TULOKSET JA TILASTOT

OTTELULISTAT

10 MIN

PELIKIELLOT

PÖRSSIMAALIVAHDIT

FARMIPELAAJAT

TUOMARIT

Tuomarin tiedot

Nimi Hannukainen Samu
Puhelin
Sähköposti


Ottelut

Ottelut kalenteriin (.ics)

Pe 20.09.2019

19:45 V-divisioona A-lohko Marjanpoimijat 6 - 5 HyRe pdf Hernesaari 2

Ke 02.10.2019

19:45 V-divisioona A-lohko Helsingin Laatuliikkujat 7 - 11 Nummela-89 pdf Hernesaari 2
21:00 II-divisioona Alkusarja A-Lohko Jää 4 - 7 Slurps pdf Hernesaari 2

Su 06.10.2019

20:00 IV-divisioona A-lohko LoWe 1 5 - 10 Jyllääjät pdf Lohja

Ma 14.10.2019

21:00 III-div Alkusarja A-lohko Tapanilan Erä 17 - 15 Supermiehet pdf Hernesaari 1

Ke 16.10.2019

19:45 V-divisioona A-lohko Helsingin Laatuliikkujat 6 - 5 Marjanpoimijat pdf Hernesaari 2

Ke 23.10.2019

21:15 IV-divisioona A-lohko Köyhät Ritarit 3 - 12 KaPa-90 pdf Hernesaari 1

To 24.10.2019

22:00 IK-40 Alkusarja A-lohko City Horo-40 11 - 6 Pallokerho-40 pdf Espoonlahti 1

Pe 01.11.2019

19:45 V-divisioona A-lohko Marjanpoimijat 3 - 13 RunWe pdf Hernesaari 2

To 07.11.2019

21:45 III-div Alkusarja A-lohko Supermiehet 6 - 7 Farmi pdf Myllypuro 1

Su 10.11.2019

21:00 III-div Alkusarja A-lohko Power Bandy 4 - 9 Tolkis Bollklubb pdf Hyvinkää 1

Ma 11.11.2019

21:15 IV-divisioona A-lohko Hooks-Jallu 10 - 5 Vikings Legends pdf Hernesaari 2

To 14.11.2019

21:45 IV-divisioona A-lohko KaPa-90 6 - 11 LoWe 1 pdf Hyrylä 1

Ma 18.11.2019

21:00 IV-divisioona A-lohko Team Bankers 5 - 5 Vikings Legends pdf Hernesaari 1

Ke 20.11.2019

19:45 IV-divisioona A-lohko Jyllääjät 3 - 1 Seven Brothers pdf Hernesaari 2
21:00 VI-Divisioona A-lohko FlyDi 7 - 4 Pirkkolan Sudet pdf Hernesaari 2

To 21.11.2019

21:45 V-divisioona A-lohko RunWe 6 - 9 Nummela-89 pdf Espoonlahti 2

Ti 03.12.2019

21:30 III-div Alkusarja A-lohko Kaustick-Team 5 - 5 Vesa Tyylikkäät pdf Myllypuro 2

Su 08.12.2019

20:45 IK-50 Alkusarja A-lohko Wilds-50 II 16 - 4 KoPa-50 pdf Paloheinä 2

Su 05.01.2020

20:45 IV-divisioona A-lohko Dirty Dozen 2 - 3 Jyllääjät pdf Paloheinä 2

Ke 08.01.2020

19:45 V-divisioona A-lohko Helsingin Laatuliikkujat 6 - 5 Kallion Saalistajat pdf Hernesaari 2
21:00 II-divisoona A-lohko Jää 6 - 9 Kaukis-87 pdf Hernesaari 2

Ma 13.01.2020

21:15 IV-divisioona A-lohko Hooks-Jallu 13 - 4 LoWe 1 pdf Hernesaari 2

Ke 15.01.2020

21:45 V-divisioona A-lohko SBS Kings 6 - 9 Nummela-89 pdf Paloheinä 2

To 16.01.2020

21:45 III-divisioona A-lohko Supermiehet 5 - 7 Farmi pdf Myllypuro 1

Ma 20.01.2020

22:00 IK-40 Ylempi A-lohko Pallokerho-40 5 - 15 FC Atlant-40 pdf Espoonlahti 1

Ke 22.01.2020

19:45 V-divisioona A-lohko Helsingin Laatuliikkujat 2 - 12 Nummela-89 pdf Hernesaari 2
21:00 II-divisoona A-lohko Jää 8 - 7 Power Bandy pdf Hernesaari 2

Ma 27.01.2020

21:15 IV-divisioona A-lohko Hooks-Jallu 7 - 5 Seven Brothers pdf Hernesaari 2

Ke 29.01.2020

21:15 III-divisioona A-lohko Vesa Tyylikkäät 8 - 5 Kaustick-Team pdf Hernesaari 1

Pe 31.01.2020

20:45 VI-Divisioona A-lohko Helsingin Hokkarit 16 - 1 SPPS pdf Myllypuro 1

Ti 04.02.2020

21:45 Valio-sarja A-lohko RB Natunen 8 - 6 City Horo pdf Paloheinä 2

Ke 12.02.2020

21:15 IK-40 Ylempi A-lohko Hooks-XO 7 - 3 Dirty Dozen-40 pdf Hernesaari 1

Ti 18.02.2020

21:30 III-divisioona A-lohko Kaustick-Team 0 - 3 Farmi pdf Myllypuro 2

To 20.02.2020

22:00 IK-40 Ylempi A-lohko City Horo-40 5 - 13 FC Atlant-40 pdf Espoonlahti 1

Pe 21.02.2020

19:45 V-divisioona A-lohko Marjanpoimijat 10 - 1 HyRe pdf Hernesaari 2

Ma 24.02.2020

21:15 IV-divisioona A-lohko Hooks-Jallu 10 - 5 Köyhät Ritarit pdf Hernesaari 2

Ti 25.02.2020

21:30 III-divisioona A-lohko Kaustick-Team 6 - 13 Supermiehet pdf Myllypuro 2

Ke 26.02.2020

21:15 IK-55 Alempi A-lohko Pegasos-55 10 - 0 Riskiryhmä-55 pdf Hernesaari 1

Pe 06.03.2020

21:15 III-divisioona A-lohko MyPS 17 - 5 Supermiehet pdf Paloheinä 2

Ma 09.03.2020

21:00 IV-divisioona A-lohko Team Bankers 11 - 1 Rapo pdf Hernesaari 1