TULOKSET JA TILASTOT

OTTELULISTAT

10 MIN

PELIKIELLOT

PÖRSSIMAALIVAHDIT

FARMIPELAAJAT

TUOMARIT

Joukkuetiedot

Joukkue Tapanilan Erä
Lyhenne Erä
Pelipaidat 1) Sininen 2) Puna-valko
Yhteyshenkilö Salmi Tero
Puhelin 1) +358405322300 2) -
Sähköposti tero.salmi@lak.fi



Pelaajat

# Pelaaja Synt. vuosi Synt. paikka Pituus (cm) Paino (kg)
30 Antikainen Tommi 1972
Böhling Tommi 1982
30 Ekman Juha 1975
1 Ekroos Petri 1966
69 Eskelinen Tuomas 1978
Haapasaari Jussi 1978
10 Hänninen Sami 1972
21 Järvensivu Jaanus 1978
13 Korhonen Kim 1977
Laaksonen Olli-Valtteri 1984
77 Neimo Markus 1976
23 Nylund Johan 1976
Oila Lasse 1977
24 Oja Ari-Pekka 1987
8 Pedersen Hans 1977
4 Peippo Pekka 1969
33 Pirskanen Olli 1973
44 Pärssinen Matti 1978
40 Salmi Tero 1965
88 Tuominen Aki 1977
Töytäri Ville 1987
20 Vainio Lenni 1976
39 Valkonen Ville 1977
12 Vuohtoniemi Joni 1970


Kauden valinta

Kausi:


Ottelut

Ottelut kalenteriin (.ics)

III-div Alkusarja : A-lohko

Ma 16.09.2019

21:00 Tapanilan Erä 12 - 7 Vesa Tyylikkäät pdf Hernesaari 1

Ke 25.09.2019

21:15 Tapanilan Erä 2 - 4 Pallokerho 1 pdf Hernesaari 1

Ma 30.09.2019

21:00 Tapanilan Erä 12 - 7 Bewe Hä pdf Hernesaari 1

Ke 09.10.2019

21:00 Kaukis-87 8 - 10 Tapanilan Erä pdf Hernesaari 2

Ma 14.10.2019

21:00 Tapanilan Erä 17 - 15 Supermiehet pdf Hernesaari 1

Ma 28.10.2019

21:00 Tapanilan Erä - PitKi 1 pdf Hernesaari 1

Pe 01.11.2019

21:15 MyPS - Tapanilan Erä pdf Paloheinä 2

Su 17.11.2019

21:00 Power Bandy - Tapanilan Erä pdf Hyvinkää 1

Ma 25.11.2019

21:00 Tolkis Bollklubb - Tapanilan Erä pdf Porvoo 1

Su 01.12.2019

20:45 Farmi - Tapanilan Erä pdf Myllypuro 1

Ma 09.12.2019

21:00 Tapanilan Erä - Kaustick-Team pdf Hernesaari 1


Pistepörssi

III-div Alkusarja : A-lohko

# Pelaaja Joukkue O M A P
1 Tuominen Aki Tapanilan Erä 4 12 14 26
2 Neimo Markus Tapanilan Erä 4 12 10 22
3 Vainio Lenni Tapanilan Erä 3 7 5 12
4 Korhonen Kim Tapanilan Erä 3 3 6 9
5 Peippo Pekka Tapanilan Erä 5 6 2 8
6 Eskelinen Tuomas Tapanilan Erä 5 3 4 7
7 Valkonen Ville Tapanilan Erä 4 5 1 6
8 Pedersen Hans Tapanilan Erä 3 2 2 4
9 Oja Ari-Pekka Tapanilan Erä 4 2 2 4
10 Nylund Johan Tapanilan Erä 2 1 0 1
11 Pirskanen Olli Tapanilan Erä 2 0 1 1
12 Antikainen Tommi Tapanilan Erä 3 0 1 1
13 Böhling Tommi Tapanilan Erä 0 0 0 0
14 Haapasaari Jussi Tapanilan Erä 0 0 0 0
15 Järvensivu Jaanus Tapanilan Erä 0 0 0 0
16 Laaksonen Olli-Valtteri Tapanilan Erä 0 0 0 0
17 Vuohtoniemi Joni Tapanilan Erä 0 0 0 0
18 Ekman Juha Tapanilan Erä 1 0 0 0
19 Hänninen Sami Tapanilan Erä 1 0 0 0
20 Oila Lasse Tapanilan Erä 1 0 0 0
21 Töytäri Ville Tapanilan Erä 1 0 0 0
22 Pärssinen Matti Tapanilan Erä 2 0 0 0
23 Salmi Tero Tapanilan Erä 2 0 0 0
24 Ekroos Petri Tapanilan Erä 4 0 0 0


Jäähypörssi

III-div Alkusarja : A-lohko

# Pelaaja Joukkue O J2 J5 J10 PR JOR RM
1 Pirskanen Olli Tapanilan Erä 2 2 0 0 0 0 4
2 Vainio Lenni Tapanilan Erä 3 2 0 0 0 0 4
3 Valkonen Ville Tapanilan Erä 4 2 0 0 0 0 4
4 Pärssinen Matti Tapanilan Erä 2 1 0 0 0 0 2
5 Salmi Tero Tapanilan Erä 2 1 0 0 0 0 2
6 Oja Ari-Pekka Tapanilan Erä 4 1 0 0 0 0 2
7 Tuominen Aki Tapanilan Erä 4 1 0 0 0 0 2
8 Böhling Tommi Tapanilan Erä 0 0 0 0 0 0 0
9 Haapasaari Jussi Tapanilan Erä 0 0 0 0 0 0 0
10 Järvensivu Jaanus Tapanilan Erä 0 0 0 0 0 0 0
11 Laaksonen Olli-Valtteri Tapanilan Erä 0 0 0 0 0 0 0
12 Vuohtoniemi Joni Tapanilan Erä 0 0 0 0 0 0 0
13 Ekman Juha Tapanilan Erä 1 0 0 0 0 0 0
14 Hänninen Sami Tapanilan Erä 1 0 0 0 0 0 0
15 Oila Lasse Tapanilan Erä 1 0 0 0 0 0 0
16 Töytäri Ville Tapanilan Erä 1 0 0 0 0 0 0
17 Nylund Johan Tapanilan Erä 2 0 0 0 0 0 0
18 Antikainen Tommi Tapanilan Erä 3 0 0 0 0 0 0
19 Korhonen Kim Tapanilan Erä 3 0 0 0 0 0 0
20 Pedersen Hans Tapanilan Erä 3 0 0 0 0 0 0
21 Ekroos Petri Tapanilan Erä 4 0 0 0 0 0 0
22 Neimo Markus Tapanilan Erä 4 0 0 0 0 0 0
23 Eskelinen Tuomas Tapanilan Erä 5 0 0 0 0 0 0
24 Peippo Pekka Tapanilan Erä 5 0 0 0 0 0 0