05.01.2020

20:45 IK-40 Alempi A-lohko Farmi Old Timers 3 - 4 Päämajan Pallo-40 pdf Hernesaari 2

La 11.01.2020

19:00 IK-50 Alempi A-lohko Wilds-50 II 6 - 11 Pallokerho-50 pdf Myllypuro 2

Su 12.01.2020

18:00 IV-divisioona A-lohko Rapo 13 - 4 KaPa-90 pdf Salmisaari 1
20:45 IK-40 Ylempi A-lohko Hooks-XO 8 - 6 Pallokerho-40 pdf Hernesaari 2

Pe 17.01.2020

19:45 IK-40 Alempi A-lohko Päämajan Pallo-40 4 - 9 Bewe-45 pdf Hernesaari 2

Ma 20.01.2020

21:15 IK-40 Alempi A-lohko Riskiryhmä-40 - Bewe-45 pdf Kaarela 2

Ke 22.01.2020

21:15 IV-divisioona A-lohko Köyhät Ritarit - LoWe 1 pdf Hernesaari 1

La 25.01.2020

21:00 Valio-sarja A-lohko Coyotes - RB Natunen pdf Oulunkylä

Su 26.01.2020

18:00 V-divisioona A-lohko Pallo-Hukat - SBS Kings pdf Salmisaari 1

Ma 27.01.2020

21:15 IV-divisioona A-lohko Hooks-Jallu - Seven Brothers pdf Hernesaari 2

Ti 28.01.2020

21:45 V-divisioona A-lohko Bewe Four - HyRe pdf Malmi 3

Pe 31.01.2020

19:45 VI-Divisioona A-lohko BG-86 - FlyDi pdf Hernesaari 2