TULOKSET JA TILASTOT

OTTELULISTAT

10 MIN

PELIKIELLOT

PÖRSSIMAALIVAHDIT

FARMIPELAAJAT

TUOMARIT

Tuomarin tiedot

Nimi Niemensivu Tapio
Puhelin
Sähköposti


Ottelut

Ottelut kalenteriin (.ics)

Ma 31.08.2020

21:15 V-divisioona A-lohko Riskiryhmä 14 - 2 Pallokerho 2 pdf Kaarela 2

Ti 01.09.2020

21:45 V-divisioona A-lohko R.O.U. 7 - 1 SPPS pdf Malmi 3

Ti 08.09.2020

21:45 V-divisioona A-lohko BG-86 10 - 13 Riskiryhmä pdf Malmi 3

Ma 14.09.2020

21:15 V-divisioona A-lohko Riskiryhmä 10 - 8 Korson Pallo II pdf Kaarela 2

Ti 15.09.2020

22:00 IK-40 Alkusarja A-lohko KoPa-40 4 - 6 Lippis-78/40 pdf Tikkurila 2

To 17.09.2020

21:45 IK-55 Alkusarja A-lohko Töölön Vesa-55 7 - 4 Hooks IPA pdf Myllypuro 1

Su 20.09.2020

18:00 IV-divisioona A-lohko Pallo-Hukat 3 - 6 Bewe Four pdf Salmisaari 1

Ti 22.09.2020

21:30 V-divisioona A-lohko SPPS 4 - 13 Korson Pallo II pdf Helsinki 1

Su 27.09.2020

18:00 III-divisioona A-lohko Rapo 6 - 3 Dirty Dozen pdf Salmisaari 1

Ti 29.09.2020

21:45 IV-divisioona A-lohko Bewe Four 5 - 10 Helsingin Laatuliikkujat pdf Malmi 3

Ma 05.10.2020

21:15 IK-50 Alkusarja A-lohko Riskiryhmä-50 0 - 15 Power Bandy 50 pdf Kaarela 2

Ti 06.10.2020

21:45 V-divisioona A-lohko R.O.U. 6 - 17 Riskiryhmä pdf Malmi 3

To 08.10.2020

21:45 IV-divisioona A-lohko RunWe 11 - 6 Marjanpoimijat pdf Espoonlahti 2

Ma 12.10.2020

19:45 IV-divisioona A-lohko Nummela-89 6 - 9 Pallo-Hukat pdf Nummela 2

Su 18.10.2020

18:00 V-divisioona A-lohko Alapään Karvaajat 10 - 10 Korson Pallo II pdf Hernesaari 1

Ti 20.10.2020

21:45 V-divisioona A-lohko R.O.U. 3 - 10 Pallokerho 2 pdf Malmi 3

Su 25.10.2020

18:00 IV-divisioona A-lohko Pallo-Hukat 7 - 4 Kallion Saalistajat pdf Salmisaari 1

Ma 26.10.2020

19:45 V-divisioona A-lohko Tsunami NLA 4 - 9 BG-86 pdf Nummela 2

Ke 04.11.2020

21:15 III-divisioona A-lohko Köyhät Ritarit 6 - 6 Jyllääjät pdf Hernesaari 1

To 05.11.2020

21:45 IV-divisioona A-lohko RunWe 3 - 17 Kallion Saalistajat pdf Espoonlahti 2

Ti 10.11.2020

22:00 IK-40 Alkusarja A-lohko KoPa-40 1 - 12 Nummela-89/40 pdf Tikkurila 2

Su 15.11.2020

18:00 IV-divisioona A-lohko Pallo-Hukat 6 - 4 Nummela-89 pdf Salmisaari 1

Ti 17.11.2020

21:30 V-divisioona A-lohko SPPS 4 - 6 BG-86 pdf Helsinki 1

Ke 18.11.2020

21:45 V-divisioona A-lohko FlyDi 20 - 9 R.O.U. pdf Paloheinä 2

Su 22.11.2020

18:00 IK-40 Alkusarja A-lohko Lippis-78/40 7 - 9 Riskiryhmä-40 pdf Hernesaari 1