TULOKSET JA TILASTOT

OTTELULISTAT

10 MIN

PELIKIELLOT

PÖRSSIMAALIVAHDIT

FARMIPELAAJAT

TUOMARIT

Joukkuetiedot

Joukkue G-Team 50
Lyhenne G-Team 50
Pelipaidat 1) Punainen 2) Sininen
Yhteyshenkilö Eriksson Christian
Puhelin 1) +358443294599 2) -
Sähköposti christian.eriksson@kolumbus.fi



Pelaajat

# Pelaaja Synt. vuosi Synt. paikka Pituus (cm) Paino (kg)
62 Aronen Marko 1966
81 Donner Joakim 1967
99 Eriksson Christian 1963
10 Forsen Claes 1962
41 Holmgren Erik 1964
63 Häkkinen Arto 1962
91 Hämäläinen Mika-Tapio 1961
55 Järvelä Jari 1963
66 Karlsson Patrick 1965
Kauppinen Tero 1971
92 Kettunen Jyrki 1961
1 Lukkarinen Mika 1968
11 Lundqvist Erik 1963
31 Putila Sami 1970
Päreluoto Pekka 1964
44 Ruuskanen Esa 1963
22 Saari Ralf 1963
88 Storgård Johan 1964
Tulkki Aaro 1965
33 Wikström Lennart 1958


Kauden valinta

Kausi:


Ottelut

Ottelut kalenteriin (.ics)

IK-50 Alkusarja : A-lohko

Ke 11.09.2019

19:00 Kaukis Gurut 50 6 - 9 G-Team 50 pdf Kirkkonummi

Ke 02.10.2019

19:00 Päämajan Pallo-50 2 - 7 G-Team 50 pdf Kirkkonummi

La 05.10.2019

12:00 G-Team 50 11 - 3 Pegasos-50 pdf Kirkkonummi

Su 13.10.2019

21:30 Power Bandy 50 7 - 5 G-Team 50 pdf Hyvinkää 1

La 26.10.2019

12:00 G-Team 50 - Lohjan Pelitoverit-50 pdf Kirkkonummi

Ti 29.10.2019

19:30 G-Team 50 - Wilds-50 II pdf Kirkkonummi

Ti 05.11.2019

22:00 KoPa-50 - G-Team 50 pdf Tikkurila 2

Ke 13.11.2019

19:00 G-Team 50 - Pallokerho-50 pdf Kirkkonummi

Ti 26.11.2019

19:30 G-Team 50 - Riskiryhmä-50 pdf Kirkkonummi

Ke 04.12.2019

19:00 G-Team 50 - Hooks GT pdf Kirkkonummi

Ma 16.12.2019

21:30 Seven Brothers-50 - G-Team 50 pdf Klaukkala 2


Pistepörssi

IK-50 Alkusarja : A-lohko

# Pelaaja Joukkue O M A P
1 Donner Joakim G-Team 50 4 5 3 8
2 Järvelä Jari G-Team 50 3 3 4 7
3 Eriksson Christian G-Team 50 3 5 1 6
4 Kettunen Jyrki G-Team 50 3 2 4 6
5 Forsen Claes G-Team 50 3 4 1 5
6 Ruuskanen Esa G-Team 50 4 4 1 5
7 Aronen Marko G-Team 50 4 2 3 5
8 Lukkarinen Mika G-Team 50 2 2 1 3
9 Häkkinen Arto G-Team 50 3 1 2 3
10 Karlsson Patrick G-Team 50 4 0 3 3
11 Holmgren Erik G-Team 50 3 2 0 2
12 Lundqvist Erik G-Team 50 3 2 0 2
13 Hämäläinen Mika-Tapio G-Team 50 1 0 1 1
14 Saari Ralf G-Team 50 2 0 1 1
15 Tulkki Aaro G-Team 50 2 0 1 1
16 Päreluoto Pekka G-Team 50 0 0 0 0
17 Storgård Johan G-Team 50 0 0 0 0
18 Wikström Lennart G-Team 50 1 0 0 0
19 Kauppinen Tero G-Team 50 2 0 0 0
20 Putila Sami G-Team 50 2 0 0 0


Jäähypörssi

IK-50 Alkusarja : A-lohko

# Pelaaja Joukkue O J2 J5 J10 PR JOR RM
1 Lukkarinen Mika G-Team 50 2 2 0 0 0 0 4
2 Lundqvist Erik G-Team 50 3 2 0 0 0 0 4
3 Häkkinen Arto G-Team 50 3 1 0 0 0 0 2
4 Järvelä Jari G-Team 50 3 1 0 0 0 0 2
5 Ruuskanen Esa G-Team 50 4 1 0 0 0 0 2
6 Päreluoto Pekka G-Team 50 0 0 0 0 0 0 0
7 Storgård Johan G-Team 50 0 0 0 0 0 0 0
8 Hämäläinen Mika-Tapio G-Team 50 1 0 0 0 0 0 0
9 Wikström Lennart G-Team 50 1 0 0 0 0 0 0
10 Kauppinen Tero G-Team 50 2 0 0 0 0 0 0
11 Putila Sami G-Team 50 2 0 0 0 0 0 0
12 Saari Ralf G-Team 50 2 0 0 0 0 0 0
13 Tulkki Aaro G-Team 50 2 0 0 0 0 0 0
14 Eriksson Christian G-Team 50 3 0 0 0 0 0 0
15 Forsen Claes G-Team 50 3 0 0 0 0 0 0
16 Holmgren Erik G-Team 50 3 0 0 0 0 0 0
17 Kettunen Jyrki G-Team 50 3 0 0 0 0 0 0
18 Aronen Marko G-Team 50 4 0 0 0 0 0 0
19 Donner Joakim G-Team 50 4 0 0 0 0 0 0
20 Karlsson Patrick G-Team 50 4 0 0 0 0 0 0