TULOKSET JA TILASTOT

OTTELULISTAT

10 MIN

PELIKIELLOT

PÖRSSIMAALIVAHDIT

FARMIPELAAJAT

TUOMARIT

Pelaajan tiedot

Nimi Antikainen Tommi
Syntymävuosi 1972


Ottelut

Kausi 2015-2016

Tapanilan Erä : III-div Alkusarja : A-lohko

Ma 21.12.2015

21:30 Tapanilan Erä 6 - 6 Dirty Dozen pdf Konala 1

Ke 25.11.2015

20:30 Vesa Tyylikkäät 12 - 6 Tapanilan Erä pdf Konala 1

Pe 20.11.2015

21:00 Tapanilan Erä 3 - 8 LoWe 1 pdf Konala 1

Ma 12.10.2015

21:30 Tapanilan Erä 6 - 16 Bewe Hä pdf Konala 1

Su 20.09.2015

20:45 Farmi 8 - 13 Tapanilan Erä pdf Myllypuro 1

To 17.09.2015

22:00 Pallokerho 1 3 - 14 Tapanilan Erä pdf Espoonlahti 1

Ti 15.09.2015

21:30 Slurps 12 - 5 Tapanilan Erä pdf Myllypuro 2

Tapanilan Erä : III-divisioona : A-lohko

Ke 20.04.2016

21:45 Tapanilan Erä 16 - 2 Team Stölli pdf Hernesaari 2

Su 17.04.2016

17:20 Tapanilan Erä 6 - 8 Kaukis-87 pdf Hernesaari 2

Ke 23.03.2016

21:45 Tapanilan Erä 6 - 9 Vesa Tyylikkäät pdf Hernesaari 2

Su 06.03.2016

20:45 Dirty Dozen 7 - 9 Tapanilan Erä pdf Paloheinä 2

Ke 02.03.2016

22:00 Pallokerho 1 10 - 16 Tapanilan Erä pdf Espoonlahti 1

Ma 29.02.2016

21:30 Tapanilan Erä 6 - 11 Dirty Dozen pdf Konala 1

Su 21.02.2016

17:20 Tapanilan Erä 15 - 8 Pallokerho 1 pdf Hernesaari 2

Su 07.02.2016

17:20 Tapanilan Erä 8 - 10 Power Bandy pdf Hernesaari 2

Su 24.01.2016

20:00 Kaukis-87 9 - 11 Tapanilan Erä pdf Hernesaari 1

Erä Aamu : Aamuliiga Alkusarja : A-lohko

Ke 16.12.2015

06:30 Erä Aamu 16 - 1 Bewe AIK pdf Myllypuro 1

Pe 11.12.2015

07:15 Stanley Security 9 - 14 Erä Aamu pdf Tikkurila 2

Ke 09.12.2015

06:45 HYKS 4 - 13 Erä Aamu pdf Paloheinä 2

Pe 27.11.2015

06:30 Umpipuu 3 - 8 Erä Aamu pdf Myllypuro 1

Ke 18.11.2015

06:30 HTV 4 - 17 Erä Aamu pdf Myllypuro 1

Ke 04.11.2015

06:30 Erä Aamu 17 - 4 Nordea pdf Myllypuro 1

Ke 21.10.2015

06:30 Erä Aamu 8 - 6 KoPo Balls pdf Myllypuro 1

Ke 07.10.2015

06:30 Erä Aamu 12 - 11 Hartela Stars pdf Myllypuro 1

Erä Aamu : Aamuliiga Ylempi : A-lohko

Pe 15.04.2016

06:30 Umpipuu 10 - 2 Erä Aamu pdf Myllypuro 1

Ke 13.04.2016

06:30 Erä Aamu 6 - 15 Hartela Stars pdf Myllypuro 1

Ke 30.03.2016

06:30 Erä Aamu 7 - 11 Umpipuu pdf Myllypuro 1

Ke 16.03.2016

06:30 Erä Aamu 9 - 2 Umpipuu pdf Myllypuro 1

Ti 08.03.2016

08:00 Hartela Stars 10 - 17 Erä Aamu pdf Paloheinä 2

Ma 29.02.2016

07:00 KoPo Balls 1 - 16 Erä Aamu pdf Myllypuro 2

Ke 17.02.2016

06:30 Erä Aamu 3 - 8 KoPo Balls pdf Myllypuro 1

Ke 10.02.2016

06:30 Erä Aamu 8 - 7 Hartela Stars pdf Myllypuro 1

Ti 02.02.2016

08:00 Hartela Stars 10 - 11 Erä Aamu pdf Paloheinä 2

Ke 27.01.2016

06:30 Erä Aamu 11 - 9 KoPo Balls pdf Myllypuro 1

Pe 22.01.2016

06:30 Umpipuu 4 - 10 Erä Aamu pdf Myllypuro 1

Ma 04.01.2016

07:00 KoPo Balls 5 - 16 Erä Aamu pdf Myllypuro 2

Devils Ducks-35 : IK-35 : A-lohko

Ti 19.04.2016

21:45 Devils Ducks-35 12 - 6 Päämajan Pallo-35 pdf Paloheinä 2

Ma 18.04.2016

21:30 Devils Ducks-35 9 - 5 City Horo-35 pdf Konala 1

Su 10.04.2016

21:00 LoWe-35 5 - 9 Devils Ducks-35 pdf Lohja

Su 13.03.2016

20:45 Farmi Old Timers 6 - 10 Devils Ducks-35 pdf Konala 1

Ti 08.03.2016

21:45 Devils Ducks-35 17 - 9 Päämajan Pallo-35 pdf Paloheinä 2

Ti 23.02.2016

21:45 Devils Ducks-35 11 - 3 NuPS Hockey-35 pdf Paloheinä 2

Ti 29.12.2015

21:45 Devils Ducks-35 10 - 7 LoWe-35 pdf Paloheinä 2

To 17.12.2015

22:00 City Horo-35 11 - 5 Devils Ducks-35 pdf Espoonlahti 1

Su 22.11.2015

21:15 Päämajan Pallo-35 0 - 15 Devils Ducks-35 pdf Hernesaari 1

Ti 17.11.2015

21:45 Devils Ducks-35 13 - 3 Farmi Old Timers pdf Paloheinä 2

Ti 20.10.2015

21:45 Devils Ducks-35 10 - 4 NuPS Hockey-35 pdf Paloheinä 2

Coyotes : II-divisioona Alkusarja : A-Lohko

La 19.12.2015

20:30 Coyotes 7 - 14 City Horo pdf Oulunkylä

La 12.12.2015

20:30 Coyotes 10 - 11 Fireball pdf Oulunkylä

Coyotes : Valio-sarja : A-lohko

La 12.03.2016

20:30 Coyotes 5 - 11 Vikings pdf Oulunkylä

To 10.03.2016

19:30 Lohjan Pelitoverit 19 - 4 Coyotes pdf Lohja