TULOKSET JA TILASTOT

OTTELULISTAT

10 MIN

PELIKIELLOT

PÖRSSIMAALIVAHDIT

FARMIPELAAJAT

TUOMARIT

Tuomarin tiedot

Nimi Hyväri Tero
Puhelin
Sähköposti


Ottelut

Ottelut kalenteriin (.ics)

Ma 31.08.2020

22:00 IK-40 Alkusarja A-lohko Pallokerho-40 10 - 0 Farmi Old Timers pdf Espoonlahti 1

Ti 01.09.2020

21:45 V-divisioona A-lohko R.O.U. 7 - 1 SPPS pdf Malmi 3

Ke 09.09.2020

21:45 III-divisioona A-lohko Zeebrat 2 - 10 Vesa Tyylikkäät pdf Paloheinä 2

To 10.09.2020

21:00 IK-50 Alkusarja A-lohko Lohjan Pelitoverit-50 14 - 1 Riskiryhmä-50 pdf Lohja

Ke 16.09.2020

19:45 IV-divisioona A-lohko Helsingin Laatuliikkujat 10 - 4 Kallion Saalistajat pdf Hernesaari 2
21:00 I-divisioona Alkusarja A-lohko Jää 3 - 6 City Horo pdf Hernesaari 2

Ke 23.09.2020

20:45 IK-40 Alkusarja A-lohko Nummela-89/40 11 - 5 Riskiryhmä-40 pdf Nummela 1

Ma 28.09.2020

19:45 V-divisioona A-lohko Tsunami NLA 4 - 4 Helsingin Hokkarit pdf Nummela 2

Ti 06.10.2020

20:45 II-divisoona A-lohko Vikings Legends 7 - 7 Slurps pdf Nummela 1

Ma 12.10.2020

21:00 II-divisoona A-lohko Tapanilan Erä 10 - 5 Kaustick-Team pdf Hernesaari 1

Ke 14.10.2020

19:45 IV-divisioona A-lohko Helsingin Laatuliikkujat 4 - 4 Marjanpoimijat pdf Hernesaari 2
21:00 I-divisioona Alkusarja A-lohko Jää 7 - 11 Oulunkylän Ducks pdf Hernesaari 2

Ma 19.10.2020

21:30 IK-50 Alkusarja A-lohko Seven Brothers-50 6 - 1 Päämajan Pallo-50 pdf Klaukkala 2

Ti 20.10.2020

21:30 II-divisoona A-lohko Kaustick-Team 4 - 5 Slurps pdf Myllypuro 2

Ke 21.10.2020

20:45 IK-40 Alkusarja A-lohko Nummela-89/40 4 - 6 Pallokerho-40 pdf Nummela 1

To 22.10.2020

21:45 II-divisoona A-lohko Supermiehet 11 - 6 Kaustick-Team pdf Myllypuro 1

Ma 26.10.2020

21:30 III-divisioona A-lohko Seven Brothers 9 - 4 KaPa-90 pdf Klaukkala 2

Ti 27.10.2020

20:45 II-divisoona A-lohko Vikings Legends 18 - 6 Supermiehet pdf Nummela 1

Ma 02.11.2020

19:45 V-divisioona A-lohko Tsunami NLA 8 - 4 Alapään Karvaajat pdf Nummela 2

Ti 03.11.2020

21:45 III-divisioona A-lohko Zeebrat 7 - 7 Hooks-Jallu pdf Paloheinä 2

Ke 04.11.2020

21:15 III-divisioona A-lohko Köyhät Ritarit 6 - 6 Jyllääjät pdf Hernesaari 1

To 05.11.2020

21:45 II-divisoona A-lohko Supermiehet 8 - 5 PitKi 1 pdf Myllypuro 1

Ti 10.11.2020

21:45 I-divisioona Alkusarja A-lohko RB Natunen 5 - 7 Coyotes pdf Paloheinä 2

Ti 17.11.2020

21:45 IV-divisioona A-lohko Bewe Four 3 - 11 RunWe pdf Malmi 3