TULOKSET JA TILASTOT

OTTELULISTAT

10 MIN

PELIKIELLOT

PÖRSSIMAALIVAHDIT

FARMIPELAAJAT

TUOMARIT

Tuomarin tiedot

Nimi Säteri Jussi
Puhelin
Sähköposti


Ottelut

Ottelut kalenteriin (.ics)

Ti 03.09.2019

21:30 II-divisioona Alkusarja A-Lohko Slurps 10 - 6 RB Natunen pdf Myllypuro 2

Pe 06.09.2019

21:15 III-div Alkusarja A-lohko MyPS 8 - 12 Bewe Hä pdf Paloheinä 2

Su 15.09.2019

20:00 IV-divisioona A-lohko LoWe 1 4 - 10 Köyhät Ritarit pdf Lohja

Ti 17.09.2019

20:45 IV-divisioona A-lohko Vikings Legends 9 - 6 Jyllääjät pdf Nummela 1

Ma 23.09.2019

22:00 VI-Divisioona A-lohko Pallokerho 2 8 - 8 Alapään Karvaajat pdf Espoonlahti 1

To 26.09.2019

22:00 II-divisioona Alkusarja A-Lohko City Horo 4 - 7 RB Natunen pdf Espoonlahti 1

Ma 30.09.2019

21:30 IV-divisioona A-lohko Seven Brothers 5 - 5 Team Bankers pdf Klaukkala 2

Pe 04.10.2019

21:15 III-div Alkusarja A-lohko MyPS 6 - 8 PitKi 1 pdf Paloheinä 2

To 10.10.2019

22:00 II-divisioona Alkusarja A-Lohko City Horo 5 - 19 Coyotes pdf Espoonlahti 1

Ke 16.10.2019

21:15 III-div Alkusarja A-lohko Vesa Tyylikkäät 6 - 6 Power Bandy pdf Hernesaari 1

To 17.10.2019

22:00 II-divisioona Alkusarja A-Lohko City Horo 8 - 15 Hamarin Elo pdf Espoonlahti 1

Pe 25.10.2019

22:00 III-div Alkusarja A-lohko Pallokerho 1 13 - 2 MyPS pdf Espoonlahti 1

Ke 06.11.2019

21:15 III-div Alkusarja A-lohko Vesa Tyylikkäät 11 - 4 MyPS pdf Hernesaari 1

To 07.11.2019

22:00 II-divisioona Alkusarja A-Lohko City Horo 7 - 4 Jää pdf Espoonlahti 1

Ma 11.11.2019

22:00 III-div Alkusarja A-lohko Pallokerho 1 14 - 1 Kaustick-Team pdf Espoonlahti 1

Ke 20.11.2019

19:45 IV-divisioona A-lohko Jyllääjät 3 - 1 Seven Brothers pdf Hernesaari 2
21:00 VI-Divisioona A-lohko FlyDi 7 - 4 Pirkkolan Sudet pdf Hernesaari 2

Ma 25.11.2019

22:00 III-div Alkusarja A-lohko Pallokerho 1 7 - 10 Kaukis-87 pdf Espoonlahti 1

Pe 29.11.2019

19:45 V-divisioona A-lohko Marjanpoimijat 4 - 14 Pallo-Hukat pdf Hernesaari 2

To 05.12.2019

21:45 III-div Alkusarja A-lohko Supermiehet 7 - 16 Pallokerho 1 pdf Myllypuro 1

Ke 11.12.2019

19:45 V-divisioona A-lohko Helsingin Laatuliikkujat 9 - 6 RunWe pdf Hernesaari 2
21:00 II-divisioona Alkusarja A-Lohko Jää 7 - 7 RB Natunen pdf Hernesaari 2

Ma 16.12.2019

21:15 VI-Divisioona A-lohko Tsunami NLA 5 - 10 Alapään Karvaajat pdf Nummela 2

To 19.12.2019

21:45 V-divisioona A-lohko RunWe 10 - 9 SBS Kings pdf Espoonlahti 2

Ke 08.01.2020

19:45 V-divisioona A-lohko Helsingin Laatuliikkujat 6 - 5 Kallion Saalistajat pdf Hernesaari 2
21:00 II-divisoona A-lohko Jää 6 - 9 Kaukis-87 pdf Hernesaari 2

To 09.01.2020

22:00 IK-40 Ylempi A-lohko City Horo-40 5 - 1 Hooks-XO pdf Espoonlahti 1

Pe 10.01.2020

22:00 VI-Divisioona A-lohko Pallokerho 2 5 - 3 Tsunami NLA pdf Espoonlahti 1

To 16.01.2020

22:00 IK-40 Ylempi A-lohko City Horo-40 8 - 2 FC Atlant-40 pdf Espoonlahti 1

Ma 20.01.2020

21:00 III-divisioona A-lohko Tapanilan Erä 12 - 7 PitKi 1 pdf Hernesaari 1

Ti 21.01.2020

21:30 Valio-sarja A-lohko Slurps 2 - 17 Hamarin Elo pdf Myllypuro 2

Pe 24.01.2020

21:15 III-divisioona A-lohko MyPS 10 - 8 Vesa Tyylikkäät pdf Paloheinä 2

Ma 27.01.2020

22:00 VI-Divisioona A-lohko Pallokerho 2 6 - 5 Korson Pallo II pdf Espoonlahti 1

To 30.01.2020

21:45 V-divisioona A-lohko RunWe 7 - 6 Helsingin Laatuliikkujat pdf Espoonlahti 2

Pe 31.01.2020

22:00 IK-40 Ylempi A-lohko Pallokerho-40 1 - 6 FC Atlant-40 pdf Espoonlahti 1

Ma 03.02.2020

21:15 V-divisioona A-lohko Nummela-89 11 - 7 Pallo-Hukat pdf Nummela 2

Ti 04.02.2020

21:45 Valio-sarja A-lohko RB Natunen 8 - 6 City Horo pdf Paloheinä 2

Pe 07.02.2020

21:15 III-divisioona A-lohko MyPS 10 - 3 Kaustick-Team pdf Paloheinä 2

Ti 11.02.2020

20:45 IV-divisioona A-lohko Vikings Legends 9 - 3 Hooks-Jallu pdf Nummela 1

Ke 12.02.2020

21:00 V-divisioona A-lohko SBS Kings 15 - 3 HyRe pdf Hernesaari 2

To 20.02.2020

22:00 IK-40 Ylempi A-lohko City Horo-40 5 - 13 FC Atlant-40 pdf Espoonlahti 1

Ti 25.02.2020

20:45 IV-divisioona A-lohko Vikings Legends 9 - 6 KaPa-90 pdf Nummela 1

To 27.02.2020

22:00 IK-40 Ylempi A-lohko City Horo-40 15 - 5 Dirty Dozen-40 pdf Espoonlahti 1

Ma 02.03.2020

21:15 V-divisioona A-lohko Nummela-89 10 - 1 Helsingin Laatuliikkujat pdf Nummela 2

To 05.03.2020

22:00 Valio-sarja A-lohko City Horo 9 - 8 Slurps pdf Espoonlahti 1

To 12.03.2020

22:00 IK-40 Ylempi A-lohko Pallokerho-40 6 - 13 Dirty Dozen-40 pdf Espoonlahti 1