TULOKSET JA TILASTOT

OTTELULISTAT

10 MIN

PELIKIELLOT

PÖRSSIMAALIVAHDIT

FARMIPELAAJAT

TUOMARIT

Joukkuetiedot

Joukkue G-Team 50
Lyhenne G-Team 50
Pelipaidat 1) Punainen 2) Sininen
Yhteyshenkilö Eriksson Christian
Puhelin 1) +358443294599 2) -
Sähköposti christian.eriksson@kolumbus.fi



Pelaajat

# Pelaaja Synt. vuosi
62 Aronen Marko 1966
81 Donner Joakim 1967
99 Eriksson Christian 1963
10 Forsen Claés 1962
41 Holmgren Erik 1964
63 Häkkinen Arto 1962
91 Hämäläinen Mika-Tapio 1961
55 Järvelä Jari 1963
97 Kankainen Max 1961
70 Kauppinen Tero 1971
92 Kettunen JYRKI 1961
5 Lukkarinen Mika 1968
11 Lundqvist Erik 1963
31 Putila Sami 1970
44 Ruuskanen Esa 1963
22 Saari Ralf 1963
69 Storgård Johan 1964
68 Storgård Peter 1967
88 Tulkki Aaro 1965
33 Wikström Lennart 1958


Kauden valinta

Kausi:


Ottelut

Ottelut kalenteriin (.ics)

IK-50 Alkusarja : A-lohko

Ke 06.09.2023

19:45 Päämajan Pallo-50 9 - 8 G-Team 50 pdf Kirkkonummi

Ke 27.09.2023

19:45 G-Team 50 2 - 7 Hooks GT pdf Kirkkonummi

Ke 11.10.2023

19:45 G-Team 50 8 - 11 Pallokerho-50 pdf Kirkkonummi

Ke 18.10.2023

19:45 G-Team 50 4 - 11 Power Bandy 50 pdf Kirkkonummi

Su 22.10.2023

19:00 Lohjan Pelitoverit-50 6 - 5 G-Team 50 pdf Lohja

Ke 25.10.2023

19:45 Lippis-78/50 7 - 11 G-Team 50 pdf Kirkkonummi

La 04.11.2023

12:00 Dirty Dozen-50 8 - 3 G-Team 50 pdf Kirkkonummi

Ke 08.11.2023

19:45 G-Team 50 10 - 4 Pegasos-50 pdf Kirkkonummi

La 02.12.2023

12:00 G-Team 50 2 - 5 Seven Brothers-50 pdf Kirkkonummi

IK-50 Alempi : A-lohko

La 06.01.2024

12:00 G-Team 50 5 - 8 Pegasos-50 pdf Kirkkonummi

La 13.01.2024

12:00 G-Team 50 6 - 8 Lohjan Pelitoverit-50 pdf Kirkkonummi

La 20.01.2024

12:00 Päämajan Pallo-50 6 - 4 G-Team 50 pdf Kirkkonummi

Ma 29.01.2024

21:30 Seven Brothers-50 4 - 3 G-Team 50 pdf Klaukkala 2

La 03.02.2024

12:00 Lippis-78/50 6 - 7 G-Team 50 pdf Kirkkonummi

Ke 06.03.2024

19:45 G-Team 50 - Lippis-78/50 pdf Kirkkonummi

Ke 20.03.2024

19:45 G-Team 50 - Päämajan Pallo-50 pdf Kirkkonummi

Ke 27.03.2024

19:45 Pegasos-50 - G-Team 50 pdf Kirkkonummi

Ke 03.04.2024

19:45 G-Team 50 - Seven Brothers-50 pdf Kirkkonummi

Su 07.04.2024

19:00 Lohjan Pelitoverit-50 - G-Team 50 pdf Lohja


Pistepörssi

IK-50 Alkusarja : A-lohko

# Pelaaja Joukkue O M A P
1 Hämäläinen Mika-Tapio G-Team 50 6 7 8 15
2 Lukkarinen Mika G-Team 50 6 10 4 14
3 Eriksson Christian G-Team 50 7 3 11 14
4 Järvelä Jari G-Team 50 3 5 5 10
5 Aronen Marko G-Team 50 6 4 5 9
6 Donner Joakim G-Team 50 5 6 2 8
7 Kettunen JYRKI G-Team 50 9 2 6 8
8 Holmgren Erik G-Team 50 5 4 3 7
9 Forsen Claés G-Team 50 4 4 0 4
10 Ruuskanen Esa G-Team 50 5 4 0 4
11 Häkkinen Arto G-Team 50 7 1 1 2
12 Lundqvist Erik G-Team 50 7 1 1 2
13 Storgård Peter G-Team 50 2 1 0 1
14 Saari Ralf G-Team 50 4 1 0 1
15 Kauppinen Tero G-Team 50 5 0 1 1
16 Wikström Lennart G-Team 50 0 0 0 0
17 Kankainen Max G-Team 50 2 0 0 0
18 Storgård Johan G-Team 50 2 0 0 0
19 Tulkki Aaro G-Team 50 2 0 0 0
20 Putila Sami G-Team 50 4 0 0 0

