TULOKSET JA TILASTOT

OTTELULISTAT

10 MIN

PELIKIELLOT

PÖRSSIMAALIVAHDIT

FARMIPELAAJAT

TUOMARIT

Tuomarin tiedot

Nimi Eväkoski Jarno
Puhelin
Sähköposti


Ottelut

Ottelut kalenteriin (.ics)

Ti 10.09.2019

21:45 V-divisioona A-lohko Bewe Four 5 - 9 Kallion Saalistajat pdf Malmi 3

Su 15.09.2019

21:00 IK-50 Alkusarja A-lohko Power Bandy 50 5 - 3 Kaukis Gurut 50 pdf Hyvinkää 1

Ti 17.09.2019

21:45 III-div Alkusarja A-lohko PitKi 1 7 - 17 Tolkis Bollklubb pdf Paloheinä 2

Ma 23.09.2019

21:30 IK-50 Alkusarja A-lohko Seven Brothers-50 2 - 7 Hooks GT pdf Klaukkala 2

Ti 24.09.2019

22:00 VI-Divisioona A-lohko Korson Pallo II 14 - 2 BG-86 pdf Tikkurila 2

Su 29.09.2019

21:00 IK-50 Alkusarja A-lohko Power Bandy 50 8 - 1 Päämajan Pallo-50 pdf Hyvinkää 1

Pe 04.10.2019

21:15 III-div Alkusarja A-lohko MyPS 6 - 8 PitKi 1 pdf Paloheinä 2

Su 06.10.2019

21:00 III-div Alkusarja A-lohko Power Bandy 9 - 7 Pallokerho 1 pdf Hyvinkää 1

Ti 08.10.2019

21:45 IK-55 Alkusarja A-lohko Bewe-55 3 - 5 Töölön Vesa-55 pdf Malmi 3

To 10.10.2019

21:45 V-divisioona A-lohko HyRe 0 - 12 Bewe Four pdf Hyrylä 1

Su 13.10.2019

21:30 IK-50 Alkusarja A-lohko Power Bandy 50 7 - 5 G-Team 50 pdf Hyvinkää 1

Ke 16.10.2019

21:45 VI-Divisioona A-lohko Pirkkolan Sudet 16 - 4 Helsingin Hokkarit pdf Paloheinä 2

Ke 23.10.2019

21:45 II-divisioona Alkusarja A-Lohko RB Natunen 5 - 9 Coyotes pdf Paloheinä 2

Su 27.10.2019

21:00 III-div Alkusarja A-lohko Power Bandy 6 - 4 Kaukis-87 pdf Hyvinkää 1

To 31.10.2019

21:45 V-divisioona A-lohko HyRe 4 - 5 SBS Kings pdf Hyrylä 1

Pe 01.11.2019

21:15 III-div Alkusarja A-lohko MyPS 6 - 13 Tapanilan Erä pdf Paloheinä 2

Ma 04.11.2019

21:30 IV-divisioona A-lohko Seven Brothers 3 - 7 KaPa-90 pdf Klaukkala 2

Ma 11.11.2019

21:30 IV-divisioona A-lohko Seven Brothers 8 - 10 Rapo pdf Klaukkala 2

Ti 19.11.2019

21:45 IV-divisioona A-lohko Zeebrat 3 - 2 Dirty Dozen pdf Paloheinä 2

La 23.11.2019

21:00 II-divisioona Alkusarja A-Lohko Coyotes 7 - 10 Hamarin Elo pdf Oulunkylä

Ma 02.12.2019

21:30 IK-50 Alkusarja A-lohko Seven Brothers-50 7 - 7 Lohjan Pelitoverit-50 pdf Klaukkala 2

Su 08.12.2019

21:30 IK-50 Alkusarja A-lohko Power Bandy 50 4 - 4 Seven Brothers-50 pdf Hyvinkää 1

To 02.01.2020

21:45 V-divisioona A-lohko HyRe 2 - 9 Nummela-89 pdf Hyrylä 1

Ti 07.01.2020

21:45 IV-divisioona A-lohko Zeebrat 6 - 7 Team Bankers pdf Paloheinä 2

Pe 10.01.2020

21:15 III-divisioona A-lohko MyPS 4 - 7 PitKi 1 pdf Paloheinä 2

Su 12.01.2020

21:00 II-divisoona A-lohko Power Bandy 4 - 3 Tolkis Bollklubb pdf Hyvinkää 1

Ma 13.01.2020

21:30 IK-50 Ylempi A-lohko Seven Brothers-50 7 - 4 Lohjan Pelitoverit-50 pdf Klaukkala 2

Ti 14.01.2020

22:00 VI-Divisioona A-lohko Korson Pallo II 8 - 7 Alapään Karvaajat pdf Tikkurila 2

Pe 17.01.2020

20:45 VI-Divisioona A-lohko Helsingin Hokkarit 6 - 10 Pirkkolan Sudet pdf Myllypuro 1

La 18.01.2020

21:00 Valio-sarja A-lohko Coyotes 17 - 2 Slurps pdf Oulunkylä

To 23.01.2020

21:45 IV-divisioona A-lohko KaPa-90 - Dirty Dozen pdf Hyrylä 1

Pe 24.01.2020

21:15 III-divisioona A-lohko MyPS - Vesa Tyylikkäät pdf Paloheinä 2

Su 26.01.2020

21:00 IK-50 Ylempi A-lohko Power Bandy 50 - Kaukis Gurut 50 pdf Hyvinkää 1