TULOKSET JA TILASTOT

OTTELULISTAT

10 MIN

PELIKIELLOT

PÖRSSIMAALIVAHDIT

FARMIPELAAJAT

TUOMARIT

Pelaajan tiedot

Nimi Antikainen Tommi
Syntymävuosi 1972


Ottelut

Kausi 2014-2015

Tapanilan Erä : III-div Alkusarja : A-lohko

Ma 20.04.2015

21:30 Tapanilan Erä 9 - 2 Bewe New Stars pdf Konala 1

Ke 15.04.2015

21:45 Meeskond 12 - 4 Tapanilan Erä pdf Hernesaari 2

Ma 13.04.2015

21:30 Tapanilan Erä 5 - 11 Pallasport pdf Konala 1

Su 15.03.2015

17:20 Bewe Hä 10 - 11 Tapanilan Erä pdf Hernesaari 2

Su 01.03.2015

20:45 Dirty Dozen 5 - 6 Tapanilan Erä pdf Paloheinä 2

Ma 26.01.2015

21:30 Tapanilan Erä 20 - 6 Bewe Hä pdf Konala 1

Ma 29.12.2014

21:30 Tapanilan Erä 7 - 7 Dirty Dozen pdf Konala 1

Su 14.12.2014

17:20 Bewe New Stars 9 - 4 Tapanilan Erä pdf Hernesaari 2

Ma 08.12.2014

21:30 Tapanilan Erä 7 - 4 Farmi pdf Konala 1

Su 30.11.2014

21:30 Power Bandy 12 - 13 Tapanilan Erä pdf Hyvinkää 1

Ma 10.11.2014

21:30 Tapanilan Erä 21 - 7 Meeskond pdf Konala 1

Ma 20.10.2014

21:30 Tapanilan Erä 19 - 4 Pallokerho 1 pdf Konala 1

Su 21.09.2014

20:45 Farmi 6 - 16 Tapanilan Erä pdf Myllypuro 1

Erä Aamu : Aamuliiga Alkusarja : A-lohko

Ma 15.12.2014

07:00 KoPo Balls 8 - 14 Erä Aamu pdf Myllypuro 2

Ke 12.11.2014

06:30 Erä Aamu 16 - 5 Vaisala pdf Myllypuro 1

Ke 29.10.2014

06:30 Erä Aamu 13 - 5 Bewe AIK pdf Myllypuro 1

Ke 15.10.2014

06:30 Erä Aamu 19 - 4 Stanley Security pdf Myllypuro 1

To 02.10.2014

06:30 Nordea 6 - 7 Erä Aamu pdf Myllypuro 1

Ke 01.10.2014

06:30 Erä Aamu 13 - 11 Hartela Stars pdf Myllypuro 1

Erä Aamu : Aamuliiga Ylempi : A-sarja

Ti 21.04.2015

08:00 Hartela Stars 8 - 10 Erä Aamu pdf Paloheinä 2

Ke 15.04.2015

06:30 Erä Aamu 12 - 12 Hartela Stars pdf Myllypuro 1

Ke 01.04.2015

06:30 Erä Aamu 8 - 8 Umpipuu pdf Myllypuro 1

Ke 18.03.2015

06:30 Erä Aamu 4 - 7 Umpipuu pdf Myllypuro 1

Ke 11.03.2015

06:30 Bewe AIK 5 - 12 Erä Aamu pdf Myllypuro 1

Ti 10.03.2015

08:00 Hartela Stars 5 - 15 Erä Aamu pdf Paloheinä 2

Ke 25.02.2015

06:30 Bewe AIK 4 - 19 Erä Aamu pdf Myllypuro 1

Ke 18.02.2015

06:30 Erä Aamu 14 - 4 Bewe AIK pdf Myllypuro 1

Ke 11.02.2015

06:30 Erä Aamu 15 - 3 Bewe AIK pdf Myllypuro 1

Ke 21.01.2015

06:30 Erä Aamu 9 - 12 Hartela Stars pdf Myllypuro 1

Pe 09.01.2015

06:30 Umpipuu 12 - 8 Erä Aamu pdf Myllypuro 1

Devils Ducks-35 : Stadi-Cup : A-lohko

Su 08.03.2015

21:45 Devils Ducks-35 13 - 11 Jää pdf Malmi 3

Devils Ducks-35 : IK-35 : A-lohko

Ti 14.04.2015

21:45 Devils Ducks-35 16 - 1 Farmi Old Timers pdf Paloheinä 2

Ti 07.04.2015

21:45 Devils Ducks-35 14 - 2 Farmi Old Timers pdf Paloheinä 2

Ti 17.03.2015

21:45 Devils Ducks-35 14 - 2 Pallokerho-35 pdf Paloheinä 2

Pe 06.03.2015

22:00 Pallokerho-35 5 - 20 Devils Ducks-35 pdf Espoonlahti 1

Ti 03.03.2015

21:45 Devils Ducks-35 15 - 0 Lippis-35 pdf Paloheinä 2

Ti 10.02.2015

21:45 Devils Ducks-35 9 - 7 LoWe-35 pdf Paloheinä 2

Su 01.02.2015

22:00 Devils Ducks-35 15 - 6 Pallokerho-35 pdf Kirkkonummi

Su 07.12.2014

20:45 Farmi Old Timers 8 - 16 Devils Ducks-35 pdf Konala 1

Su 12.10.2014

21:15 LoWe-35 4 - 7 Devils Ducks-35 pdf Lohja

Pe 10.10.2014

22:00 Pallokerho-35 7 - 13 Devils Ducks-35 pdf Espoonlahti 1

Coyotes : II-divisioona Alkusarja : A-Lohko

La 13.12.2014

20:30 Coyotes 12 - 7 HIFK Bookers pdf Oulunkylä

To 30.10.2014

19:00 Lohjan Pelitoverit 15 - 10 Coyotes pdf Lohja

Ke 22.10.2014

21:45 Kaukis-87 7 - 8 Coyotes pdf Hernesaari 2

La 11.10.2014

20:30 Coyotes 5 - 11 Hirvihaaran Verso pdf Oulunkylä

Coyotes : Valio-sarja : A-lohko

La 28.03.2015

20:30 Coyotes 6 - 12 Lohjan Pelitoverit pdf Oulunkylä