IK-50 Alempi : A-lohko

# Pelaaja Joukkue O M A P
1 Aronen Marko G-Team 50 4 6 5 11
2 Hämäläinen Mika-Tapio G-Team 50 3 4 6 10
3 Eriksson Christian G-Team 50 5 3 4 7
4 Forsen Claés G-Team 50 5 5 1 6
5 Kettunen JYRKI G-Team 50 5 1 4 5
6 Lukkarinen Mika G-Team 50 3 3 0 3
7 Ruuskanen Esa G-Team 50 3 1 1 2
8 Holmgren Erik G-Team 50 5 1 1 2
9 Storgård Johan G-Team 50 3 0 2 2
10 Tulkki Aaro G-Team 50 2 1 0 1
11 Järvelä Jari G-Team 50 0 0 0 0
12 Kankainen Max G-Team 50 0 0 0 0
13 Wikström Lennart G-Team 50 0 0 0 0
14 Donner Joakim G-Team 50 1 0 0 0
15 Saari Ralf G-Team 50 1 0 0 0
16 Kauppinen Tero G-Team 50 2 0 0 0
17 Lundqvist Erik G-Team 50 2 0 0 0
18 Storgård Peter G-Team 50 2 0 0 0
19 Putila Sami G-Team 50 3 0 0 0
20 Häkkinen Arto G-Team 50 5 0 0 0


Jäähypörssi

IK-50 Alkusarja : A-lohko

# Pelaaja Joukkue O J2 J5 J10 PR JOR RM
1 Storgård Johan G-Team 50 2 5 1 0 1 0 35
2 Lukkarinen Mika G-Team 50 6 3 0 0 0 0 6
3 Aronen Marko G-Team 50 6 2 0 0 0 0 4
4 Kankainen Max G-Team 50 2 1 0 0 0 0 2
5 Storgård Peter G-Team 50 2 1 0 0 0 0 2
6 Lundqvist Erik G-Team 50 7 1 0 0 0 0 2
7 Kettunen JYRKI G-Team 50 9 1 0 0 0 0 2
8 Wikström Lennart G-Team 50 0 0 0 0 0 0 0
9 Tulkki Aaro G-Team 50 2 0 0 0 0 0 0
10 Järvelä Jari G-Team 50 3 0 0 0 0 0 0
11 Forsen Claés G-Team 50 4 0 0 0 0 0 0
12 Putila Sami G-Team 50 4 0 0 0 0 0 0
13 Saari Ralf G-Team 50 4 0 0 0 0 0 0
14 Donner Joakim G-Team 50 5 0 0 0 0 0 0
15 Holmgren Erik G-Team 50 5 0 0 0 0 0 0
16 Kauppinen Tero G-Team 50 5 0 0 0 0 0 0
17 Ruuskanen Esa G-Team 50 5 0 0 0 0 0 0
18 Hämäläinen Mika-Tapio G-Team 50 6 0 0 0 0 0 0
19 Eriksson Christian G-Team 50 7 0 0 0 0 0 0
20 Häkkinen Arto G-Team 50 7 0 0 0 0 0 0

IK-50 Alempi : A-lohko

# Pelaaja Joukkue O J2 J5 J10 PR JOR RM
1 Storgård Johan G-Team 50 3 2 0 0 0 0 4
2 Lundqvist Erik G-Team 50 2 1 0 0 0 0 2
3 Lukkarinen Mika G-Team 50 3 1 0 0 0 0 2
4 Aronen Marko G-Team 50 4 1 0 0 0 0 2
5 Holmgren Erik G-Team 50 5 1 0 0 0 0 2
6 Järvelä Jari G-Team 50 0 0 0 0 0 0 0
7 Kankainen Max G-Team 50 0 0 0 0 0 0 0
8 Wikström Lennart G-Team 50 0 0 0 0 0 0 0
9 Donner Joakim G-Team 50 1 0 0 0 0 0 0
10 Saari Ralf G-Team 50 1 0 0 0 0 0 0
11 Kauppinen Tero G-Team 50 2 0 0 0 0 0 0
12 Storgård Peter G-Team 50 2 0 0 0 0 0 0
13 Tulkki Aaro G-Team 50 2 0 0 0 0 0 0
14 Hämäläinen Mika-Tapio G-Team 50 3 0 0 0 0 0 0
15 Putila Sami G-Team 50 3 0 0 0 0 0 0
16 Ruuskanen Esa G-Team 50 3 0 0 0 0 0 0
17 Eriksson Christian G-Team 50 5 0 0 0 0 0 0
18 Forsen Claés G-Team 50 5 0 0 0 0 0 0
19 Häkkinen Arto G-Team 50 5 0 0 0 0 0 0
20 Kettunen JYRKI G-Team 50 5 0 0 0 0 0 0